Pristatom šio savaitgalio (birželio 9 d. – birželio 11 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. DIZAINO IR MADOS FESTIVALIS DI’FEST

Kur? Gedimino pr. Kada? Birželio 10-11 d.

„DI’FEST“ – tai dizaino ir mados festivalis, pristatantis Lietuvos kūrėjus, menininkus ir dizainerius Vilniaus širdyje – Gedimino prospekte. Tai didžiausias atviras dizaino festivalis Lietuvoje, kuris suburs įdomiausius ir perspektyviausius kūrėjus bei dizainerius.

Lietuvos kūrėjai ir dizaineriai drabužių bei aksesuarų kolekcijas pristatys atvirame gatvės podiume, kuris visas dvi dienas kvies susipažinti su jaunaisiais, perspektyviais ir gerai žinomais dizaineriais.

DI’FEST festivalis vyks birželio 10-11 d. Gedimino pr. (nuo Novotelio viešbučio iki Odminių g.).

Plačiau apie ringini čia.

mados ir dizaino festivalis DIFEST

2. CIRQUE DU SOLEIL

Kur? Katedros aikštė Kada? Birželio 8-11 d.

„Cirque du Soleil“ – vienas iš nedaugelio pasaulio šou, sugebantis pasirodymų metu ištrinti ribą tarp realybės ir magijos. Tuo bus galima įsitikinti 2017 m. birželio 8-10 dienomis Vilniaus „Siemens“ arenoje, kur „Cirque du Soleil“ surengs tris spektaklio „Varekai“ pasirodymus.

Plačiau apie ringini čia.

3. VEGFEST LT

Kur? Prekybos centras VCUP Kada? Birželio 10 d. (šeštadienis) 10:00 val.

Tai jau trečiasis Vegfest LT ciklo renginys ir pirmasis atvirame ore! Kaip įprasta, veiks veganiškų prekių mugė – joje šįkart dalyvaus beveik 100 dalyvių – dvigubai daugiau nei pirmojoje! Lankytojai galės paskanauti veganiškų užkandžių, karštųjų patiekalų, desertų ir gėrimų, paragauti įvairių mėsos ir pieno produktų pakaitalų, įsigyti ekologiškų prekių, kosmetikos, literatūros apie sveiką gyvenseną ir augalinę mitybą, virtuvės įrangos, papuošalų, aksesuarų, veganų atributikos, prekių vaikams.

Plačiau apie ringini čia.

Nuotr.: Luko Žentalio

4. ŠEIMŲ ŠVENTĖ NAUJOJOJE VILNIOJE

Kur? Naujoji Vilnia Kada? Birželio 11 d. (sekmadienis) 11:00 val.

Birželio 11 d., sekmadienį, Naujosios Vilnios kultūros centro pievelėje vyks Šeimų šventė, kurią organizuoja Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė Monika Navickienė. Tikimasi, kad pirmą kartą organizuojama šventė sukurs ilgalaikę tradiciją bendruomenės nariams kartu leisti laiką ir pramogauti su visa šeima, didins gyventojų užimtumą ir kurs stipresnę pilietinę bendruomenę.

Plačiau apie ringini čia.

5. ARTVILNIUS’17

Kur? Litexpo rūmai Kada? Birželio 8-11 d.

Tarptautinė šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius“ yra vienintelė šiuolaikinio meno mugė Lietuvoje ir didžiausia meno mugė visame Rytų Europos regione. 2009 metais startavęs „ArtVilnius“ – vienas svarbiausių projekto „Vilnius – Europos kultūros sostinė“ renginių. Per aštuonerius veiklos metus meno mugė išsiplėtė ir stabiliai įsitvirtino vietinėje ir užsienio meno rinkoje bei meno mylėtojų privalomų aplankyti renginių sąraše.

Plačiau apie ringini čia.

Nuotraukos: Ryčio Šeškaičio

 

5. REKLAMOS FESTIVALIS „ADRENALINAS 2017“

Kur? Menų spaustuvė Kada? Birželio 9 d. (penktadienis)

Lietuviškos reklamos festivalio „Adrenalinas“ kūrybingumo konferencija „ADfest“: REKLAMA IR KŪRYBINGI SPRENDIMAI

Festivalinė nuotaika, gyva socialinė kūrybinė erdvė su skirtingomis zonomis ir užsiėmimais – pasisemti įžvalgų ir pabendrauti su iškiliais žmonėmis.

6. 5 / 5 / ROYAL

Kur? Valdovų rūmai Kada? Birželio 9 d. (penktadienis) 19:00 val.

Visi žino, kad nors kiekvieni metai turi 365 dienas, vieni gimtadieniai būna truputį ypatingesni už kitus. Birželį Penketams sueina 25 (!!!) renginiai. Tai 5+5+5+5+5 arba 5×5, kad ir kaip sudėliotumėm – skaičius magiškas. Tokiai progai atšvęsti keliamės ne kur kitur,o į Rūmus!

7. LATINO MUZIKOS NAKTIS

Kur? Vilnius Grand Resort Kada? Birželio 9 d. (penktadienis) 19:30 val.

Pasinerkite į karštus latino ritmus kartu su „Vilnius Grand Resort“. Uždeganti gyva muzika bei gardus maistas sukurs kraują kaitinančią atmosferą kiekvieną penktadienį nuo 19.30 iki 22.30 val.
Įėjimas nemokamas, patiekalai iš A la carte meniu.

8. FUTBOLAS: LIETUVA – SLOVAKIJA

Kur? LFF stadionas Kada? Birželio 10 d. (šeštadienis) 21:30 val.

2018 FIFA World Cup atranka: Lietuva – Slovakija

Palaikyk mūsų komandą – birželio 10-ąją LFF stadione nuo 21:30 val. su Slovakija.

Stok į kovą kartu su mūsų komanda ir siekime pergalės mūsų kartu.

9. Labdaros renginyje „VASAROS STARTAS“

Kur? Mokytojų namų kiemelis Kada? Birželio 10 d. (šeštadienis) 12:00 val.

„Dogspotas“, suplotasnukių gelbėtojai, kviečia visus gyvūnų mylėtojus bei augintinius pradėti vasarą puikiame ir nuotaikingame labdaros renginyje „VASAROS STARTAS“. Gyvūnams draugiškas renginys vyks pačiame Vilniaus centre, Mokytojų namų kiemelyje (Vasaros terasos zonoj).

Ši kartą sakome – pramogos, pramogos ir dar kartą pramogos! Dauguma jų bus pritaikytos ir subalansuotos tiek šeimininkams, tiek jų mylimiems keturkojams.

Rengsime visų pamėgtąją Pagundų trasą, augintiniams bus įrengta speciali „poilsio zona“, kurioje jie pasijaus, kaip per tikras atostogas, vyks loterija, renginio svečiai siūlys paraugti skanaus maisto, atsigaivinti pieno kokteiliais, limonadu. Viso renginio metu vyks prekyba rankdarbiais, kuriuos galėsite pasidaryti ir patys. Taip pat galėsite savo augintinį pakviesti pasidaryti manikiūrą.

Renginyje dalyvaus ir visas būrys DogSpoto draugų: „DogPunk“, „Yzipet“, „Woof Cake“, „Rudis“, kurie ne tik siūlys įsigyti savo produkcijos, bet ir dalinsis gera nuotaika.

10. VILNIAUS FESTIVALIS

Kur? Įvairios miesto vietos Kada? Birželio 5-22 d.

1997 m. didžiausios Lietuvos koncertinės organizacijos – Nacionalinės filharmonijos įkurtas Vilniaus festivalis tapo vienu reikšmingiausių šalies muzikos renginių. Festivalis pristato žymių Lietuvos ir užsienio atlikėjų interpretuojamų simfoninių bei kamerinių veikalų programas, šiuolaikinių Lietuvos kompozitorių premjeras, Festivalio užsakymu parašytus kūrinius, bendradarbiauja su kitais Europos festivaliais. Per dvidešimt gyvavimo metų Vilniaus festivalis akivaizdžiai praturtino šalies sostinės muzikinį gyvenimą ir prisidėjo prie kultūrinio turizmo plėtros.

Vilniaus festivalis kasmet įgyja vis didesnį pripažinimą Lietuvoje ir kitose Europos šalyse, sulaukia vis gausesnės publikos ir užsienio svečių. Vilniaus festivalis tapo itin ryškiu Rytų Europos ir Baltijos jūros regiono renginiu ne tik dėl žymiausių pasaulio muzikų apsilankymų, bet ir dėl nuoseklios nacionalinės muzikinės politikos. Nuo 1999 m. Vilniaus festivalis yra vienos įtakingiausių pasaulyje meno operatorių sąjungų – Europos festivalių asociacijos tikrasis narys.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist