Renginiai

Savaitgalio renginių TOP 10 (14-asis metų savaitgalis)

Pristatom šio savaitgalio (balandžio 6-8 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. FIZIKO DIENA – FIDI 50

Kur? Įvairios vietos Kada? Balandžio 7 d. (šeštadienis)

50 metų – tai visai nedaug! Griebk draugą ar draugę ir balandžio 7d., praėjus sočioms Velykoms, atlėk pajudėti į FiDi dieninę dalį ir eiseną!

 

Dieninė dalis 10:00-15:00. Prie VU Fizikos fakulteto, FiDi dieninės dalies metu, įsikurs originalus ir neįprastas atrakcionų parkas – Fizlendas. Čia galėsi išbandyti savo jėgas kovodamas prieš fizikos dėsnius ir pabandyti pergudrauti studentišką inžineriją. Gali atrodyti, kad ką gi studentai gali sugalvoti naujo, jei renginys vyksta jau 50-ąjį kartą? Čia buvo ir Minesweeperis, ir bulviašaudžiai, ir invertuotas jo-jo, ir ko tik čia jau nebuvo… Tačiau šįmet fizikai vėl nustebins naujomis, beprotiškomis, o kartais ir, atrodytų, neįmanomomis idėjomis! Ir primename – Fizlendo pramogoms nėra jokio amžiaus limito!

Eisena 15:00. Pasibaigus Dieninei, visą laiką prie Fizikos fakulteto budėjęs ir žmones stebėjęs Dinas Zauras staiga supras, kad metas lėkti per Vilniaus gatves į Filologijos fakultetą. Nors jis keliauja atsiprašyti dėl jaunystės laiku padarytų klaidų, tačiau sugrįžti ten visuomet labai gera. Visų Eisenos dalyvių laukia ne viena staigmena, o labiausiai intriguojanti – Dinas šįmet atrodys kiek kitaip nei visad. Tad kviečiame kartu keliauti nuo Saulėtekio link Centrinių rūmų ir pamatyti FiDi 50 dienos dalies kulminaciją!

Daugiau informacijos apie renginį, rasite čia.

 

FIDI

2. ATVELYKIO ŠVENTĖ

Kur? Mokytojų namų kiemelis Kada? Balandžio 8 d. (sekmadienis) 11:00 val.

2018 m. balandžio 8 d. nuo 11 iki 15  val. Vilniaus mokytojų namų kiemelyje šurmuliuos šilta ir jauki kasmetinė Atvelykio mugė – paroda „Angelų vaikai – su meile Jums“. Mugėje dalyvaus ir savo darbelius pristatys  ugdytiniai iš  specialiųjų mokyklų, globos namų, ugdymo centrų iš visos Lietuvos.

 

Daugiau informacijos apie renginį, rasite čia.

3. PAGALVIŲ MŪŠIS

Kur? Katedros aikštė Kada? Balandžio 7 d. (šeštadienis) 15:00 val.

 

Renginių organizatorius „Normalūs renginiai” balandžio 7 d. 15 val. visus vilniečius ir miesto svečius kviečia į pagalvių mūšį Katedros aikštėje. Taip bus pažymėta Tarptautinė pagalvių mūšio diena.

Tai tokia diena, kai MASĖ žmonių susirenka sutartoje vietoje, atsineša savo pagalves ir draugiškai jomis pasidaužo.

Daugiau informacijos apie renginį, rasite čia.

 
Pagalvių mūšis
Nuotr.: Olgerdas Balinskis

4. MATEMATIKŲ IR INFORMATIKŲ DIENOS

Kur? Įvairios vietos Kada? Balandžio 5-12 d.

MIDI (Matematikų ir Informatikų Dienos) – didžiausias Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto (VU MIF) studentų organizuojamas projektas. Jau 1976-aisiais metais startavęs, kasmet vis didesnio dėmesio sulaukiantis renginių ciklas, šiemet jau 38-ąjį kartą džiugins savo svečius.

Daugiau informacijos apie renginį, rasite čia.

Matematikų ir Informatikų Dienos
Nuotr.: MIDI

5. EKSKURSIJA PO VINGIO PARKĄ „VINGIO SLĖPINIAI“

Kur? Vingio parkas Kada? Balandžio 6 d. (penktadienis) 18:00 val.

Vingio parkas – vieta, kuri tam tikrą vietą užima kiekvieno vilniečio širdyje. Rodos, viskas jame jau gerai pažįstama, tačiau ne tik nuostabia gamta, bet ir turtinga istorija Vingis gali didžiuotis. Apie tai šį kartą per ekskursiją ir kviečiame pasikalbėti.

Daugiau informacijos apie renginį, rasite čia.

Vingio parkas

6. EUROPOS DAILIŲJŲ AMATŲ DIENOS

Kur? Įvairios vietos Kada? Balandžio 6-8 d.

Balandžio 6 – 8 d. Vilniuje jau ketvirtąjį kartą vyks Europos dailiųjų amatų dienų (EDAD) renginiai: vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami nemokamai aplankyti 12 Savivaldybės amatų programos dirbtuvių ir dalyvauti amatų demonstravimuose, kūrybiniuose užsiėmimuose, parodose, paskaitose.

Daugiau informacijos apie renginį, rasite čia.

Amatai. Dirbtuves
Nuotr.: VSAA

7. DIEVO GAILESTINGUMO SAVAITĖS RENGINIAI

Kur? Įvairios vietos Kada? Balandžio 7-8 d.

Balandžio 7-8 d. sostinėje vyks Dievo gailestingumo savaitės renginiai – Senamiestyje bus eismo ribojimų.

Daugiau informacijos apie renginį, rasite čia.

8. PASAULINĖ SVEIKATOS DIENA

Kur? Vingio parkas Kada? Balandžio 7 d. (šeštadiens) 11:00 val.

Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universitetas drauge su VšĮ „Sveikas miestas” kviečia visus paminėti pasaulinę sveikatos dieną „SVEIKATA VISIEMS” Vingio parke.

Minėjimas vyks balandžio 7 d. nuo 11 val. iki 17 val.

Daugiau informacijos apie renginį, rasite čia.

9. SAUGAUS EISMO DIENA

Kur? Katedros aikštė Kada? Balandžio 6 d. (penktadienis) 15:00 val.

Balandžio 6-toji – Saugaus eismo diena Lietuvoje. Kaip ir kiekvienais metais šią dieną norima dar kartą atkreipti visų eismo dalyvių dėmesį į būtinybę atsakingai elgtis kelyje. Bene didžiausiu edukaciniu centru šiemet pavirs Vilniaus Katedros aikštė.

Nuo 15 iki 19 valandos, aikštėje vyks edukaciniai renginiai – veiks saugos diržų simuliatoriai, bus skaitomos interaktyvios paskaitos, lauks įdomios transporto priemonių ekspozicijos, užduotys, dovanos ir Egidijaus Sipavičiaus koncertas.

Daugiau informacijos apie renginį, rasite čia.

10. MOT KONCERTAS

Kur? Koncertų salė „Compensa“ Kada? Balandžio 6 d. (penktadienis) 20:00 val.

MOT – atlikėjas, kurio vardas žinomas kiekvienam muzikos klausytojui mėgstančiam „Black Star“ prekinį ženklą. Rap‘o atlikėjas gerbėjams puikiai žinomas ir kaip dainų autorius. MOT pirmąsias dainas pradėjo rašyti būdamas 16 metų, kurios buvo skirtos rusiškai rap‘o muzikai. Vėliau atlikėjas pradėjo rašyti rimtesnius tekstus ir buvo pastebėtas leidybinių kompanijų.

Šiuo metu MOT yra vienas greičiausiai populiarėjančių jaunosios kartos atlikėjų – nesibaigiančios gastrolės ir pilnos salės gerbėjų, kurie atmintinai moka kiekvienos dainos žodžius.

 

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button