Renginiai

Savaitgalio renginių TOP 10 (41-asis metų savaitgalis)

Pristatome šio savaitgalio (spalio 16-18 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. 2-ASIS MO GIMTADIENIS

Kur? Mo muziejus Kada? Spalio 18 d. (sekmadienis)

Šios dienos neįsivaizduojame be jūsų – MO muziejaus lankytojų! Todėl spalio 18 dieną kviečiame į MO. Šią dieną minėsime tęsdami praėjusio gimtadienio akciją „Kiek noriu, tiek moku“. Esame atviras muziejus, taigi kviečiame turėti savo nuomonę ir muziejaus bilieto kainą pasirinkti pačiam.

 

Gimtadienio sekmadienį MO muziejuje bus galima pamatyti didžiąją parodą „Kodėl taip sunku mylėti?”, mažąją parodą „Iš tos operos” ir parodą MO hole „Pro V. B. prizmę: Lino Jusionio tapyba”.

Plačiau apie renginį skaitykite čia.

2. UNESCO LIETUVOJE: SENOSIOS AMATININKYSTĖS PAVELDAS VILNIUJE

Kur? Įvairios vietos Kada? Spalio 16-17 d.

 

Savivaldybės Dailiųjų amatų, etnografinių verslų ir mugių programos dalyviai spalio 16–17 d. surengs daugybę nemokamų edukacinių renginių. Projekto „UNESCO Lietuvoje: senosios amatininkystės paveldas Vilniaus istoriniame centre“ tikslas – sužadinti visuomenės domėjimąsi amatininkystės istorija ir jos kultūros paveldu, gaivinti UNESCO Pasaulio paveldo vietovės kultūrines tradicijas – nematerialųjį  paveldą.

Plačiau apie renginį skaitykite čia.

3. MADOS INFEKCIJA ‘2020

Kur? Dūmų fabrikas Kada? Spalio 16-17 d.

 

„Mados Infekcija“ atspari bet kokio plauko virusams – po visuotinio sustojimo festivalio planai tik dar ambicingesni – nauja data + nauja vieta! 2020 m. spalio 16, 17 d. – iš Vilniaus geležinkelio stoties pajudės specialus traukinio reisas: kryptis – Naujoji Vilnia, stotelė – „Dūmų fabrikas“.

„Mados Infekcija“ niekada nekapituliuoja – ryškiausias mados įvykis be konkurencijos Lietuvoje dvi dienas griaudės mažai kam žinomoje erdvėje, įsikūrusioje buvusio dalgių fabriko cecho valdose, todėl vietų skaičius ribotas!!

Sėdimos vietos be numeracijos – kiekvienas kėdę rinksis pats, su galimybe po pertraukos keisti žiūrėjimo tašką.

 
Nuotr.: Vaidas Jokubauskas

4. NAUJA ESPORTO ARENA LIETUVOJE- GG GAMING LOUNGE

Kur? MOONPLAY Kada? Spalio 17 d. (šeštadienis)

Jau šį šeštadienį spalio 17 d. atidaroma nauja Esporto arena Lietuvoje- GG Gaming Lounge. Kompiuterinių žaidimų arena bus įsikūrusi laisvalaikio ir pramogų parke MOONPLAY adresu Viršuliškių sk. 28!

Jau šį šeštadienį (spalio 17 d.) nuo 12 iki 23 val. vyks erdvės atidarymo renginys, kur atvykę turėsite galimybę išbandyti pačius populiariausius Esporto žaidimus (CS:GO, LOL, Fortnite ir t.t.). Taip pat mūsų draugai, Esporto komanda „Timechaser“ dalinsis patarimais, kaip tapti geresniais žaidėjais, darysime podcast‘ą ką reiškia būti tikru profesionaliu Esporto žaidėju. Playstationo mėgėjai galės mėgautis naujausiais FIFA21 ir NBA2K21 žaidimais, o tiems, kam „geiminimas“ kelia nostalgiją, galės prisiminti, nuo ko viskas prasidėjo su SEGA ar ZILITON konsolėmis. Vakare organizuojamas ir protmūšis apie kompiuterinius žaidimus. Ir žinoma, viso renginio metu galėsite laimėti daug šaunių prizų. Visos pramogos renginio dieną – nemokamos!

 
Nuotr.: Organizatorių

5. Maršrutas „Vilniaus geto knygnešių“

Kur? Įvairios vietos Kada? Spalio 17 d. (šeštadienis)

Sostinės pažinimo projektas „Neakivaizdinis Vilnius“ pristato ypatingą maršrutą – „Vilniaus geto knygnešiai“ . Jis kviečia susipažinti su Vilniaus gete Antrojo pasaulinio karo metais veikusia „Popieriaus brigada“ ir jos gelbėtomis žydų kultūros vertybėmis bei aplankyti vietas, kuriose tuo metu veikė knygų slėptuvės.

Plačiau apie tai skaitykite čia.

6. Inovacijos, baldai ir dizainas naujakuriams

Kur? Litexpo Kada? Spalio 16-17 d.

Visus besidominčius namų interjero, dizaino ir moderniosios architektūros idėjomis jau spalio 15-17 dienomis suburs renginys Inovacijos, baldai ir dizainas naujakuriams, vyksiantis LITEXPO. Tradiciškai rudenį organizuojama paroda Baldai. Interjeras. Dizainas brandina geriausias interjero idėjas, kaupia originaliausius sprendimus namams ir kvies lankytojus susitikti 2021 metais.

7. TARPTAUTINIS DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALIS „TAI – AŠ“

Kur? Įvairios vietos Kada? Spalio 16-17 d.

Šių metų programoje rudenėjančio Vilniaus gyventojams bei miesto sveciams paruoštas stiprus tarpsritinis geros nuotaikos vitaminų kokteilis. Tradiciniuose didžiuosiuose koncertuose Šv. Kotrynos bažnyčioje pasirodys Lietuvos atlikėjai su savo naujausiomis programomis. „Festivalio atidarymo koncerte „Bardai Kitu kampu“ į bardišką muziką kviesime pažvelgti naujai. Improvizacijų teatro „Kitas kampas“ aktoriai drauge su atlikėju Giedriumi Naku ir grupe, kvies tapti šiuolaikinės bardiškos muzikos kūrėjais.  Į sceną po 20 metų sugrįš ir paskutinieji Bremeno muzikantai su nauja programa „3+3“. Dvi skirtingos keistuolių teatro kartos Ilona Balsytė, Aidas Giniotis ir Darius Auželis bei jų jaunesnieji bet ne mažiau charizmatiški, balsingi kolegos Sigitas Mickis, Dalius Skamarakas ir Aurimas Meliešius. Aktorių trijulės viename koncerte retrospektyviai atliks gerai pažįstamus kūrinius bei pristatys naujas dainas“, pasakoja festivalio vadovė Lina Užkuraitytė.

8. FESTIVALIS „MUZIKOS RUDUO“ PLEČIANTYS HORIZONTUS

Kur? Energetikos ir technikos muziejus Kada? Spalio 16-17 d.

Kasmet lapkritį lietuvių muzikos garsais suskamba „Muzikos ruduo“ – vienintelis išskirtinai moderniai ir šiuolaikinei lietuvių kompozitorių kūrybai dedikuotas festivalis. Jame kasmet atliekamos ir pačios naujausios, ir jau pripažintos kompozicijos, atskleidžiančios kokybišką ir plačią lietuvių muzikos panoramą.

„Muzikos rudens“ misija – atvirą, smalsų šių dienų gyventoją skatinti atrasti, suprasti ir priimti šiuolaikinę lietuvių kūrybą ir pasinerti į geriausią muziką, sukurtą čia ir šiomis dienomis, atliepiančią šiandienos gyvenimą ir todėl skirtą šių dienų klausytojui.

9. TARPTAUTINIS DŽIAZO FESTIVALIS „VILNIUS JAZZ“

Kur? Įvairios vietos Kada? Spalio 16-18 d.

„Vilnius Jazz“ – seniausias kasmetinis Vilniaus džiazo festivalis, organizuojamas nuo 1987 m. Tai vienintelis renginys Lietuvoje, kurio programose pagrindinis dėmesys skiriamas įvairiausioms šiuolaikinio džiazo atmainoms.

„Vilnius Jazz“ būdingas tam tikras radikalumas, ryški orientacija į naujoves. Greta džiazo ir laisvosios improvizacinės muzikos atlikėjų festivalio stilistines ribas yra ne kartą praplėtę akademinės, etninės, roko, industrinės muzikos atstovai.

Siekdamas supažindinti Lietuvos džiazo mėgėjus su aktualiausiomis šiuolaikinio džiazo tendencijomis, festivalis kasmet ieško naujų, kylančių vardų ir sukviečia įdomiausius nūdienos džiazo muzikantus iš viso pasaulio.

10. Nemokamos paplūdimio teniso pamokos

Kur? Smėlio arena Kada? Spalio 18 d. (sekmadienis) 13:30 val.

Vasarą sostinės gyventojai buvo kviečiami mokytis paplūdimio teniso subtilybių atnaujintame Baltojo tilto sporto aikštyne, šaltuoju metu „Sveikas miestas“ tęsia projektą ir kviečia drauge su „Paplūdimio teniso mokykla“ nuo spalio vidurio dalyvauti šeimas, draugus atvirose pamokose sekmadieniais, iki lapkričio pabaigos.

„Šeimų ir draugų sekmadieniai Paplūdimio teniso mokykloje“ startuoja nuo spalio 18 d. ir vyks iki pat lapkričio 22 d.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button