Renginiai

Savaitgalio renginių TOP 10 (3-asis metų savaitgalis)

Pristatome šio savaitgalio (sausio 17 d. – sausio 19 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. VILNIAUS TARPTAUTINIS TRUMPŲJŲ FILMŲ FESTIVALIS

Kur? Įvairios vietos Kada? Sausio 16-19 d.

2020 m. kultūros renginių kalendorių pradeda 13-asis Vilniaus tarptautinis trumpųjų filmų festivalis. Sausio 16-19 dienomis Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Marijampolėje ir Ukmergėje bus pristatyta daugiau kaip 60 rinktinių trumpametražių filmų iš viso pasaulio, kurie dalyvauja tarptautiniame ir nacionaliniame konkursuose bei rodomi specialiosiose programose. Festivalio organizatoriai pristatys jau tradicija tapusius seansus šeimai ir kino naktį bei pirmą kartą – siaubo filmų programą.

 
Nuotr.: M.Mikulėno

2. NEAPSIKRAUK #2. POKALĖDINIS.

Kur? Kablys Kada? Sausio 19 d. (sekmadienis)

Turi nereikalingų daiktų? Turi, turi. Visi jų turime. Ypač po Kalėdų. Nenaudojami daiktai nusipelnė rasti sau naujus šeimininkus ir būti prikelti naujam gyvenimui. Svarbiausia, kad daiktai atliktų savo funkciją – tarnautų žmogui.

NEAPSIKRAUK renginys skirtas ne tik turintiems, tačiau ir ieškantiems daiktų su istorija.

 

Kalėdų proga gavai meškerę, o tau labiau patinka muzika? Gimtadienio proga draugai padovanojo dulkių siurblį, o iš paskos tokį patį atitempė tėvai? Vestuvių proga… Renginio metu galėsite parduoti nereikalingą telefoną ir čia pat įsigyti riedučius… žinoma, jei tik reikia.

3. Ekskursija: išmanusis Konstitucijos pr. – dangoraižių miestas

Kur? Šv. Arkangelio Rapolo bažnyčia Kada? Sausio 18 d. (šeštadienis) 14:00 val.

Modernus, išmanus ir sumanus Vilnius – tokia dangoraižių banga dabina Vilniaus konstitucijos pr. Išradingi architektūriniai sprendimai, pažangios verslo ir valdžios institucijos, prekybos ir meno centrai, bei pamažu kaip grybai po lietaus dygstančios mažosios skulptūros – unikalios Vilniaus legendos gimsta čia! Kviečiu tuos, kurie žiemą nebijo šalčio, prasieiti šiomis ,,vėjo alėjomis” ir paieškoti įdomesnių istorijos detalių, mitologinių elementų ar net vienos kitos ,,siaubo” istorijos.

 

4. Naktinės maudynės stebuklingame vandenyje

Kur? Žalieji ežerai Kada? Sausio 18 d. (šeštadienis) 23:59 val.

Sausio 19 d. keletui valandų visas Žemės vanduo taps stebuklingas. Manoma, kad toks vanduo gali išgydyti ir sunkiausias ligas. Veikiamas energetinių Visatos srautų, ypatingos galios vanduo įgauna tris kartus per metus: sausio 19-osios, vasario 15-osios ir birželio 24-osios naktimis.

Naktinės maudynės

5. ŠIUOLAIKINIO MENO KELIAI Į BAŽNYČIAS

Kur? ŠV. KRYŽIAUS (BONIFRATŲ) BAŽNYČIA Kada? Sausio 18 d. (šeštadienis) 15:00 val.

 

2020 m. sausio 18 d., šeštadienį, 15 val. kviečiame dalyvauti ekskursijoje Vargdienių seserų vienuolijos Šv. Kryžiaus namų koplyčioje ir Dievo Gailestingumo šventovėje, pamatyti šių maldos namų erdvei skirtus sakralaus meno kūrinius ir išgirsti jų atsiradimo istorijas.

6. Rimas Sakalauskas. Muzikinių video klipų paroda „Dispozicija“

Kur? Meno Niša Kada? Sausio 16 d. – vasario 16 d.

Galerija „Meno Niša“ pristato video menininko Rimo Sakalausko muzikinių 3D video kūrinių ir vaizdo klipų parodą „Dispozicija“. Menininkas pristatys darbus, sukurtus grupių „Antis“, Leono Somovo, „Daddy was a Milkman“ ir kt. dainoms. Paroda veiks iki vasario 16 dieno

 

7. TARPTAUTINIS FESTIVALIS VAIKAMS IR JAUNIMUI „KITOKS“

Kur? Menų spaustuvė Kada? Sausio 11-19 d.

Jubiliejinis, dešimtasis tarptautinis teatro festivalis vaikams ir jaunimui KITOKS – jau pakeliui! Sausio 11-19 dienomis sugrįžtančio festivalio metu žiūrovai turės galimybę išvysti virš 20 pasirodymų iš Lietuvos, Nyderlandų, Belgijos, Suomijos, Katalonijos bei Italijos. Patirti iš arčiau kviečiantis festivalis KITOKS’20 ir vėl stebins netikėtomis teatro formomis.

Kaip ir ankstesnais metais, KITOKS’20 pristatys plačią žanrų įvairovę, apimančią teatro, šokio, šiuolaikinio cirko, muzikos ir kitas disciplinas, o pristatomi darbai bus skirti itin skirtingoms amžiaus grupėms. Visai netrukus bus paskelbta ir festivalio edukacinė programa.

8. Kino naktis

Kur? Kino teatras Pasaka Kada? Sausio 16-19 d.

2020 m. kultūros renginių kalendorių pradeda 13-asis Vilniaus tarptautinis trumpųjų filmų festivalis, kuriame daugiau kaip 60 rinktinių trumpametražių filmų iš viso pasaulio.

Sausio 16-19 d. pristatome specialiąją festivalio programą NAKTINĖ PANORAMA SU CAFFEINE.

Kaip ir kasmet, festivalis kviečia naktį praleisti žiūrint trumpuosius filmus. Šiemet programoje žiūrovų laukia 23 filmai, kurie labiausiai sužavėjo, įsiminė ir įkvėpė svarbiausių pasaulio kino festivalių sudarytojus, žiuri komisijas ir žiūrovus. Kino naktis – vienas laukiamiausių festivalio seansų, kurio žiūrovai galės pasinerti į 325 minutes išskirtinio, neįprasto, įtraukiančio, tiesiog – gero kino.

9. Žiemos sporto šventė Perkūnkiemyje

Kur? Perkūnkiemis Kada? Sausio 18 d. (šeštadienis)

Kviečiame dalyvauti aktyvioje žiemos šventėje, skirtoje visai šeimai.

KADA: Sausio 18 d. šeštadienį nuo 11:30 val. KUR: Eitminų g. 12 vidinio kiemo krepšinio aikštelėje. KAS GALI DALYVAUTI: visi šeimos nariai, kurie nori ir žiemos metu aktyviai judėti.

10. SPEKTAKLIS „APIE BIČIULIUS IR DAR…“

Kur? VGTU Senamiesčio rūmai Kada? Sausio 18 d. (šeštadienis) 19:00 val.

Kviečiame į spektaklį „Apie bičiulius ir dar…“. Spektaklis sukurtas pagal Žemaitės apsakymą „Bičiuliai“ ir Kosto Ostrausko pjesę „Žemaitė sutinka Šekspyrą“.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
7 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button