Pristatome šio savaitgalio (spalio 21-23 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. Pagarbos ir paramos atminimo Lietuvos kariams renginys „In Memoriam“

Kur? Vingio parkas Kada? Spalio 22 d. (šeštadienis) 11:00 val.

Šių metų spalio 22 d. 11 val. Vingio parke, Vilniuje vyks pagarbos ir paramos atminimo Lietuvos kariams renginys „In Memoriam“. Renginys organizuojamas jau aštuntą kartą, kviečiantis pagerbti tuos, kurie buvo pasiryžę paaukoti savo gyvenimą už kiekvieną iš mūsų. Kartu bus vykdoma labdaros akcija, kurios metu renkamos lėšos, siekiant paremti karių šeimas. Šiais metais bėgimu bus pagerbti ir Ukrainoje žuvę kariai

2. Balttechnika 2022

Kur? Litexpo Kada? Spalio 21 d. (penktadienis)

Tarptautinė specializuota technologijų, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda BALTTECHNIKA 2022 yra vienintelis ir svarbiausias inžinerinės pramonės metų renginys Lietuvoje.

3. Gaida 2022

Kur? Įvairios vietos Kada? Spalio 21-23 d.

Šią savaitę Vilniuje prasideda didžiausias Baltijos šalyse šiuolaikinės muzikos forumas – Tarptautinis aktualios muzikos festivalis „Gaida 2022“, kuris vyks iki lapkričio 6 d. Dėl smuikininko Gidono Kremerio ligos į vėlesnę datą perkeliamas pirmasis festivalio koncertas, tad „Gaida“ startuos viena diena vėliau nei numatyta – spalio 21 d. – su britų elektroninės muzikos garsenybės Maxo Cooperio naujausiu audiovizualiniu pasirodymu „Unspoken Words“. Festivalį „Gaida“ šiemet ženklina šūkis „DOUBLE“ – tai 2022 metus reflektuojanti ir „dvigubais“ aspektais prisodrinta programa, kurioje gausu dvigubų koncertų, išskirtinių atlikėjų duetų ir kitų „dvigubą“ temą išreiškiančių programos aspektų. Festivalio paantraštė „Two & Double & More“ pakvies nerti į renginių programą, kupiną ryškiausių šio laikmečio muzikos kūrinių ir žadančią gausybę neeilinių įspūdžių, kurių publika itin laukia – koncertų salėse likęs nedidelis vietų kiekis tai tik patvirtina.

4. Nemokamas Donato Montvydo koncertas

Kur? Vilnius Outlet Kada? Spalio 21 d. (penktadienis) 19:00 val.

Vilnius Outlet kyla į pirmąjį gimtadienį ir spalio 21 d. dovanoja ypatingas šventines nuolaidas visose parduotuvėse bei staigmeną lankytojams – nemokamą renginio svečio Donato Montvydo koncertą!

5. Paramos Ukrainai koncertas “Neužmiršti”

Kur? Šv. Kotrynos bažnyčia Kada? Spalio 21 d. (penktadienis) 19:00 val.

Mūsų laisvė dar labai jauna – tiek, kad daugiausia dviejų kartų atstumu prisimename tą baisatį, kurioje jau daugiau kaip pusę metų pabunda Ukraina: kraujuojanti, kenčianti, bet tvirtai tikinti, kad ateis diena, kai raudas pakeis laisvės dainos.

Mes kaip niekas kitas žinome, ką tokiame kontekste reiškia daina, į kurią telpa meilė, šviesa, nežinomybė, ilgesys ar skaudūs išgyvenimai. Tokia muzika klausantįjį pripildo dvasinės paguodos, stiprybės ir kviečia bendrystei.

Susitelkime kartu Šv. Kotrynos bažnyčioje, kurios skliautus vienam vakarui pripildys Lietuvos partizanų ir tremtinių dainos, atliekamos koncerto sumanytojos Veronikos Povilionienės, Kauno liaudies dainos klubo „Blezdinga“, kuriam pritaria Lietuvos kariuomenės orkestras, bei išgirskime, kaip vienoje jų persipins Veronikos ir ukrainietės Marinos Pilipenko balsai, bylojantys apie tai, ko niekas iš mūsų niekada negalės užmiršti.

6. In Latino

Kur? Įvairios vietos Kada? Spalio 21-22 d.

Spalio 21 – 22 d., festivalis „In Latino” kviečia pasinerti į Lotynų Amerikos kultūros patirtis ir susipažinti su spalvingiausia pogrindžio kultūra planetoje. Dviejų dienų programoje, šiais metais dedikuotoje Peru ir šioje šalyje gimusiam chicha judėjimui, susitikimai su menininkais ir svečiais iš Limos, neoninio gatvės meno paroda, kaligrafijos dirbtuvės bei spalvingi muzikos vakarai.

7. XII tarptautinis Šv. Jokūbo festivalis

Kur? Įvairios vietos Kada? Spalio 22-23 d.

Rugsėjo 10 – spalio 30 dienomis į sostinės ir kitų miestų koncertines erdves pakvies XII tarptautinis Šv. Jokūbo festivalis, kuris šiemet klausytojams dovanos trylika chorinės ir kamerinės muzikos koncertų. Svarus kultūros reiškinys jau eilę metų yra rengiamas valstybinio choro „Vilnius“ bei brolių dominikonų inciatyva, suteikiančia unikalią progą pasiklausyti žymių Lietuvos ir užsienio atlikėjų, išgirsti retai atliekamą, ar dar negirdėtą Europos šalių chorinę muziką, vertingas lietuvių kompozitorių programas ir net specialiai festivaliui sukurtas premjeras.

Spalio 22 d., šeštadienis, 18 val.
Šv. Juozapo bažnyčia
Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios gospel choras – Vargams pasibaigus

Spalio 23 d., sekmadienis 19 val.
Švč. M. Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčia
Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios gospel choras – Vargams pasibaigus

8. Climathon 2022

Kur? Inovacijų agentūra Kada? Spalio 21-23 d.

Esi pasiryžęs spręsti klimato kaitos keliamus iššūkius? Dalyvauk tarptautiniame renginyje Climathon Vilnius 2022!

Climathon yra tarptautinis idėjatonas, suburiantis didžiulę entuziastų bendruomenę visame pasaulyje, kurie siekia kurti miestus, kuriuose ne tik gera, bet ir tvaru gyventi. Renginys vyksta jau nuo 2015, o Lietuvoje – vos trečią kartą!

9. Sveikatingumo žygiai Neries pakrantėmis

Kur? Antakalnio g. 26A Kada? Spalio 23 d. (sekmadienis) 11:00 val.

Du šių metų spalio sekmadienius – 16 ir 23 dienomis kviečiame visus norinčius į sveikatingumo žygius su kineziterapeute ir gide, šiaurietiško ėjimo instruktore Egle Mickevičiene.

2-ojo žygio maršrutas ir planas: Spalio 23 d. 11 val. renkamės mašinų stovėjimo aikštelėje priešais Sapiegų parką
(ties Antakalnio g. 26A). Keliausime Neries pakrante iki tilto, tada Žirmūnų pakrante iki kito tilto, ir apsukę ratą, grįšime į tą pačią vietą. Kelionės trukmė – apie 2,5-3 val.
Svarbu! Prašome pasiimti šiaurietiško ėjimo lazdas, o tuos, kurie jų neturi, prašome pranešti el. paštu [email protected] iki penktadienio (spalio 21 d. 12 val.).

10. Mūzų glėbyje

Kur? Šv. Kotrynos bažnyčia Kada? Spalio 22 d. (šeštadienis) 18:00 val.

2022 m. spalio 22 d. 18 val. geros muzikos ekspertai „Bardai LT” kviečia į ypatingą vakarą Šv. Kotrynos bažnyčioje, kuriame moteriškai švelniai, jautriai ir užburiančiai liesis muzika ir poezija. Koncerte „Mūzų glėbyje” dainas atliks romantiškoji atlikėja Vilija Radvilė bei žavioji „Keistuolių” teatro aktorė Ilona Balsytė. Poezijos skrynią pravers aktorė, skaitovė Valda Bičkutė. O koncertą pradės jaunoji dainų autorė ir atlikėja Evelina Dubauskaitė.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

6 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog nemokamas parkavimas prekybos centruose būtų tik juose apsiperkantiems?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.