MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Renginiai

Savaitgalio renginių TOP 10 (50-asis metų savaitgalis)

Pristatom šio savaitgalio (gruodžio 14 d. – gruodžio 16 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. EUROVAISTINĖS KALĖDINIS BĖGIMAS 2018

Kur? V. Kudirkos aikštė Kada? Gruodžio 16 d. (sekmadienis) 09:30 val. Vienas linksmiausių ir ilgiausias tradicijas turinčių bėgimų Lietuvoje jau 43-iąjį kartą kviečia didžiausias metų šventes pradėti švęsti bėgimu. Registruok save, draugus ir artimuosius, ruošk šventinį kostiumą ir susitikime prie starto linijos jau gruodžio 16 d. Plačiau apie renginį rasite čia.

2. KALĖDINĖ PREMJERA: RATUOTA MUZIKOS DIENA

Kur? Įvairios vietos Kada? Gruodžio 15 d. (šeštadienis) Gatvės muzikos diena pavasarį vyksta jau ne pirmus metus, o šią žiemą skambesys ir ritmas keliasi į … naujus sostinės autobusus ir troleibusus! Artėjančių švenčių proga skelbiame Ratuotos muzikos dienos premjerą! Gruodžio 15 d. viešojo transporto keleivių ausims ir akims – gyvi muzikiniai pasirodymai. Plačiau apie renginį rasite čia. Autobusas. Viešasis transportas

3. PARODYK AUGINTINIUI EGLUTĘ 2018

Kur? Katedros aikštė Kada? Gruodžio 16 d. (sekmadienis) 12:00 val 13000 vnt – tiek porcijų maisto per pastaruosius du metus VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ ir „Mars Lietuva“ renginys „Parodyk augintiniui eglutę“ kartu su neabejingų žmonių pagalba jau padovanojo prieglaudų gyvūnams. Šiemet pasistenkime dar labiau! Jau tradicija tapęs Šv. Kalėdų renginys vyks gruodžio 16 dieną, sekmadienį, 12-15 val., Vilniaus Katedros aikštėje. Ateik, nusifotografuok prie stendo, gauk skanių dovanų savo augintiniui, o nuotraukos šiemet nuguls į video, kuris rinks patiktukus. Plačiau apie renginį rasite čia. Šuo. Gyvunas

4. NAUJAMIESČIO DIENOS: ŠEIMADIENIS

Kur? Loftas Kada? Gruodžio 16 d. (sekmadienis) 12:00 val Besiruošiant naujiesiems metams, gruodžio 16 d., Vilniaus menų fabrike „Loftas“ vyks unikalus Naujamiesčio bendruomenei skirtas renginys „Naujamiesčio dienos: Šeimadienis“. Visai šeimai skirtoje laisvalaikio šventėje ypatingas dėmesys bus skirtas vaikams ir tėveliams. Mažųjų visą dieną lauks nuotaikingos pramogos ir nuotykiai: nuo smalsumą žadinančių kūrybinių dirbtuvėlių iki įdomių atradimų ir smagių pažinčių. Plačiau apie renginį rasite čia.

5. KALĖDINĖ MUGĖ „(UŽ) PALANGĖS“

Kur? Užupio meno inkubatorius Kada? Gruodžio 15 d. (šeštadienis) 12:00 val Ar mandarinai šiemet užderėjo gerai? O sniego bus? Ir – kada jau galima pradėti laukti? Kuo arčiau Kalėdos, tuo daugiau yra dėl ko sukti galvą. Tačiau viena mes jau žinome ir skubame pranešti ir jums – šių metų Užupio meno inkubatoriaus Kalėdinė mugė „(Už) Palangės“ lauks jūsų gruodžio 15 d. nuo 12 val. galerijoje ,,Galera‘‘, ,,Magnetuose ir stebukluose‘‘ bei vidiniame kiemelyje (Užupio g. 2A). Kaip visuomet – žaisminga, užupietiška ir labai jaukiai šventiška. Per visą Užupio padangę.

