Renginiai

Savaitgalio renginių TOP 10 (16-asis metų savaitgalis)

Pristatom šio savaitgalio (balandžio 21 – balandžio 23 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. OPEN HOUSE VILNIUS 2017

Kur? visame mieste Kada? Balandžio 22-23 d.

 

Trečiasis „Open House Vilnius“ – atviros architektūros savaitgalis vėl kviečia miestiečius ir miesto svečius pažinti išskirtinę Vilniaus architektūrą. Savaitgalio metu duris atvers 50 Vilniaus pastatų, kurie įprastai yra visiškai arba iš dalies neprieinami visuomenei.

Atviros architektūros savaitgalio pastatai

 

2.ŽALIOJO PASTATO ATIDARYMO ŠVENTĖ

Kur? VU Botanikos sodas Kairėnuose Kada? Balandžio 22d. (šeštadienis) 12:00 val.

Šis modernus, ergonomiškas, unikalus žaliojo dizaino statinys išsiskiria ne tik išorinėmis sienomis, kurias puošia žaliosios kolonos, bet ir kitais savitais apželdinimo sprendiniais, unikaliomis techninėmis bei energetinėmis savybėmis, daugiafunkciškumu, konstrukcinių bei techninių sprendinių įvairove. Šio pastato rekonstrukcija – išskirtinis pavyzdys ne vien mūsų šalyje.

 

Plačiau apie atidaryma skaitykite čia.

VU Botanikos sodo ŽALIASIS PASTATAS

3. AKCIJA „DAROM 2017“

 

Kur? Visame mieste Kada? Balandžio 22d. (šeštadienis) 10 val.

„DAROM! GAMTA TAU PADĖKOS!“ – su tokiu šūkiu akcijos organizatoriai kviečia aktyviai dalyvauti jubiliejinėje nacionalinėje akcijoje DAROM 2017, kuri vyks balandžio 22 d. 10.00 val.

Vilniuje vėl bus tvarkomi miškai, parkai, Neries pakrantė ir kitos viešosios erdvės. Vilniečiai gali pasirinkti vietas, kuriose norės tvarkyti aplinką, o jose lauks akcijos koordinatoriai, bus dalinami šiukšlių maišai. Vien praėjusiais metais akcijos metu Vilniuje buvo surinkta ir į sąvartynus išvežtos 47 tonos šiukšlių.

 

Susitikimo vietas ir atliekų sukaupimo vietas rasite čia.

4. ĖJIMO VARŽYBOS VILNIUS 2017

Kur? Balsio ežero paplūdimyje Kada? Balandžio 22d. (šeštadienis) 12 val.

Proenzi ArthroStop „Ėjimo varžybos“ – tai masinis renginys visai šeimai. Nesvarbu kiek jums metų, koks jūsų fizinis pasirengimas, „Ėjimo varžybose“ Vilniuje laukiami visi!

„Ėjimo varžybų“ dieną skirkite laiko susitikimui su seniai matytu draugu ir eikite pasivaikščioti. Pasiūlykite  renginyje sudalyvauti visai šeimai, giminei, pasikvieskite senelius, pasiimkite augintinį. Rinkime žingsnius ir grožėkimės Vilniau apylinkėmis!

5.UPTOWN MARKET: WE LOVE SPRING’17

Kur? Menų fabrikas „Loftas“ Kada? Balandžio 22-23 d.

Pavasaris jau čia! Gaivūs pavasariniai vėjai į miestą sugrąžina ne tik paukščius, bet ir norą puoštis, keistis, atnaujinti įvaizdį, spintą ir namus.

Šiemet didžiausia pavasarinė dizaino mugė UPTOWN MARKET: We ♥ Spring vyks net dvi dienas – balandžio 22-23 d.!

6. LANKYTOJAMS ATIDAROMAS GEDIMINO KALNAS IR GEDIMINO PILIES BOKŠTAS

Kur? Gedimino kalno boštas Kada? Nuo Balandžio 22 d.

„Pakilti į Gedimino kalną ir aplankyti Gedimino pilies bokštą lankytojus kviesime ne pagrindiniu taku, o kitu – istoriniu, nuo Vilnios upės pusės“, – sakė Lietuvos nacionalinio muziejaus direktorė Birutė Kulnytė.

Pagrindinis takas, kuriuo iki šiol buvo kylama į Gedimino kalną, liks uždarytas dėl pietrytiniame šlaite užfiksuotų deformacijų.

7. ENERGETIKAI LIETUVOJE – 125 METAI

Kur? Energetikos ir technikos muziejus Kada? Balandžio 21-22 d.

Prieš 125–ius metus, balandžio 17 d., Rietave pirmą kartą buvo įžiebta elektros lemputė. Tuomet šis įvykis prilygo stebuklui, o dabar energetika yra neatskiriama šiuolaikinio gyvenimo dalis.

JUBILIEJINĖS ENERGETIKŲ DIENOS RENGINIAI ENERGETIKOS IR TECHNIKOS MUZIEJUJE

8. FESTIVALIS „KOMIKSŲ DIENOS’17“

Kur? Įvairios vietos Kada? Balandžio 18-22 d.

Kūrybinės dirbtuvės, paskaitos, diskusijos, komikso teoretikų, rašytojų ir menininkų pranešimai bei tradicija tapęs piešimo koncertas.

Daugiau informacijos: www.facebook.com/events/184399092076052

9. ATVELYKIO MUGĖ „ANGELŲ VAIKAI – SU MEILE, JUMS!“

Kur? Mokytojų namai Kada? Balandžio 23 d. (sekmadienis) 11 val.

Sekmadienį, balandžio 23 d. nuo 11 iki 15 val. į Vilniaus mokytojų namų kiemelį kaip ir kiekvienais metais kvies spalvinga Atvelykio mugė ,,Angelų vaikai – su meile Jums“.

Šventės dieną vaikai iš specialiųjų ugdymo įstaigų ir pensionatų kvies įsigyti gausybę molio dirbinių, spalvotų papuošalų ir kitokių rankdarbių.

10. SNAP FOTOFESTIVALIS 2017

Kur? Radisson Blu Hotel Lietuva Kada? Balandžio 22-23 d.

Virš 3 tūkstančių dalyvių sulaukiantis didžiausias Lietuvoje fotofestivalis SNAP sugrįžta jau 8 kartą!

Ar tik fotografuoji telefonu, ar jau esi padaręs gerų kadrų ir nedrąsiai juos keli į Instagram‘ą, ar esi pažengęs, bet nori toliau tobulėti – SNAP yra kiekvienam. Mus vienija meilė vaizdams ir tikėjimas jų galia.

SNAP festivalis pirmą kartą net 2 dienas! Visą savaitgalį turėsime atvirus ir uždarus workshop’us, paskaitas, įkvepiančias patirtis iš Lietuvos ir užsienio žvaigždžių, fototechnikos naujienas, kurias galėsi išbandyti ir įsigyti.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button