Pristatome šio savaitgalio (balandžio 28 – gegužės 1 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. Šokio diena: netylintys kūnai

Kur? Įvairio vietos Kada? Balandžio 29-30 d.

Balandžio 29-30 dienomis Low Air Vilniaus miesto šokio teatro | mokyklos bendruomenė kviečia drauge minėti Tarptautinę šokio dieną.

Šokio kalba – laisvės kalba. Savo kūnais Low Air šokėjai ir mokytojai užpildys Vilniaus miesto erdves ir pokalbiui judesiu kvies vilniečius ir miesto svečius.

2. Sakurų žydėjimo šventė su Yugen Tea

Kur? VU Botanikos sodas Vingio parke Kada? Balandžio 30 d. (šeštadienis) nuo 12:00 val.

Viena laukiamiausių pavasario švenčių Japonijoje yra hanami – sakurų sužydėjimo šventė. Tai – šventė, kviečianti sustoti ir atsiverti akimirkos grožiui, pasidžiaugti kartą metuose sužydusių žiedų gausos gražumu.

Japoniškam yugen estetikos momentui kviečiame susitikti VU Botanikos sodo Vingio skyriuje. Žydinčių sakurų ir gamtos apsuptyje ruošime gardžią japonišką matcha arbatą, bus galima pasimėgauti matcha ir mažo deserto pora. Papasakosime apie matcha arbatos auginimo ir ruošimo subtilybes.

3. Lietuvos gastronomijos savaitė

Kur? Įvairio vietos Kada? Balandžio 29 – gegužės 1 d.

2022 m. balandžio 25 – gegužės 1 dienomis vyks jau vienuoliktoji Lietuvos gastronomijos savaitė, kurios metu restoranai atvers duris visiems, norintiems pažinti aukštesnę maisto kultūrą, gastronomijos tendencijas, restoranų šefų meistrystę. Festivalį organizuoja Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija, Lietuvos vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija.

4. Sodinukų mugė „Aš sodinu“

Kur? Litexpo Kada? Balandžio 30 d. (šeštadienis)

Sodinukų mugė grįžta į Vilnių su vaiskrūmiais, vaismedžiais, dekoratyviniais krūmais ir medeliais, daugiametėmis ir vienmetėmis gėlėmis.

Nepraleiskite progos išgirsti sodininkystės paslapčių iš tikrų šios srities specialistų.

5. Motinos dienos ekskursijos Gedimino pilies bokšte

Kur? Gedimino pilis Kada? Gegužės 1 d. (sekmadienis)

Motinos dienos proga kviečiame į kelionę laiku Gedimino pilies bokšte! Išgirskite daug įdomių pilies ir miesto istorijų, pasigrožėkite miesto panorama.

6. Matematikų ir informatikų dienos (MIDI)

Kur? Įvairio vietos Kada? Balandžio 29 (penktadienis)

MIDI (Matematikų ir Informatikų DIenos) – didžiausias Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto (VU MIF) studentų organizuojamas projektas, kuris šiemet jau 41-ąjį kartą džiugins savo svečius. Šiais metais grįžtame su visų jau pamiltais ir naujais renginiais! Kviečiame kiekvieną Vilniaus studentą ir svečią versti kalendorių ir ryškiai žymėtis balandžio 22–29 dienas, nes jau tada kviesime #AtrastiMIDIšNaujo!

7. Performatyvių interliudų vakaras projektų erdvėje „Swallow“ ir SODAS 2123

Kur? Vitebsko g. 21-23 Kada? Balandžio 29 (penktadienis)

Balandžio 29 d. nuo 18 val. iki vidurnakčio SODAS 2123 (Vitebsko g. 21-23, Vilnius) erdvėse vyks performatyvių interliudų vakaras, kuriame dalyvauja Tata Frenkel, Saulė Noreikaitė, Techniseptic (Jokūbas Čižikas), Gana2 (Antanas Dombrovskij), ir kiti. Programą kuruoja projektų erdvė „Swallow”.

Renginys yra tarptautinio nepriklausomų erdvių ir iniciatyvų susitikimo „Vilnius Meeting 2022: Schools & Gardens“ SODAS 2123 erdvėse balandžio 27-29 d. uždaromoji dalis. Dalyvavimas nemokamas.

8. Naujininkų Blusturgis : Pavasaris 2022

Kur? Telšių gatvės skveras Kada? Balandžio 30 d. (šeštadienis)

Telšių gatvės skvere (st. Naujininkai , šalia bus pažymėtas praėjimas į skverą) vyks Naujininkų Blusturgis.
-Visi Vilniečiai kviečiami jaukiai praleisti vėlyvą šeštadienio rytą su kava, gera muzika ir įsigyti pavasarinių, vintažinių daktų.
-Pirkdamas mūsų renginyje prisidėk prie tvaraus ir sąmoningo vartojimo- įsigijęs daiktą iš antrų rankų ne tik pratęsi jo vartojimo ciklą, bet ir asmeniškai prisidėsi prie taršos mažinimo.

9. Kino klasikos vakarai. Ilgos palydos

Kur? „Skalvijos“ kino centras Kada? Gegužės 1 d. (sekmadienis)

Nuo 2014 m. „Skalvijos“ kino centro ekrane sekmadieniais rodoma kino klasika. Balandžio 10, 17, 24 ir gegužės 1 dienomis bus rodoma Kiros Muratovos juosta „Ilgos palydos“ (1971).

Jevgenija – vieniša mama, impulsyvi ir trapi moteris, visiškai atsidavusi savo vieninteliam sūnui. Sūnus, sugrįžęs iš atostogų pas tėvą, praneša nebenorintis su ja gyventi. Motina nenori skirtis su sūnumi. Geriausiu Muratovos filmu laikomas kūrinys kelis dešimtmečius buvo uždraustas. Filmas sudaro diptiką su kita režisierės juosta „Trumpi susitikimai“. Abu filmai – gilūs moters ir moteriškumo portretai, pasakojimai apie ilgesį, vienatvę ir meilę be atsako.

10. Ukrainian Picnic

Kur? Tymo turgelis Kada? Gegužės 1 d. (sekmadienis)

Šį sekmadienį mamos diena. Mes su fondu ir daugeliu savanorių darysime pikniką atvirame ore, kur planuojame pamaitinti 1000 ukrainiečių pabėgėlių, esančių Vilniuje. Mums talkins geri restoranai bei virėjai. Gros muzika, bus dar ir kava, bandelės.. žodžiu, bus visko: nuo paelijos iki picos. Ir viskas nemokamai.

Pikniką pradėsim 13:00, baigsim 17:00. Vilnius. Tymo turgelis.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

17 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar tikitės, jog naujasis meras pakeis sostinę?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.