6. COMMUNE ART KALĖDŲ MUGĖ

Kur? MyHero, Kauno g. 34 Kada? Gruodžio 15-16 d. 8-tosios Commune Art KALĖDOS – Dovanos, Kūrybinės dirbtuvės, muzika. Šventės taip arti, kad atrodo jau dabar imi ieškoti džiaugsmo širdyje, kurį iki Kalėdų norisi tik išauginti. Commune Art pradeda dalintis savo šių metų svajonėmis! Pagrindinė mūsų misija: šventinių dovanų apsipirkimą paversti maloniu ir džiaugsmingu patyrimu! Kviečiame jus į nuoširdumo pripildytą erdvę, kurioje rasite išskirtinių dovanų ir galimybę linksmai praleisti laiką, pasikraunant gerumo šventėms!

7. TRADICINIS KALĖDINIS PLAUKIMAS IRKLENTĖMIS

Kur? Žirmūnų paplūdimys Kada?  Gruodžio 15 d. (šeštadienis) 12:00 val Visus irklenčių etuziastus bei mėgėjus kviečiame prisijungti prie jau tradicija tapusio Kalėdinio plaukimo irklentėmis Nerimi! Gruodžio 15 d., 12 val. plaukime skleisdami artėjančių Kalėdų dvasią nuo Žirmūnų paplūdimio iki Baltojo tilto. Aprangos kodas: Kalėdos. Tai gali būti pilnas kostiumas ar tiesiog šventinis aksesuaras. Nepamirškite apsirengti atsižvelgdami į oro sąlygas bei vandens temperatūrą. Plačiau apie renginį rasite čia.

8. KALĖDINIŲ EGLUČIŲ MUGĖ

Kur? Downtown Forest Hostel and Camping, Paupio g. 31A Kada?  Gruodžio 15 d. (šeštadienis) Gruodžio 15 d. Užupyje įsikūrusiame hostelyje „Downtown Forest“  pirmą kartą vyks Kalėdinių eglučių mugė, kurioje visos surinktos lėšos bus skirtos vaikusvajones.lt projektui. Šiemet Vilniuje tai – jau ne pirmas paramos renginys, siekiantis pritraukti miestiečių dėmesį ir prisidėti prie prasmingų iniciatyvų prieššventiniu laikotarpiu: Vilniuje neseniai praūžė keli paramos vėlyvieji pusryčiai, vyksta mugės, rengiami paramos aukcionai. Galime pasidžiaugti, jog progų pasidalinti vieni su kitais turime vis daugiau.

9. KALĖDINIS BLUSTURGIS 2018

Kur? Vilniaus dailės akademija, Maironio g. 6 Kada?  Gruodžio 14-15 d.  Kalėdos jau neužilgo ir daugeliui rūpi, kur nusipirkti dovanas. Ta proga, kviečiame visus į Kalėdinį blusturgį kuris vyks Gruodžio 14-15 dienomis, VDA naujuosiuose rūmuose.

10. VIDUDIENIO VARGONŲ KONCERTAI „VOX ORGANI CATHEDRALIS“

Kur? Katedros aikštė Kada?  Gruodžio 15 d. (šeštadienis) 12:00 val. Vilniečiai bei miesto svečiai maloniai kviečiami į Advento ir šv. Kalėdų vargoninės muzikos koncertus Vilniaus arkikatedroje bazilikoje. Kiekvienas ciklo koncertas – reta proga pasiklausyti gražiausių vargoninių kūrinių iš viso pasaulio adventinės ir kalėdinės muzikos lobyno. Vidudienio koncertai vyks ketvirtadieniais ir šeštadieniais nuo gruodžio 13 iki 29 dienos, o finalinis ciklo koncertas nuaidės paskutinę metų dieną – gruodžio 31-ąją, antradienį.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Sostinėje šurmuliuoja ,,Pavasarinė Būsto mugė 2019″

Donatas Andrijauskas

„Litexpo“ prasideda robotų paroda „Robotiada“

Donatas Andrijauskas

Savaitgalio renginių TOP 10 (12-asis metų savaitgalis)

Donatas Andrijauskas

Vilniaus universitetas ruošiasi 440-ajam gimtadieniui: pagrindiniai renginiai

Made in Vilnius

Paskutinė galimybė: netrukus po pasirodymo Vilniuje „Cirque du Soleil“ šou „Toruk – the First Flight“ atsisveikins su žiūrovais

Donatas Andrijauskas

Lietuvos žvaigždės telkia jėgas, kad vaikai neskęstų

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika