Renginiai

Savaitgalio renginių TOP 10 (35-asis metų savaitgalis)

Pristatome šio savaitgalio (rugsėjo 2-4 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. Sostinės dienos

Kur? Įvairios vietos Kada? Rugsėjo 2-4 d.

Tęsdamas daugiametę ir nuolat gyvą tradiciją Vilnius vėl pakvies į rugsėjo 2-4 dienomis vyksiančias „Sostinės dienas“ – didžiausią miesto festivalį įvairiose atvirose erdvėse. Pirmąjį rugsėjo savaitgalį vilniečiai ir sostinės svečiai galės pasinerti į unikalaus miesto istoriją kuriančią renginių programą.

 

Renginių kalendorių galima rasti čia.

2. Red Bull Showrun

Kur? Konstitucijos pr. Kada? Rugsėjo 3 d. (šeštadienis) 12:00 val.

Esminiai raktažodžiai šiame renginyje yra keturi: ORACLE RED BULL RACING. Taip, kalbame apie lyderiaujančią FORMULĖS 1 komandą ir jos technologinius stebuklus – bolidus. Vieną jų, pilotuojamą Patrick Friesacher bei skriejantį Konstitucijos prospektu, išvysite ir šio renginio metu.

 

Bus ir daugiau akiai malonių reginių – Lietuvos motoakrobatikos pasididžiavimas Aras Gibieža sieks pasaulio rekordo – ilgiausio atstumo, įveikto važiuojant ant vieno rato be rankų, o vėliau pasirodymą surengs driftingo profesionalai.

Daugiau apie renginį skaitykite čia.

3. Gypsy fest Vilnius 2022

Kur? Įvairios vietos Kada? Rugsėjo 4 d. (sekmadienis) 12:00 val.

 

Renginys, kuris vyksta tik kartą metuose – pilnas čigoniškos laisvės, muzikos, aistros, daug nuoširdžių šypsenų, juoko ir jaudinančių akimirkų. Jus kviečia ir savo dainas dovanoja Lietuvos romai, Lietuvos scenos žvaigždės bei užsienio romų kolektyvai.

Daugiau apie renginį ir rengio programą rasite čia.

4. Vilniaus Sporto Festivalis 2022

Kur? Įvairios vietos Kada? Rugsėjo 2-4 d.

 

2022 m. rugsėjo 2-4 dienomis, Lukiškių aikštėje ir Baltojo tilto sporto aikštyne, kasmetinė miesto sporto šventė vyks SOSTINĖS DIENŲ METU.

JŪSŲ LAUKIA geriausi sporto pasiūlymai, interaktyvios aktyvaus laisvalaikio erdvės, naujienos, pasirodymai, pramogos, Lietuvos gatvės gimnastikos, ekstremalaus sporto, tinklinio čempionatai ir dar daugybė kitų veiklų!

Daugiau apie renginį skaitykite čia.

 

5. The Color Run Vilnius 2022

Kur? Vingio parkas Kada? Rugsėjo 4 d. (sekmadienis) 11:00 val.

Klounai ir akrobatai, ryškios spalvos, magiškos ir nepamirštamos akimirkos – tik dalis visko, kas lauks 9-ajame The Color Run bėgime Vilniuje.

Įveikus spalvų, geros nuotaikos ir muzikos kupiną 5 km bėgimo trasą, finišavus lauks linksmybės tikrame festivalyje.

,,The Color Run“ spalvų bėgimas yra skirtas visiems, nepriklausomai nuo amžiaus ar fizinės būklės. Per parko vingius ir kalnelius jus lydės gera muzika, palaikymo šūksniai bei susimaišiusių spalvų debesys.

6. Vilniaus regata

Kur? Valakampių paplūdimys Kada? Rugsėjo 3 d. (šeštadienis) 12:00 val.

Rugsėjo 03 d. Vilniuje, Neries upėje vėl laukia tradicinis „Vilniaus regata” plaukimas.

„Kviečiame ir Jus sudalyvauti, pasivaržyti ir smagiai praleisti laiką tarp vandens sporto ir turizmo entuziastų”, – rašoma kvietime.

Daugiau apie renginį skaitykite čia.

7. Europos Žydų kultūros diena

Kur? Įvairios vietos Kada? Rugsėjo 4 d. (sekmadienis) 11:00 val.

Šiemet jau 7 –tus metus iš eilės Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenė organizuoja tradicinius Europos žydų kultūros dienos renginius atliepdama 2022 m. paskelbtai temai – ATSINAUJINIMAS.

Atsinaujinimas yra įaustas beveik į visus žydų gyvenimo ir praktikos aspektus – iš tiesų žydai kaskart naujai žvelgia į praeitį, o nuolatiniai pokyčiai užtikrina tradicijos tęstinumą.

8. Vilniaus linijinių šokių festivalis

Kur? Lukiškių aikštė Kada? Rugsėjo 4 d. (sekmadienis) 13:30 val.

2022 m. rugsėjo 4 d. 13.30-14.30 val. kviečiame į Vilniaus linijinių šokių festivalį, kuris vyks renginio “Sostinės dienos 2022” ir Vilniaus sporto festivalio metu, Lukiškių aikštėje, prie didžiosios scenos.

9. Knygų aikštė

Kur? Katedros aikštė Kada? Rugsėjo 2-4 d.

Rugsėjo 2–4 dienomis Vilniuje vyks tradicinė šventė „Sostinės dienos 2022“. Jų metu šiemet jau trečią kartą Katedros aikštėje įsikurs ir skaitytojus kvies jungtinis Lietuvos leidėjų asociacijos leidyklų paviljonas „Knygų aikštė“.

Čia bus galima ne tik įsigyti naujausių knygų, tačiau ir susitikti su autoriais bei gauti jų autografus, dalyvauti literatūriniuose renginiuose įvairiam skoniui. Su šūkiu „Susitinkam prie bokšto!“ kviesime drauge praleisti 3 dienas, kurių metu skaitytojų lauks pasiilgti autoriai, naujos knygos, autografai, kūrybinės dirbtuvės.

Įsikūrusi pačioje Vilniaus širdyje, Katedros aikštėje, tarp parko ir Katedros varpinės, Knygų aikštė 3 dienoms taps literatūrinių susitikimų vieta, jaukia erdve po liepomis, klausantis naujausių kūrinių ištraukų ar įsitraukus į knygos meno paslaptis.

10. Donato Montvydo koncertas

Kur? Vasaros terasa Kada? Rugsėjo 2 d. (penktadienis) 20:00 val.

Tęsiant gražią tradiciją, ir šiemet, vienas žymiausių Lietuvos atlikėjų – Donatas Montvydas – palydės vasarą ypatingai, savo mieste. Donatas surengs VIENINTELĮ savo koncertą VILNIUJE rugsėjo 2 d.

“Šis koncertas yra mūsų vienas laukiamiausių, po visos intensyvios vasaros grįžtame namo, ir mums tai ypatingas jausmas. Todėl koncerte atiduosime visą savo energiją, sukauptą per vasarą. Pažadu bus ĮSPŪDINGA! Ir panašu, kad tai bus vienintelis koncertas šiais metais Vilniuje” – sako Donatas.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
19 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button