Renginiai

Savaitgalio renginių TOP 10 (43-asis metų savaitgalis)

Pristatome šio savaitgalio (spalio 29-31 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. „HELLO moliūgai“ ekspozicija

Kur? Užupis Kada? Spalio 31 d. (sekmadienis)

Šiurpnaktis nenumaldomai artėja, todėl šių metų spalio 31 d. vakare vėl tikimės moliūgų invazijos Užupyje, šalia Užupio menų inkubatoriaus.

 

Kuklesnių ir įspūdingesnių, dekoratyvinių, sviestinių ar paprastųjų didžiųjų – visokio plauko moliūgų lauksime jau tradicine tapusioje „HELLO moliūgai“ ekspozicijoje.

2. Painiausias moliūgų labirintas Lazdynuose

Kur? Lazdynų Šeimų parkelis Kada? Spalio 29-31 d.

Lazdynų „Ryto“ bendruomenė nuo spalio 29 d. kviečia Helovinui sukurti painiausią moliūgų labirintą Lazdynų Šeimų parkelyje, prie Architektų g. 158 namo. Ką reikėtų daryti? Nuo spalio 29 d., 15 val. atnešti savo moliūgą į Lazdynų Šeimų parkelį ir padėti šalia pasivaikščiojimo tako. Moliūgus galite nešti iki pat lapkričio 1 dienos. Savanoriai padės suformuoti tikrą moliūgų labirintą. Moliūgų parodą bus galima aplankyti iki lapkričio 2 d. vakaro.

 

3. Mes už moliūgus 2021

Kur? Trakų vokės dvaras Kada? Spalio 29 d. (penktadienis) 17:00 val.

Trakų Vokės dvaro karietinėje jau 7-tąjį kartą vyks smagi šventė „Mes už moliūgus 2021“. Šventės metu vyks moliūgų-žibintų kūrybinės dirbtuvės, todėl lankytojai kviečiasi atsinešti savo moliūgus ir darbo įrankius. Sutemus magiška moliūginių žibintų šviesa apšvies Trakų Vokės dvaro parko alėją, o šventę vainikuos įspūdingas „Viduramžiai LT“ šviesų ir ugnies šou.

4. In Latino

Kur? Įvairios vietos Kada? Spalio 25 d. – lapkričio 7 d.

 

Vis labiau įsibėgėjantis ruduo pamažu priverčia ilgėtis šilumos, skonių ir spalvų, tad trumpam persikelti į pietus padės IN LATINO – Lotynų Amerikos kultūros dienos, spalio 25–lapkričio 7 d. pakviesiančios vilniečius bei visos Lietuvos gyventojus pažinti įvairiapusę Lotynų Amerikos kultūrą skaitmeninėje erdvėje ir daugeliui gerai pažįstamose sostinės vietose.

5. NEMOKAMAS muziejaus lankymas

Kur? Įvairios vietos Kada? Spalio 31 d. (sekmadienis)

Nuo 2020 metų sausio 1 d. kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį nemokamai galima lankyti muziejų nuolatines ekspozicijas. Nemokamo muziejų lankymo modelis taikomas Kultūros ministerijai pavaldiems nacionaliniams ir respublikiniams muziejams. Pagal šį modelį nemokamai muziejuose apsilankyti gali visi pageidaujantieji.

 

6. Meksikos Mirusiųjų dienos fotografijų parodos pristatymas

Kur? Casa Peligrosa Kada? Spalio 29 d. (penktadienis)

Mirusiųjų diena (Día de los Muertos) yra viena didžiausių ir svarbiausių Meksikos švenčių, minima lapkričio 1-2 d., tačiau neretai užtrunkanti net kelias dienas. Skirtingai nei Lietuvoje minimos Vėlinės, persmelktos rimties ir susikaupimo, ši šventė Meksikoje minima nuotaikingai ir spalvingai. 

Spalio 29 d., penktadienio vakarą, Vilniuje įsikūręs meksikietiškas restoranas „Casa Peligrosa“ kvies Mirusiųjų dieną minėti kitaip – sudalyvauti fotografo Denio Vejo nuotraukų parodos pristatyme skambant Lotynų Amerikos garsams bei ragaujant ryškių spalvų meksikietišką maistą.

 

7. Tarptautinis akordeono festivalis „Vilnius 2021“

Kur? Įvairios vietos Kada? Spalio 27 d. – lapkričio 19 d.

Spalio 27 dieną, Vilniuje prasidėjo Tarptautinis akordeono festivalis „Vilnius 2021“, kurio metu, organizatoriai  pristatys aktualiausias akordeono meno tendencijas. Jūsų dėmesio, iki pat lapkričio 19 dienos, laukia net aštuoni festivalio koncertai, kuriuose pasirodys veržlūs, novatoriški, aistringi ir kūrybiški atlikėjai savo koncertinio gyvenimo neįsivaizduojantys be iššūkių ir eksperimentų.

8. Pažinkime NAUJĄJĄ VILNIĄ iš naujo

Kur? Prie „Darbininko“ skulptūros Kada? Spalio 30 d. (penktadienis) 11:00 val.

Kviečiame Jus išbandyti kūrybinį maršrutą po Naująją Vilnią! Skirkime ~1 val. pažinčiai su vietove, kurioje gyvenate ir patikrinkime, ar tikrai gerai pažįstate savo rajoną.

Ekskursijos metu Jums bus išdalyti žemėlapiai su numatomu maršrutu ir klausimais, taip pat Jūs galite atsisiųsti programėlę „Actionbound” ir susipažinti su Naująja Vilnia išmaniuoju būdu.

9. Helovino savaitgalis ZOOPARK

Kur? Zoopark Vilnius Kada? Spalio 29-31 d.

Magiškas ir tamsoje skendintis Zoopark lauks visų Helovino šmėklų, baubų ir kitokių personažų visą savaitgalį!Atvykęs su pilnu Helovino kostiumu arba atnešęs moliūgą gausi 1€ nuolaidą lankymo bilietui.

Programa parengta atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją šalyje, kad nebūtų vieno didelio žmonių srauto / susibūrimo. Visi vyresni nei 16 metų lankytojai privalo pateikti galiojantį galimybių pasą ar ES sertifikatą.

10. Helovynas Istorijų namuose: mumijų paroda ir senovės Egipto įkvėptos grimo dirbtuvės

Kur? Istorijų namai Kada? Spalio 29 d. (penktadienis) 18:00 val.

Įsijungus žinias nebepakanka adrenalino? Negąsdina ir šildymo sąskaitos? Tuomet griebk aštrių pojūčių ištroškusį draugą ir sudalyvauk parodos „Ką slepia sarkofagas? Senovės Egipto mumijų tyrimai“ ekskursijoje. Tačiau tai dar ne viskas! Po pažinties su Egipto mumijomis tavęs lauks ir kūrybinės grimo dirbtuvės, kuriose galėsi pasipuošti šios senosios civilizacijos įkvėptu makiažu! Helovynas – geriausias metas susipažinti su visomis Lietuvoje esančiomis mumijomis.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
15 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button