Alternatyvaus Vilniaus pažinimo platforma „Neakivaizdinis Vilnius“ karantino metu kviečia po sostinę keliauti virtualiai. Gegužės 2 d., šeštadienį, 12 val. gidas Andrius Pavelko kviečia pasivaikščioti ir susipažinti su miesto globėju Šv. Kristoforu.

„Koks šventasis jums pirmiausiai šauna į galvą pagalvojus apie Vilnių? Ar tik ne Šv. Kristoforas? Iš tiesų – jis ir Vilnius yra neatsiejami“, – rašoma pakvietime.

„Kas buvo Vilniaus globėjas Šv. Kristoforas? Kada jis atsidūrė Vilniaus herbe, kaip keitėsi jo vaizdavimas, kiek Šv. Kristoforo skulptūrų, freskų mes turime Vilniuje ir kiek jų turėjome anksčiau? Nustebsite sužinoję, kiek Vilniuje yra jus stebinčių Šv. Kristoforų, kurių iki šiol nepastebėjote!”, – rašo organizatoriai Facebook paskyroje.

Ekskursija tiesiogiai bus transliuojama Neakivaizdinis Vilnius Facebook paskyroje gegužės 2 d. (šeštadienį) 12 val. Jos metu galėsite užduoti gidui klausimus.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

7 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar nuo sausio 1 d. didės jūsų atlyginimas/išmokos/pensijos?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist