Pristatome šio savaitgalio (gruodžio 10-12 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. Eurovaistinės kalėdinis bėgimas

Kur? V. Kudirkos aikštė Kada? Gruodžio 12 d. (sekmadienis) nuo 10:00 val.

Sekmadienį (gruodžio 12 d.) vyks jau 46-asis tradicinis „Kalėdinis bėgimas“.  Šimtai bėgimo entuziastų tradiciškai susirenka paskutinį kartą tais metais draugiškai pasivaržyti su bendraminčiais. Varžybų metu gyvuoja prieš daugiau nei dešimtmetį gimusi tradicija – bėgti vilkint Kalėdų senelio, Snieguolės, nykštukų ar animacinių herojų apdarais. 

„Eurovaistinės Kalėdinio bėgimo 2021“ pagrindinė distancija – 12 kilometrų. Šis skaičius simbolizuoja 12 mėnesių. Šiemet bėgikai galės bėgti 12, 6 arba 3 kilometrus. Mažyliai varžysis „Nykštukų“ trasoje, įveikdami 300 metrų atstumą. Bėgimai prasidės nuo 10 val. ir tęsis iki 14:30 val.

2. Tarptautinė robotų paroda ROBOPARK

Kur? Vilnius Outlet Kada? Iki sausio 16 d.

Į Vilnių atvyksta tarptautinė robotų paroda vaikams ir suaugusiems, apkeliavusi beveik visą Rusiją, NVS, Lenkiją, Estiją ir Suomiją. Vilniečiai ir miesto svečiai turės galimybę susipažinti su daugiau nei 50 įvairių robotų, kurie Lietuvoje bus rodomi pirmą kartą.

3. Kalėdos grįžta: eXpo 2021

Kur? Litexpo Kada? Gruodžio 11 d. (šeštadienis) nuo 11:00 val.

Kad Kalėdos būtų tikrai įsimintinos, kviečiame apsilankyti „Lietuvos Junior Achievement“ kalėdinėje mugėje: „Kalėdos grįžta – expo 2021“. Jau gruodžio 11d. LITEXPO parodų ir kongresų rūmuose! 

Net 130 jaunųjų bendrovių pasitiks su pačiomis jaukiausiomis kalėdinių dovanų idėjomis. Jaunosios bendrovės — tai dar mokyklos suole įsteigti verslai, kuriuos kuria mokiniai. Jūsų lauks šimtai lempučių, kvapniausios žvakės, inovatyviausios dovanos bei netikėčiausios jaunųjų verslininkų staigmenos Jūsų Kalėdoms.

4. Kalėdų skambesys atviroje prezidentūroje

Kur? Prezidentūros kiemas Kada? Gruodžio 12 d. (sekmadienis) nuo 12:00 val.

Prezidento rūmų vidinis kiemas ir istorinis parkas atveriami miestiečiams ir miesto svečiams šventiniu laikotarpiu nuo lapkričio 25 d. iki sausio 7d.

4 sekmadienius iš eilės, nuo 15.00 val. visus lankytojus vaišinsime karšta arbata, nuo 16.00 val. kviesime pasiklausyti nuostabių chorų ir jų dovanojamų kalėdinių giesmių.

5. Mažoji Kalėdų mugė

Kur? Miesto Laboratorija Kada? Gruodžio 11 – 12 d.

Dviejų dienų mugė vyks gruodžio 11 ir 12 d., nuo 10.00 iki 17.00 val., lauke (taip mums visiems bus saugiau), Miesto laboratorijos kieme ir prieigose. Mugėje savo darbus pristatys Antakalnio ir miesto kūrėjai – dailininkai ir keramikai, juvelyrai ir mezgėjai, rankdarbių meistrai, uogienių virėjai ir net sūrininkai. Veiks ir atskira vaikų palapinė, kurioje mažieji prekiaus savo darbeliais, būtinai užsukite juos aplankyti, pasveikinti ir palaikyti.

6. Martynas Levickis. Piazzolla100

Kur? Koncertų salė „Compensa“ Kada? Gruodžio 10 d. (penktadienis) 19:00 val.

Šiemet muzikos pasaulis intensyviai švenčia ypatingą jubiliejų – tango novatoriaus ir revoliucionieriaus Ástor Piazzolla 100-ąsias gimimo metines. Lietuvoje šiai išskirtinei progai dėmesį sutelkia aistringas kompozitoriaus gerbėjas ir jo muzikos puoselėtojas akordeonistas Martynas Levickis.

Ástor Piazzolla – kompozitorius, metęs iššūkį tradicijoms ir padovanojęs pasauliui „Tango Nuevo“. Martynas Levickis – atlikėjas, naujam gyvenimui prikėlęs nepelnytai antrame plane nugulusį akordeoną ir sudrebinęs visatą energingu bei gaivališku muzikavimu. Maištaujančių ir drąsių menininkų paralelė čia neabejotinai užduoda intriguojantį toną. Būtent tokį – pulsuojantį karštais argentinietiško tango ritmais, kupiną netikėtų staigmenų koncertą Ástor Piazzolla gimtadienio proga publikai dovanoja akordeonistas Martynas Levickis kartu su polėkio niekuomet nestokojančiu kameriniu ansambliu „Mikroorkéstra“.

7. Liepkalnio slidinėjimo centras

Kur? Liepkalnis Kada? Gruodžio 10 – 12 d.

Šią savaitę atidarytas visų slidinėjimo entuziastų laukiamas Liepkalnio slidinėjimo centras.

Kaip ir praeitais metais ant Liepkalnio kalno bus ribojamas slidininkų skaičius – bilietai bus parduodami iš anksto.

8. Betliejaus žvaigždė

Kur? Šv. Kazimiero bažnyčia Kada? Gruodžio 12 d. (sekmadienis) 13:00 val.

Tradiciškai, kiekvieną sekmadienį, Šv. Kazimiero bažnyčioje gaus vargonai, liesis chorų, orkestrų muzika. Šventines programas pristatys pripažinimą pelnę chorai su iškiliais Lietuvos vargonininkais. O antrą Kalėdų dieną pakilios nuotaikos kuliminacijai – gospel mišios su choru Vilnius ir Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“.

9. Evelina Sašenko: Je Chante Piaf

Kur? Šv. Kotrynos bažnyčia Kada? Gruodžio 10 d. (penktadienis) 20:00 val.

Talentingoji Evelina Sašenko į sceną žengia su pirmąją ir amžina savo meile – Edith Piaf. Būtent šios prancūzų dainininkės kūryba bei dainos Eveliną lydi nuo mokyklinio suolo iki šių dienų: pradedant paaugliškai drąsiu ir talentingu pasirodymu „Dainų dainelėje“, baigiant pilnutėlėmis Šv. Kotrynos salėmis karjeros įkarštyje.

Ir iš tiesų – tie, kas nors sykį yra girdėję „Mažojo Paryžiaus žvirblio“ balsą, žino, kad jis paliečia ne tik ausis, bet ir širdį, ilgam, o gal visam palikdamas romantiško liūdesio gaidą.

10. Vilniaus čiuožykla

Kur? Prie Baltojo tilto Kada? Gruodžio 10 – 12 d.

Kokia žiema be ledo čiuožyklos! Šiais metais VILNIAUS ČIUOŽYKLA įsikurs – Baltojo tilto prieigose.

Ledo arenoje su stogo konstrukcija be čiuožimo seansų vyks sporto ir kultūros renginiai iki pat kovo mėn.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

13 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naująją Šnipiškių aikštę?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist