Renginiai

Savaitgalio renginių TOP 10 (34-asis metų savaitgalis)

Pristatom šio savaitgalio (rugpjūčio 24 d. – rugpjūčio 26 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. TURGUS 2.0 GASTRONOMIJOS IR BENDRUOMENIŠKUMO FESTIVALIS

Kur? Halės turgus Kada? Rugpjūčio 26 d. (sekmadienis)

 

Mes tikim turgaus idėja ir tikim, kad jis gali būti aktualus 21 amžiuje. Tai vieta, kur skoniai ir kvapai maišosi su laisvės dvasia, kur gimsta idėjos ir nauji kontaktai. Ikvėpti London Broadway market mes kiekvieną sekmadienį uždarome Pylimo gatvę nuo Halės turgaus iki geležinkelių ir vienai dienai sukuriame gatvės turgų, kuriame prekiauja šviežią požiūrį į maistą turintys ūkininkai bei food truckai. Skatinsime šių dviejų grupių bendradarbiavimą vardan to, kad būtų sukurti nauji gastronominiai potyriai. Mes esame už bendruomenę dėl to prie renginio prisideda Pylimo gatvės kavinės ir barai, kurie išneš savo staliukus tiesiai į gatvę. Renginio metu šviežias požiūris bus ne tik į maistą, bet ir į muziką bei kiną, jais megausimės tiesiai po atviru dangumi gulėdami ant pievos ir šaligatvių padėtuose sėdmaišiuose ir šezlonguose. Startuojam rugpjūčio 26 dieną. Pirmojo renginio tema – aštrus maistas. Kartu mes kursime bendruomenę, puoselėsime turgaus idėją ir stumsime Vilniaus gastronominę kultūrą į priekį. Apie renginį plačiau skaitykite čia.

2. ŠIKŠNOSPARNIŲ NAKTIS 2018

Kur? Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija Kada? Rugpjūčio 25 d. (šeštadienis) 19:00 val.

Ar kada girdėjai „vampyrų pašnekesius”? Ar žinai, kad tariamų „vampyrų“ yra net keletas rūšių? Kad kiekvienai jų būdinga savita kalba? Viską apie šiuos gyvius sužinosi renginio „ŠIKŠNOSPARNIŲ NAKTIS 2018“ metu. Kvapą gniaužiančiomis istorijomis ir darbo su šikšnosparniais patirtimi dalinsis lektorė Violeta Gulbicka kartu su speleologų klubu „Enigma”. Renginio metu vyks šikšnosparnių tyrimo metodų ir priemonių pristatymas, skleidžiamų garsų analizė. Jaunieji „vampyrų“ gerbėjai turės galimybę ne tik dalyvauti įvairiuose žaidimuose, bet ir patys pasigaminti suvenyrus. Užsiėmimai mažiesiems ir galiausiai… naktinė „vampyrų” medžioklė drąsiausiems klaidžioje Verkių dvaro parko teritorijoje. Ar išdrįsi ateiti?

 

Apie renginį plačiau skaitykite čia.

šikšnosparnis

3. SPORTINIU IR PRABANGIŲ AUTOMOBILIŲ PARODA

Kur? Baltasis tiltas Kada? Rugpjūčio 26 d. (sekmadienis) 13:00 val.

 

Trečius metus iš eilės vykstanti sportinių ir prabangių automobilių paroda „Flection” rugpjūčio 26 dieną sudrebins Upės gatvę Vilniuje, kurios atkarpoje nuo Baltojo tilto iki „Forum Palace” bus sustabdytas eismas. Parodoje dalyvaus virš šimto išskirtiniausių bei rečiausiai gatvėse sutinkamų automobilių, kurie bus suskirstyti sekcijomis pagal valstybes, kuriose buvo pagaminti. Automobilių sekcijose taip pat stovės furgonai, kuriuose bus gaminami įvairiausi maisto patiekalai. Visi parodos lankytojai galės pasimėgauti profesionalų gaminamais patiekalais specialiai tam paruoštoje maisto zonoje. Jaukią atmosferą renginyje palaikys patyrę DJ bei profesionalus renginių vedėjas.

Apie renginį plačiau skaitykite čia.

automobilių paroda

 

4. ATGAL Į MIESTĄ 2018

Kur? Ogmios miestas Kada? Rugpjūčio 25 d. (šeštadienis) 13:00 val.

Jau tradicija tapęs gatvės kultūros renginys vėl atkeliauja į Ogmios miestą!

Renginyje galėsi susipažinti su lietuviška miesto kultūra ir pažinti ją iš dar arčiau! Saviraiška per muziką, sportą, šokį, meną ir judėjimą – visa tai, kas augina kūrybišką, konkurencingą ir veiklų jaunimą.

 
Nuotrauka: Organizatorių

5. BALTIJOS KINO DIENOS

Kur? Forum Cinemas Vingis Kada? Rugpjūčio 20-26 d.

Rugpjūčio 20–26 d. Vilniuje, kino centre „Forum Cinemas Vingis“ antrą kartą organizuojamos „Baltijos kino dienos“ pristatys visai šeimai skirtą Latvijos ir Estijos žiūrovų pamėgtų ir pripažinimą pelniusių filmų programą, surengs susitikimus su kūrėjais. Tą pačią savaitę projektas vyks visose Baltijos šalių sostinėse. Visi „Baltijos kino dienų“ seansai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bus nemokami.

Apie renginį plačiau skaitykite čia.

6. GARDEN: JAZZU SU ORKESTRU

Kur? VU Botanikos sodas Kairėnuose Kada? Rugpjūčio 26 d. (sekmadienis) 17:00 val.

Palydėti vasarą klausant puikios muzikos kartu su artimaisiais kviečia naujas festivalis visai šeimai „Garden“. Vilniaus universiteto Botanikos sode rugpjūčio 26 d. įspūdingą pasirodymą su orkestru surengs populiarioji dainininkė Jazzu, o rugpjūčio 27 d. į betarpišką susitikimą akustiniame koncerte kviečia Andrius Mamontovas, organizatoriai pažada, kad tai tik festivalio “headlineriai” ir muzikinė programa pradžiugins su kaupu.

Apie renginį plačiau skaitykite čia.

7. „DINNER IN THE SKY”

Kur? Rotušės aikštė Kada? Rugpjūčio 22-26 d.

Jau aštuntą kartą vasarą aplankys Vilnių visame pasaulyje žinomas Restoranas danguje! Dinner in the Sky® 2018 meniu šią vasarą mini Baltijos valstybių 100-ąjį gimtadienį! Trys nuostabūs šefai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos kartu sudarė keturių patiekalų vakarienės meniu.

Jūs turėsite galimybę pakelti šampano ir kokteilio taurę, suvalgyti skanius pietus arba pasimėgauti romantiška vakariene danguje leidžiantis saulei.

8. 20 KM. PĖSČIŲJŲ ŽYGIS VILNIUJE

Kur? Olandų g. 21A Kada? Rugpjūčio 25 d. (šeštadienis) 09:00 val.

Sveiko ir aktyvaus laisvalaikio renginys įvairių organizacijų nariams, draugų komandoms, kolektyvams, šeimoms, pavieniams asmenims ir visiems, palaikantiems Lietuvą jos tobulėjimo kelyje!

Susipažinsite su įdomiausiais Vilniaus objektais ir lankytinomis vietomis, vaišinsitės kareiviška koše, lauks rėmėjų dovanos, žygio diplomai ir medaliai!

9. ŽVALUMO DIENA 2018

Kur? VU Botanikos sodas Kairėnuose Kada? Rugpjūčio 25 d. (šeštadienis) 11:00 val.

„Žvalumo dienos“ idėja išsirutuliavo iš kasmet Lietuvos pirties bičiulių draugijos rengiamos šventės „Pirties diena“ patirties, kai vienoje vietoje smagiai pasisekė sujungti tradicines lietuviškas sveikatinimo priemones – pirties procedūras ir kitas praktikas. Su šia patirtimi buvo pasibelsta į VU Botanikos sodo vartus. Ši vieta tolėliau nuo miesto šurmulio ir teršalų, joje labai kruopščiai su meile rūpinamasi aplinka ir tvyro labai gera aura.

Šventė iki šios dienos organizuojama iš idėjos ir entuziazmo savanoriškais pagrindais. Vienintelis atlygis jos organizatoriams – visų dalyvių palaikymas ir lankytojų dėkingumas. Lankytojams už šventę mokėti nereikia – tik įsigyti kasdienį Botanikos sodo lankytojo bilietą.

10. LAUKO TENISAS – NEMOKAMA PAŽINTINĖ TRENIRUOTĖ VINGIO PARKE

Kur? Vingio parkas Kada? Rugpjūčio 26 d. (sekmadienis) 17:00 val.

Rugpjūčio 26 dieną, sekmadienį, 17-20 val. Vingio parke, tarp Estrados ir žaliosios zonos, laukiami visi – nuo mažiausio iki didžiausio – susipažinti su lauko tenisu.

Jūsų laukia įrengtos mini teniso aikštelės, daug teniso kamuoliukų, profesionalūs Balžeko teniso akademijos treneriai ir jų pamokos bei daug šypsenų.

Renginio metu taip pat bus galima užsirašyti į Balžeko teniso akademijos treniruotes net penkiuose akademijos filialuose Vilniuje ir dar iš geriau susipažinti su visame pasaulyje populiaria sporto šaka – tenisu.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button