Renginiai

Savaitgalį Vilniuje laukia „Ėjimas“ – prisijungs tūkstančiai

Paskutinį rugsėjo sekmadienį sostinės gatves užlies ėjikai. Jau antrąjį kartą Vilniuje vyksiančiame „Ėjimo“ renginyje savaitgalį planuoja eiti virš 13 tūkst. vilniečių ir miesto svečių. Renginio organizatoriai pasakoja, kad dalyvaus ne tik žygių entuziastai, bet ir draugų kompanijos, įmonių ir mokyklų kolektyvai bei šeimos, kurios nori prasmingai praleisti laisvalaikį.

Nemokamo renginio dalyviai renkasi penkių, dešimties arba dvidešimt penkių kilometrų trasas, kuriose jų laukia ne tik gražiausios Vilniaus vietos, bet ir turiningos pramogos renginio miestelyje bei poilsio stotelėse, tad užsiėmimo ras kiekvienas, o kilometrai patys ištirps po kojomis.

Kviečia padaryti gera ėjimą dėl savęs

Renginio organizatoriai primena, kad ėjimas nėra tik sportas ar judėjimas iš taško A į tašką B. Reguliarus ar sąmoningas ėjimas yra vienas iš būdų atsipalaiduoti, sumažinti jaučiamą įtampą ir nerimą, o drauge stiprinti emocinę sveikatą ir atsparumą.

 

„Į „Ėjimo“ iššūkius jau užsiregistravo per šimtą įmonių, dar tiek pat mokyklų komandų. Taip pat beveik tūkstantis – draugų ir šeimų kompanijų“, – pasakoja projekto vadovė Goda Mankutė. Ji priduria: „Renginys tampa proga šeimoms ir draugams praleisti kokybišką laiką drauge, o įmonių ir mokyklų kolektyvams – geriau pažinti vienas kitą atpalaiduojančioje aplinkoje, be jokio streso.“

Besiregistruojantys ėjikai kviečiami pasižadėti , kaip rūpinsis savimi ir savo emocine sveikata: užsiims fizine veikla, eis miegoti anksčiau, vakarais atsisakys ekranų. Laisvame įrašyti langelyje lietuviai sau pažadai dažniau maitintis sveikiau, dažniau aplankyti artimuosius, užsiimti gerais darbai bei praktikuoti dėkingumą.

Puiki proga pažinti Vilnių

Rugsėjo 25-ąją dieną dalyviai kviečiami rinktis iš trijų skirtingo ilgio trasų. Šios trasos prasideda Vilniaus širdyje – Nepriklausomybės aikštėje ir driekiasi per senamiestį, o vėliau neria į istorinėse sostinės vietose pasislėpusius gamtos kampelius.

 

Renginio organizatoriai įsitikinę, kad pažinti arba iš naujo atrasti Vilnių galės kiekvienas. „Miestas einant yra visai kitoks nei tas, kurį matome pro automobilio ar autobuso langą, tad šį tą naujo patirs net ir tie, kurie pro „Ėjimo“ trasas keliauja kasdien“, – pasakoja G. Mankutė.

Kiekvienoje trasoje dalyvių laukia 2–4 poilsio stotelės, o jose – įvairios pažintinės ir pramoginės partnerių veiklos. Didelis dėmesys skiriamas ir vaikams. Jų lauks muilo burbulai, šaudymas iš lanko, laikinos tatuiruotės bei lauko žaidimai.

Ėjimas, kuris keičia, startuos sekmadienį, rugsėjo 25 d. Nepriklausomybės aikštėje, Vilniuje. Gegužę Kaune renginys pritraukė daugiau nei 12 tūkst. dalyvių. Nemokama registracija į renginį – www.ejimas.lt. Projektas bendrai finansuojamas Vilniaus savivaldybės biudžeto lėšomis.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
13 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button