MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Renginiai

Savaitgalio renginių TOP 10 (11-asis metų savaitgalis)

Pristatom šio savaitgalio (kovo 15 d. – kovo 17 d.) TOP 10 renginių anonsą.

1. ŠV. PATRIKO DIENA 2019

Kur? Užupio tiltas Kada? Kovo 16 d. (šeštadienis) nuo 14:00 val.

Tikroji Airijos globėjo Šv. Patriko diena pasaulyje švenčiama šiandien, o jau septintus metus iš eilės Vilniuje ji bus švenčiama savaitgalį ir tradiciškai ji vėl bus žalia. Airijos respublikos ambasadorius David Noonan kviečia visus į Užupio respubliką, stebėti kaip sužaliuos Vilnelė!

Plačiau apie renginį skaitykite čia.

Šv. Patriko diena
Nuotr.: Elenos Grimalienės

2. Nike Treniruočių Diena

Kur? Litexpo Kada? Kovo 16 d. (šeštadienis)

Kovo 16 d. sporto, sveikatingumo ir aktyvaus gyvenimo būdo entuziastus Vilniuje suburs „Nike Treniruočių Diena“. Jau šeštus metus tūkstančius lankytojų pritraukiantis renginys šiais metais pajėgumų nestabdo ir meta iššūkį išbandyti jėgas su garsiausiais pasaulio ir Lietuvos treneriais net 25-iose skirtingose treniruotėse. „Joga“, „Pilates“, NTC, „Body combat“, šokių, funkcinės ir dviračių treniruotės – visa tai ir dar daugiau bus galima patirti jau šį savaitgalį, didžiausiame Lietuvoje treniruočių festivalyje.

Plačiau apie renginį skaitykite čia.

3. VILNIAUS MERO RINKIMAI

Kur? Rinkimų apylinkės Kada? Kovo 17 d. (sekmadienis)

Kviečiame dalyvauti 2019 m. kovo 3 d. Vilniaus mero rinkimų II turas.

Plačiau apie rinkimus skaitykite čia.

4. PUŠKU PUŠKU PER PŪČKORIUS

Kur? Vilniaus geležinkelio stotis, Geležinkelio g. 16 Kada? Kovo 17 d. (sekmadienis) 10:00 val.

Sveikas, žygio broli, keliauninke. Gal pavasarį jau matai? Oras šyla, gamta po truputį atbunda ir mus kviečia išeiti ją aplankyti. Ta proga noriu pakviesti į žygį Pavilnių regioniniame parke. Pradėsime Naujojoje Vilnioje ir keliausime pamatyti Rokantiškių piliakalnio kuris yra įkurtas ant Murlės upelio kranto. Toliau keliausime į Rokantiškių piliavietę dar vadinama pilies kalnu. Ant aukšto stačiašlaičio kalno Rokantiškėse stovėjusi labai sena ir graži pilis. Rokantiškių pilis – viena seniausių Lietuvoje. Aplankysime Pūčkorių piliakalnį ,Leoniškių Prancūziškąjį (Belmonto) vandens malūną. Ir žygį pabaigsime ant aukščiausios ir įspūdingiausios Lietuvoje Pūčkorių atodangos.

Žygio startas: Vilniaus Geležinkelio stotyje 10 val. Iš ten nueisime į 74 autobuso stotelę (autobusas išvažiuoja 10:18 val) ir važiuosime iki Lelijų stotelės.

Pučkorių atodanga
Nuotr.: Vilniaus planas

5. CHOREOGRAFINIŲ PASAKŲ FESTIVALIS „KALBĖKIME ŠOKIU 2019“

Kur? Vilniaus kamerinis teatras Kada? Kovo 16 d. (šeštadienis) 15:00 val.

Kviečiame Jus į choreografinių pasakų festivalį “Kalbėkime šokiu 2019”, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Festivalis skirtas mūsų patiems mažiausiems Lietuvos piliečiams – vaikams, nes nuo jų juk prasideda patys gražiausi dalykai!

6. PO BERNARDINŲ ARCHITEKTŪRINĮ ISTORINĮ ANSAMBLĮ

Kur? prie Bernardinų bažnyčios, Maironio g. 10 Kada? Kovo 16 d. (šeštadienis) 14:00 val.

Bernardinų architektūrinio ansamblio turizmo informacinis centras kviečia Jus į ekskursiją po vieną įspūdingiausių gotikos šedevrų – didingos ir monumentalios Bernardinų bažnyčios ir dailiosios bei trapios Šv. Onos bažnyčios kompleksą. “Liepsnojančios” gotikos šedevru laikomos Šv. Onos bažnyčios fasado puošnumas ir bokštų grakštumas žavėjo ir tebežavi vilniečius ir miesto svečius iki šiol.

Tik šios nepakartojamos kelionės metu apsilankysite smalsuolių žvilgsniams paprastai uždarose Bernardinų bažnyčios erdvėse. Užkopsite į bažnyčios palėpę, iš kurios atsiveria nuostabi Vilniaus senamiesčio panorama. Sužinosite kada ir kodėl čia apsigyveno vienuoliai pranciškonai. Ekskursijos trukmė – apie 1,5 val., ji vyksta nepriklausomai nuo oro sąlygų, nes didžioji dalis ekskursijos maršruto yra po stogu.

7. Sekmadieninis žygelis Belmonto miškuose

Kur? Belmonto gatvė Kada? Kovo 17 d. (sekmadienis) 12:00 val.

Kovo 17 d. (sekmadienis) 12 val. kviečiame į 3val. žygį laukinės Vilnios pakrantėmis ir Belmonto mišku.
Vykti autobusais 27,37 ir 74 iki Srovės stotelės, 6G ir 34 iki Polocko stotelės. Automobilius palikti prie autogaražų Srovės gatvėje.

Renkamės prie stendo Belmonto gatvės pradžioje. Turėti gerą apavą ir aprangą, nes gali būti šlapia. Maršrutas žiedinis. Kilometražas apie 12 km. Kviečiami visi! Žygis nemokamas, registracijos nereikia.

8. ANIMEWEEKEND: WINTER/SPRING

Kur? Mykolo Romerio universitetas Kada? Kovo 16-17 d.

Kasmetine pavasarine tradicija tapęs AnimeWeekend jau šeštus metus iš eilės pristato renginių ciklo dalį Winter/Spring’19.

Šiemet renginio lankytojų laukia dviejų – dieninės ir naktinės – dalių programa. Matysime pagrindinius Cosplay ir K-POP šokių konkursus. Taip pat savo jėgas galėsite išbandyti jau pamėgtuose konsolių turnyruose, tokiuose kaip: Mortal Kombat bei kitų kovų žaidimų arenose ar Just Dance šokių aikštelėje!

Šį kartą renginį stiprina ir BalticCon LanParty dalis, kurioje taip pat netruks susidūrimų akis į akį CS:Go 1vs1 ir League of Legends 1vs1 turnyruose. Daugybė įvairių konkursų lauks ir Menų Alėjoje bei kitose renginio zonose, tad netikėtai užsinorėję sudalyvauti spontaniškose varžybose renginio metu tikrai turėsite iš ko pasirinkti.

9. SKAMP Acoustic

Kur? Šv. Kotrynos bažnyčia Kada? Kovo 15 d. (penktadienis) 20:00 val.

Kovo 15 d. grupė SKAMP pirmą kartą pasirodys Šv. Kotrynos bažnyčioje su savo akustine programa.

Akustiškai geriausius trijulės hitus padės atlikti Vytis Vainilaitis (perkusija), Giedrius Nakas (klavišiniai) ir Evaldas Petkus (čelė).

Šios grupės pavadinimas iš tiesų reiškia „savas kampas“. Jie nepanašūs į jokią kitą lietuviškos muzikos grupę. Jų nuopelnai amžiams įrašė grupės vardą lietuviškos muzikos istorijoje ir muzikos mėgėjų širdyse. Per Kalėdas atšventę savo 20-mečio gimtadienį grupė pristatė ir tris naujas dainas:
“Nemiegančios Naktys”, “Love me like there’s no tomorrow” ir “Neišeik”.

10. MO Pop-up

Kur? MO muziejus Kada? Kovo 16-17 d.

Pavasaris su naujais dizaino vėjais atkeliauja ir į MO muziejų! Todėl šio mėnesio savaitgaliais kviečiame apsilankyti MO parduotuvėje, kur pasimatysime su dizaineriais bei galėsime iš arčiau susipažinti su jų kūryba.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Skaitmeninė Nidos akmens amžiaus radinių duomenų bazė ir Kukuliškių piliakalnis

Evaldas Činga

Paskelbtas galutinis „Open House Vilnius“ pastatų sąrašas

Donatas Andrijauskas

Sostinė savaitgalį švęs narystės NATO 15 metų jubiliejų (renginių programa)

Donatas Andrijauskas

Pasaulinės sveikatos dienos proga – nemokamų renginių gausa

Made in Vilnius

Pūčkoriuose pavasario lygiadienis bus pasitiktas žygiu

Donatas Andrijauskas

Sostinėje šurmuliuoja ,,Pavasarinė Būsto mugė 2019″

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika