MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Renginiai

Savaitgalio renginių TOP 10 (41-asis metų savaitgalis)

Pristatom šio savaitgalio (spalio 12 d. – spalio 14 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. ŠAMPANO DIENA 2018

Kur? Viešbutis „Holiday Inn Vilnius“ Kada? Spalio 13 d. (šeštadienis) Edukacinė paroda apie Šampanės regioną, jo istoriją, vyndarystę ir vyndarius. Ketvirtą kartą rengiamoje edukacinėje Šampano parodoje “49 mln…”, kuri vyks spalio 13 dieną Vilniuje. Vynas. Šampanas

2. MADOS DIZAINERIŲ POP UP **DESIGNER SPACE**

Kur? Vokiečių g. Kada? Spalio 12-13 d. Dvi dienas truksiantis POP-UP išsiskirs tuo, jog čia bus pristatomi tik vardiniai darbai, o geriausiai tinkantį rūbą, aksesuarą, kvepalų aromatą apsilankiusiems padės išsirinkti patys jų kūrėjai. Jūsų lauks asmeniški stiliaus patarimai, naujienos, “sample sale”, daug kitų potyrių bei geros energijos! Prie dizainerių jungsis menininkai – renginys taps kūrybine erdve, kurioje skambės gyva muzika, vyks kūrybiniai, mokomieji užsiėmimai. mados ir dizaino festivalis DIFEST

3. TARPTAUTINIS DŽIAZO FESTIVALIS „VILNIUS JAZZ“ 2018

Kur? Įvairios vietos Kada? Spalio 12-13 d. „Vilnius Jazz“ – seniausias kasmetinis Vilniaus džiazo festivalis, organizuojamas nuo 1987 m. Tai vienintelis renginys Lietuvoje, kurio programose pagrindinis dėmesys skiriamas įvairiausioms šiuolaikinio džiazo atmainoms. „Vilnius Jazz“ būdingas tam tikras radikalumas, ryški orientacija į naujoves. Greta džiazo ir laisvosios improvizacinės muzikos atlikėjų festivalio stilistines ribas yra ne kartą praplėtę akademinės, etninės, roko, industrinės muzikos atstovai. Siekdamas supažindinti Lietuvos džiazo mėgėjus su aktualiausiomis šiuolaikinio džiazo tendencijomis, festivalis kasmet ieško naujų, kylančių vardų ir sukviečia įdomiausius nūdienos džiazo muzikantus iš viso pasaulio. Festivalio inicijuojamuose projektuose šalia pripažintų Lietuvos džiazo meistrų dalyvauja ir jaunoji atlikėjų karta, kuriems „Vilnius Jazz“ scena neretai tampa atsparos tašku sėkmingiems pasirodymams tarptautiniuose projektuose ir kituose Europos džiazo festivaliuose. „Vilnius Jazz“ vardas neatsiejamas nuo Vilniaus džiazo mokyklos raidos. Festivalis pripažįstamas vienu svarbiausių Rytų Europos džiazo židinių, kuriame puoselėjamos ir skleidžiamos gyvybingos improvizacinės muzikos tradicijos.

4. XIII TARPTAUTINIS FOLKLORO FESTIVALIS POKROVSKIJE KOLOKOLA

Kur? Įvairios vietos Kada? Spalio 10-14 d. „Pokrovskije kolokola“ – tarptautinis festivalis, per trumpą laiką pelnęs pripažinimą tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų ir užėmęs garbingą vietą greta garsiausių bei geriausiai įvertintų Lietuvos festivalių. Atrodo, kad viskas vyko dar vakar. Gimsta pirmasis tarptautinis folkloro festivalis „Pokrovskije kolokola“ – mėgina suburti įvairių šalių profesionalus, laužo skeptikų nepasitikėjimą, pelno išrankių Vilniaus klausytojų simpatijas. Ir štai šiandien jau vyksta tryliktasis festivalis. KOLOKOLA

5. JOHN LENNON GIMTADIENIS

Kur? Paviljonas, Pylimo g. 21B Kada? Spalio 12 d. (penktadienis) 19.00 val. Šį kartą John Lennon gimtadienį pažymėsime Paviljone. Į svečius pasikvietėme: JUOZĄ MILAŠIŲ SU AUDRIUM KALYČIU /gitaru duetas/, ir grupę VISA TAI KAS YRA GRAZU YRA GRAZU.

6. PARODA „BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018“

Kur? Litexpo Kada? Spalio 11-13 d. Atsinaujinusi ir išaugusi 24-oji tarptautinė paroda BALDAI. INTERJERAS. DIZAINAS 2018 kviečia susipažinti su naujausiomis lietuviško ir įvairių pasaulio šalių baldų dizaino tendencijomis, atrasti geriausius interjero sprendimus, pasisemti originalių idėjų, kaip sukurti patogią, stilingą ir funkcionalią savo namų aplinką. Penkiose parodos ekspozicijų salėse bus pristatomos naujausios įvairios paskirties baldų kolekcijos, autorinio dizaino baldai, interjero tendencijos ir sprendimai, medžiagos, detalės bei įrengimai baldų gamybai. Daugiau nei 100 baldų gamintojų, interjero specialistų, dizaino įmonių, kūrėjų, įrengimus, komponentus ir technologijas baldų pramonei pristatančių lyderių šiemet lankytojams kuria naują, unikalaus turinio parodą.

7. ROJAUS SODAI

Kur? VU Botanikos sodas Kairėnuose Kada? Spalio 10-28 d. Švytintys Rojaus Sodai – kiekvieną sekundę besikeičiantis stebuklas, tarsi sodo tinklas audžiamas simboliais, ląstelėmis. Grožį matau besikartojančiuose elementuose, struktūroje tarp fantazijos ir realybės. Šviesos žaismas sukuria neatskleistos paslapties pojūtį.

8. ORIENTAVIMOSI ŽAIDIMAS „TARPUKARIO LENKŲ ARCHITEKTŲ PĖDSAKAIS“

Kur? K. Sirvydo skveras Kada? Spalio 13 d. (šeštadienis) 12:30 val. Vilnius – miestas, kurio veidą per daugybę metų kūrė architektai iš įvairiausių šalių. Vieni pastatai išliko iki šių dienų, o kiti dabar gali būti apžiūrėti tik istorinėse fotografijose. Itin reikšmingas indėlis yra architektų iš Lenkijos, kurių darbus galima apžiūrėti tiek senamiestyje, tiek šalia jo, bet ar žinote ką nors daugiau apie šiuos pastatus? Lenkijos Respublikos ambasada ir Lenkijos institutas dovanoja išskirtinę progą dalyvauti nemokamame orientavimosi žaidime, kuris suteiks daugybę gerų emocijų bei padės interaktyviai pažinti Lenkijos architektų darbus Vilniuje. Tai pramoginis-kultūrinis renginys, kuriame kviečiame dalyvauti komandas, suburtas tiek iš draugų, tiek iš šeimos narių! Nugalėtojų laukia prizai!

9. JIMMY CARR: THE BEST OF, ULTIMATE, GOLD, GREATEST HITS – VILNIUS

Kur? Siemens arena Kada? Spalio 13 d. (šeštadienis) 19:00 val. Jimmy surinko geriausių savo juokelių kolekciją, papildė ją naujais juokeliais ir surengs didžiulį pasirodymą. Žmogus, savo gyvenimą pašventęs kurti tobuliems juokeliams iš paskos palikdamas besijuokiančių žmonių minias savo naujajame ture atrinko viską, iš ko mėgstame juoktis ir kas mus šokiruoja ir sudėjo viską į vieną neįtikėtiną, su niekuo nepalyginamą pramogų vakarą.

10. GUS GUS

Kur? Koncertų salė „Compensa“ Kada? Spalio 14 d. (sekmadienis) 19:00 val. Spalio 14 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ savo pasirodymą surengs žymi islandų elektroninės muzikos grupė „Gus Gus”. Kartu su Bjork ir „Sigur Ros” ekstravagantiškieji „Gus Gus“ patenka į populiariausių pasaulyje Islandijos atlikėjų trejetą. Koncerte Vilniuje grupė pristatys savo naujausią studijinį albumą „Lies Are More Flexible“, išleistą š.m. vasarį ir kurio pirmasis singlas „Featherlight“ internete jau spėjo surinkti šimtus tūkstančių perklausų.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Savaitgalį Užupyje galiausiai bus nupuošta eglutė

Donatas Andrijauskas

Savaitgalio renginių TOP 10 (8-asis metų savaitgalis)

Donatas Andrijauskas

„Blitzrave“ skelbia dar vieną elektroninės muzikos architektą – H. Oaks

Evaldas Činga

Atidaryta penktoji „Muzikos salėje“ ir paskelbti klausomiausi 2018 metų įrašai ir albumai

Evaldas Činga

Omanas – vienintelė arabų šalis Vilniaus knygų mugėje

Donatas Andrijauskas

Vilniuje prasideda jubiliejinė 20-oji knygų mugė

ELTA

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika