Renginiai

Savaitgalio renginių TOP 10 (12-asis metų savaitgalis)

Pristatom šio savaitgalio (kovo 24 – kovo 26 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. ŽEMĖS VALANDA 2017

Kur? Katedros aikštė Kada? Kovo 25 d. (šeštadienis) 20.30 val.

 

Vilniaus miesto savivaldybė Kovo 25 d. 20.30 val. vienai valandai išjungs Katedros aikštės, Vrublevskio g., Šventaragio g., Arkikatedros, Rotušės, Seimo rūmų, M. Mažvydo bibliotekos ir Trijų Kryžių paminklo apšvietimą.

Akcijos renginys Vilniuje vyks kovo 25 d. 20:30 Katedros aikštėje.

Žemės valnada
Nuotr.: Elenos Grimalienės

2. EUROPOS MARŠAS 2017 – UŽ STIPRIĄ IR VIENINGĄ EUROPĄ!

 

Kur? Rotušės aikštė Kada? Kovo 25 d. (šeštadienis) 20.30 val.

Kovo 25 dieną (šeštadienį) dalyvauti Romos sutarties 60-mečiui paminėti skirtuose renginiuose Vilniuje. Pilietinio solidarumo eisena „Europos maršas – už stiprią ir vieningą Europą!“ Eisenos maršutas: Rotušės aikštė (pradžia) – Pilies gatvė – Katedros aikštė – Lukiškių aikštė (pabaiga).

 

3. VILNIAUS TARPTAUTINIS KINO FESTIVALIS „KINO PAVASARIS

Kur? Vilniaus kino teatrai Kada? Kovo 23 d. – Balandžio 06 d.

„Kino pavasaryje“ žiūrovų laukia virš 200 tarptautinių filmų iš 70-ies šalių. Daugelis jų kitaip Lietuvos kino teatrų nepasiektų. Festivalio programoje – ir „Oskarų“ geriausias metų filmas „Mėnesiena“, slovėnų grupės „Laibach“ dokumentinis miuziklas iš koncerto Šiaurės Korėjoje „Išsilaisvinimo diena“, Agnieszkos Holland Berlyne pristatyta juosta „Pėdsakas“, kultinių režisierių Davido Lyncho ir Abbaso Kiarostami filmų retrospektyvos. Pagerbiant pernai anapilin išėjusį Kiarostami, Irano kino simbolį, atidarymo ceremonijos žiūrovams buvo parodytas jo paskutinis trumpametražis filmas „Sugrąžink mane namo“ („Take Me Home“).

 

4. Savaitgalio išvyka: ISTORIJOS RENGINYS „MEDININKŲ PILIES APGULTIS“

Kur? Medininkų pilis Kada? Kovo 25 d. (šeštadienis) 12.00 val.

 

Kovo 25 d. jau šeštą kartą Medininkų pilyje vyks gyvosios istorijos renginys „Medininkų pilies apgultis“.

Į garbingą Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kovų istoriją menančią pilį susirinks karybos ir amatų rekonstruktoriai, muzikantai. Renginį organizuoja Trakų istorijos muziejus.

5. TECHNOLOGIJŲ ŠVENTĖ „ROBOTIADA 2017“

Kur? „Siemens“ arena Kada? Kovo 24 d. – 25 d.

VšĮ „Robotikos akademija“ edukacines veiklas vykdanti 23 Lietuvos regionuose, visus vaikus, tėvelius, moksleivius ir studentus bei švietimo atstovus kviečia 2017 m. kovo 24–25 d. susitikti Vilniuje „Siemens“ arenoje, kur vyks 5-oji, jubiliejinė, didžiausia mokslo, technologijų ir robotikos šventė „Robotiada 2017“.

6. Savaitgalio koncertas: A. SMILGEVIČIŪTĖS IR GRUPĖS SKYLĖ pavasario lygiadienio koncertas

Kur? Šv. Kotrynos bažnyčia Kada? Kovo 25 d. (šeštadienis) 18.00 val.

Diena lygi nakčiai, šviesa lygi tamsai. Nuo Pavasario lygės tamsa tirpsta lyg sniegas, užleisdama vietą šviesai, vis ilgesniam saulutės ratui. Kasmet kovo 20-21 d. Žemėje, išskyrus poliarines sritis, dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas. Tuo metu pasaulis švenčia Pavasario lygės (lygiadienio) šventę, kuri žymi astrologinio pavasario pradžią. Pavasario lygiadienis atneša viltį, nes žada daugiau saulės ir šilumos, gamtos atgimimą.

Aistė Smilgevičiūtė ir grupė SKYLĖ kviečia klausytojus drauge išsinerti iš žiemos stingulio ir žengti į gyvybės ir veiksmo kupiną metų laiką.

7. TRUMPAMETRAŽIŲ FILMŲ NAKTIS „TRUMPAS KONKURSAS“

Kur? Kino teatras “Pasaka” Kada? Kovo 25 d. (šeštadienis) 21.00 val.

„Trumpo konkurso“ nakties programoje – 32 trumpametražiai filmai iš Vidurio ir Rytų Europos valstybių. Konkursinėje prograoje dalyvaujantys filmai įsimena žanrų, temų, technologijų ar iššūkių įvairove. Be vaidybinių filmų, pamatysite 6 animacinius ir 5 dokumentinius, o vieno ypatingo – „Kopijuotojo“ visi kadrai buvo nufotografuoti dviem kopijavimo aparatais.

8. Savaitgalio rekomendacija: IŠSKIRTINĖ AUSTRIŲ IR ŠAMPANO DEGUSTACIJA

Kur? La cave Restaurant Amberton Kada? Kovo 24 d. (penktadienis) 19.00 val.

„La Cave Amberton“ restorane vyks išskirtinė austrių ir šampano degustacija. Šį kartą ragausime Laurent PERIER šampaną su Plates LIMFJORD (Danija), Creuses SP AVEIRO (Portugalija) ir Creuses SP OSTRA REGAL GOLD (Airija) austrėmis.

9. Savaitgalio ekskursija: VILNIAUS SENAMIESČIO KIEMELIŲ PASLAPTYS

Kur? Senamiestis Kada? Kovo 25 d. (šeštadienis) 13.00 val.

Vilniaus senamiestis mena daugybę paslapčių. Užsukus į kiemelius, galime pamatyti senovinių mūrų liekanas, sužinoti, kaip atrodė gražiausi kiemai, kur buvo bajorų, didikų valdos. Vilniaus senamiesčio kiemeliuose slypi miesto ir miestiečių istorija, su kuria maloniai kviečiame susipažinti.

Registracija telefonu: +370 5 262 9660

10. Savaitgalio mugė: PAVASARINĖ VILNIAUS BŪSTO MUGĖ

Kur? Radisson BLU, Konstitucijos pr.20 Kada? Kovo 25 d. (šeštadienis) 10.00 val.

Ieškote naujų namų? Reikia patarimo kaip išsirinkti būstą, tartis su bankais dėl paskolos ar interjero dizainerių patarimo? Kovo 25 dieną galite susipažinti su daugiau nei dviem dešimtimis naujausių būsto projektų Vilniuje, pasikonsultuoti su bankais, interjero dizaineriais ar investicijų į nekilnojamąjį turtą specialistais. Sužinokite viską per vieną dieną Būsto mugėje kovo 25 d.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
iš toli

Ačiū. Taip norėtųsi, kad renginius skelbtumėte keliom savaitėm ar net mėnesiui į priekį, kad galima būtų laiku pasiplanuoti atvykimą į Vilnių.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button