Renginiai

Savaitgalio renginių TOP 10 (17-asis metų savaitgalis)

Pristatom šio savaitgalio (balandžio 28 – gegužės 1 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. SAKURŲ ŽYDĖJIMAS

Kur? Sakurų alėja prie Swedbank centrinės būstinės Kada? kelios savaitės

 

Vilniuje prasidėjo sakurų žydėjimas, kuris džiugins vilniečius kurį laiką. Šis žydėjimas patvirtina, jog pavasaris jau Vilniuje.

Sakūros

2. „R KUBU“ KONCERTAS

 

Kur? Siemens arena Kada? Balandžio 29d. (šeštadienis) 20:00 val.

Šį šeštadienį „Siemens“ arenoje įvyksiantis „ba.“, „Colours of Bubbles“ ir „Freaks on Floor“ koncertas bus itin originalus. Kubais padabintoje scenoje grupės žiūrovų stogus raus pasikeisdamos kas kelias dainas. Muzikantai tvirtina negirdėję, kad kas pasaulyje būtų surengęs tokio formato koncertą, o norėdami įgyvendinti jį idealiai, organizatorių prašo arenoje pastatyti lovas.

 

3. PARODA „RESTA“

Kur? LITEXPO parodų rūmai Kada? Balandžio 26-29 d. 

RESTA – didžiausia Baltijos šalyse statybų tematikos paroda, kurioje pristatomi naujausi ir pažangiausi sprendimai statantiems, remontuojantiems ir renovuojantiems.

 

Šiais metais parodoje dalyvauja 540 įmonių iš Lietuvos ir 17 užsienio valstybių: Austrijos, Baltarusijos, Belgijos, Čekijos, Danijos, Estijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Nyderlandų, Norvegijos, Portugalijos, Rusijos Federacijos, Suomijos, Ukrainos, Vengrijos, Vokietijos.

4. SĖKMĖS INKILĖLIS 2017: INKILĖLIŲ KABINIMO ŠVENTĖ

 

Kur? Vingio parkas Kada? Balandžio 29d. (šeštadienis) 11:00 val.

Jau tradicija tapęs socialinis projektas „Sėkmės inkilėlis“ šiais metais vėl suburs visus dalyvius, jų šeimas bei draugus į jaukią Vingio parko medžių paunksmę.

5. MTBF PAVASARIO KROSAS „GRAND ŽALIEJI EŽERAI 2017“

Kur? Žalieji ežerai Kada? Balandžio 29d. (šeštadienis) 10:00 val.

Balandžio 29 dieną „Kalnų dviračių (MTB) sporto federacija“ visus dviračių sporto mėgėjus ir pradedančiuosius kviečia į „MTBF pavasario kroso 2017“ varžybas, kurios įvyks Vilniuje. Trasa drieksis aplink Žaliuosius ežerus.

6. LIUBAVO DVARO SODYBOS PRISTATYMAS

Kur? Liubavo dvaro sodyba Kada? Balandžio 30d. (sekmadienis) 12:00 val.

2017 m. balandžio 30 d., sekmadienį, 12 val. Liubavo dvaro sodyboje (Liubavo k., Vilniaus r.) įvyks projekto rezultatus pristatantis renginys, kurio metu visi besidomintys galės apžiūrėti restauruotus ir pritaikytus muziejaus reikmėms objektus ir pasidalinti projekto vykdymo patirtimi. Renginys nemokamas, mielai kviečiame dalyvauti.

Liubavo dvaras

7. ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO FESTIVALIS SHOCK ACADEMIA 2017

Kur? Įvairios vietos Kada? Balandžio 27-29 d.

4 DIENOS / 5 LOKACIJOS / DAUGIAU NEI 10 PASIRODYMŲ / KONFERENCIJA BEI KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

8. 17-OJI NACIONALINĖ LIETUVOS BIBLIOTEKŲ SAVAITĖ

Kur? Įvairios vietos Kada? Balandžio 24-30 d.

Balandžio 24–30 d. garsiau prabils šalies bibliotekos: vyks jau 17-oji nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė, kurios tema atsigręžia į lankytoją, tardama jam: „#tuesibiblioteka“.

Visus bibliotekininkus ir bibliotekų misiją įgyvendinti padedančius specialistus kviečiame į šių metų temą pažvelgti skaitytojų, lankytojų, vartotojų akimis. Kokie žmonės ateina į bibliotekas? Ko jie tikisi? Kuo domisi? Visi jie skirtingi ir svarbūs: atviri, įdomūs, išmintingi, akiniuoti, žili, juokingi, draugiški, mokslininkai, mezgantys, pokštaujantys, keisti, greiti, kūrybingi, gražūs, nuoširdūs, linksmi, smalsūs, protingi, liūdni, žaismingi… Bibliotekos turi ir gali būti tokios, kokių reikia įvairiems į jas ateinantiems lankytojams.

9. MUZIKOS POPIETĖS „PAS ČIURLIONĮ“

Kur? M. K. Čiurlionio namai Kada? Balandžio 29d. (šeštadienis) 16:00 val.

Vilniuje, Savičiaus g. 11-ame name gyvena Mikalojus Konstantinas Čiurlionis. Šiame sakinyje nėra jokios klaidos: Čiurlionis vis dar gyvena savo kambarėlyje, jo kūrybiška dvasia sklando po buto kambarius ir šiltai pasitinka kiekvieną apsilankantį svečią. Jau daugiau kaip dvidešimt metų Jis kviečia miestiečius ir Vilniaus svečius į įvairiausius koncertus bei kultūrines vakarones. Ne išimtis ir šis pavasaris.

10. VIRTUALIOS REALYBĖS PATIRČIŲ PARODA

Kur? PC Akropolis Kada? Kovo 1 d. – Gegužės 31 d.

Virtuali realybė vis labiau skverbiasi į mūsų kasdienybę ir visas sritis nuo pramogų iki mokslo. Todėl pristatome unikalią galimybę rytojų pamatyti jau dabar! Jaudinanti ir įtraukianti patirtis garantuota visiems – ir pirmą kartą išmėginsiantiems virtualią realybę, ir tiems, kurie jau žino, kas tai yra.

10 skirtingų patirčių, įspūdžių, adrenalino ir atradimų laukia kiekvieno apsilankusiojo. Paruošėme trijų skirtingų sudėtingumo lygių patirtis – nuo irklavimo Galvės ežere ar leidimosi parašiutu iki Mini golfo žaidimo ant pilies sienų ar stebuklingo gėrimo gamybos. Tačiau neabejojame, jog norėsi išbandyti visas!

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button