Renginiai

Savaitgalio renginių TOP 10 (13-asis metų savaitgalis)

Pristatom šio savaitgalio (kovo 29 d. – kovo 31d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. Šventinis koncertas #MesNATO15

Kur? Simono Daukanto aikštė Kada? Kovo 30 d. (šeštadienis) 12:00 val.

Minint Lietuvos įstojimo į NATO 15-ąsias metines vilniečiai, miesto svečiai ir visi dideli bei maži kviečiami į šventinį renginį „15 metų su NATO mes saugūs!“ Simono Daukanto aikštėje kovo 30 d. 12 val. Susirinkusiuosius pasveikins aukščiausi šalies vadovai, NATO pajėgų integravimo vieneto Vilniuje vadas pulkininkas Jakobas Søgårdas Larsenas, vyks iškilminga Lietuvos ir NATO vėliavų pakėlimo ceremonija. Dalyvaus Lietuvos karinių pajėgų atstovai, Seimo, Vyriausybės nariai, užsienio šalių svečiai.

 

Daugiau apie renginį skaitykite čia.

NATO
Nuotr.: Shutterstock

2. Užupio respublikos Neprigulmybės šventė

Kur? Užupis Kada? Kovo 30 d. – balandžio 1 d.

Renginiai Savaitgalį Užupis švęs savo respublikos šventę (PROGRAMA) Donatas Andrijauskas2019 kovo 290 Užupiečiai kviečia visus vilniečius ir miesto svečius švęsti Užupio Respublikos 21 gyvavimo metus. Šių metų šventės šūkis: “Už Trapumą”.

 

Daugiau apie renginį skaitykite čia.

3. UPTOWN SPRING MARKET

Kur? Loftas Kada? Kovo 30-31 d.

 

Pasitikti pavasarį su naujais stiliaus įkvėpimais šiemet padės kasmet vykstanti pavasarinė mugė „Uptown Spring Market“. Dviejų dienų dizaino fiesta vyks kovo 30-31d., menų fabrike „Loftas“.

Kaip ir kiekvienais metais daug susidomėjimo sulaukianti mugė kvies lankytojus atgaivinti savo įvaizdį, pakeisti garderobą ar net atsinaujinti muzikinę kolekciją. Mugės organizatoriai džiaugiasi, jog kasmet atsiranda naujų dizainerių ir kūrėjų, kurie stebina savo produktų pasiūla.

Daugiau apie renginį skaitykite čia.

 
Uptown Christmas
Nuotrauka: Deividas Stankūnas

4. Nnemokama ekskursija Trakų pilyje

Kur? Trakų pilis Kada? Kovo 31 d. (sekmadienis) 11:00 val.

Šį sekmadienį, kovo 31 d. ekskursijos siūlomos net 4-omis kalbomis: lietuvių, lenkų, rusų ir ispanų. Gidai kviečia dalyvauti visus norinčius ir pažada, kad bus smagu. Ekskursijos metu bus galima pamatyti, kur gyveno Vytautas Didysis, išgirsti Galvės ežero legendas, sužinoti įdomių detalių apie Žalgirio mūšį ir daug kitų įdomybių. Ekskursijos prasideda apžvalgos aikštelėje priešais pilį kovo 31 d., sekmadienį, 11.00 val.

Daugiau apie renginį skaitykite čia.

 

5. NEMOKAMO MUZIEJŲ LANKYMO SEKMADIENĮ – VALSTYBINGUMO MARŠRUTAS

Kur? Signatarų namai ir Lietuvos nacionalinis muziejus Kada? Kovo 31 d. (sekmadienis)

Šį sekmadienį jau trečią kartą šiais metais respublikiniai ir nacionaliniai muziejai pakvies nemokamai lankyti jų ekspozicijas. Šia proga Lietuvos nacionalinis muziejus kviečia pasinerti į pastarojo šimtmečio istoriją – sužinoti kaip gimė, kaip kūrėsi ir kaip už savo išlikimą kovojo Lietuvos Respublika.

Pagrindinis šio savarankiško maršruto akcentas yra Lietuvos nacionaliniame muziejuje ir jo padaliniuose Vilniuje šiuo metu eksponuojami vieni svarbiausių Lietuvos valstybingumo dokumentų: Signatarų namuose eksponuojamas prieš šimtą vienerius metus pasirašytas Vasario 16-osios Nutarimas dėl Nepriklausomos valstybės atkūrimo, o Lietuvos nacionaliniame muziejuje veikiančioje parodoje pirmą kartą visuomenei viešai pristatoma Lietuvos partizanų 1949 m. vasario 16 d. pasirašyta deklaracija.

6. VILNIAUS TARPTAUTINIS KINO FESTIVALIS „KINO PAVASARIS“

Kur? Vilniaus kino teatrai Kada? Kovo 21 d. – balandžio 4 d.

Šiemetinis festivalio šūkis – „Kai sustoji – pabunda vaizduotė“, kuriuo „Kino pavasaris“ kvies bent dvi savaites sulėtinti kasdienybės tempą, stabtelėti gero kino seanse ir su atgijusia vaizduote patirti kokybišką laiko slinktį.

24-tą kartą vyksiantis „Kino pavasaris“ kvies pamatyti naujausius, didžiausiuose pasaulio kino festivaliuose pristatytus ilgametražius bei trumpametražius filmus, o rasti sau artimą juostą padės penkios filmų programos bei tradicinės komandos narių rekomendacijos.

7. „LABA AVIŽA“ PĖSČIŲJŲ ŽYGIS

Kur? Žvėryno pieva, prie pėsčiųjų tilto į Vingio parką Kada? Kovo 30 d. (šeštadienis) 09:00 val.

Norinčių gyventi sveikiau jau pamėgta avižinių duonų šeima „Laba Aviža“ ragina pavasarį pasitikti pozityviai ir energingai, todėl kovo 30 d., šeštadienį, kviečia dalyvauti „Laba Aviža“ pėsčiųjų žygyje po Vingio parką ir Karoliniškių kalvas – pasimėgauti unikalaus grožio gamta vidury miesto!

8. ŽEMĖS VALANDA

Kur? Įvairios vietos Kada? Kovo 30 d. (šeštadienis) 20:30 val.

Šeštadienį, 2019 m. Kovo 30 dieną 20:30 val. skirkime bent valandą visą savo dėmesį Žemei.

„Earth Hour“ yra didžiausias pasaulio klimato skambutis kuris vyksta visame pasaulyje. Kovo 30 d. 20:30 – 21:30 milijonai žmonių, tūkstančiai įmonių ir miestų išjungdami šviesas siunčia signalą pasaulio sprendimus priimantiems asmenims, kad laikas veikti ir jūs turite prisijungti.

9. PRAMOGŲ ERDVĖS PREKYBOS CENTRE OZAS ATIDARYMAS

Kur? PC Ozas Kada? Kovo 30 d. (šeštadienis) 12:00 val.

Pavasario vėjo gūsis įsisuko į prekybos centrą „Ozas”! Jo nežabotą energiją panaudojome daugybei pripučiamų batutų! Trečiame prekybos ir pramogų centro aukšte, 3000 kvadratinių metrų erdvėje – tokio dydžio kaip 7 krepšinio aikštelės, vartus atkelia Atrakcionai.lt pramogų erdvė!

10. Troleibusu per istoriją

Kur? 1-asis troleibusų parkas Kada? Kovo 30-31 d.

Senasis troleibusas po ilgos pertraukos sugrįžta į trasą! Kovo 30 ir 31 d. „Gatvės gyvos“ kviečia riedėti legendiniu „Škoda 9Tr“. Kelionės metu gidai Albertas Kazlauskas ir Ričardas Žičkus pristatys Vilniaus transporto, pramonės, architektūros istoriją, papasakos, kuo ypatingi kelionės metu pravažiuojami tiltai, gatvės, gyvenamieji ir pramoniniai kvartalai. Gidų pasakojimus papildys televizoriaus ekrane rodoma vaizdinė medžiaga.

Kelionės maršrutas: 1-asis troleibusų parkas–Šilo tiltas–Žirmūnai–Žaliasis tiltas–Pylimo g.–Basanavičiaus g.–Savanorių pr.–Titnago g. (arba atvirkščiai).

Kelionės-ekskursijos trukmė: ~1:00–1:15 val.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button