Renginiai

Savaitgalį sostinėje šurmuliuos ne tik Fizikai, bet ir matematikai su informatikais

Visą savaitgalį sostinėje vyks ne tik Fizikų dienos, bet ir Matematikų, Informatikų dienos.

MIDI (Matematikų ir Informatikų Dienos) – didžiausias Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto (VU MIF) studentų organizuojamas projektas. Jau 1976-aisiais metais startavęs, kasmet vis didesnio dėmesio sulaukiantis renginių ciklas, šiemet jau 38-ąjį kartą džiugins savo svečius.

Visą savaitę MIDI kvies linksmai praleisti laiką ir išmėginti jėgas sporto, mokslo populiarinimo bei pramoginiuose renginiuose:

 

Atidarymo vakaras
5 d., 20:00
Vieta: Baras nArauti, Konstitucijos pr. 23.
Bilieto kaina 2 eurai.
Po metų pertraukos sugrįžta visų išsiilgtas MIDI 2018 ATIDARYMO VAKARAS! Ateik ir praleisk ketvirtadienį neįprastai! Susipažink su naujais žmonėmis, o gal atrasi draugą tarp jų? Paklausyk gyvo garso muzikos, bet svarbiausia, susipažink su MIDI bei artėjančios savaitės renginiais. Griebk kartu draugus ir susitinkame ten, kur šoksi iki ryto ir laiką praleisi taip gerai, kad nepamirši dar ilgai!

Konferencija
6 d., 11:00
Vieta: MIF Naugardukas.

Menas ir technologijos – priešingybės, traukiančios viena kitą ar sritys, kurios neturi nieko bendro? Ar technologijos turi įtakos menui? Tai šiandiena ar tik rytdienos perspektyva? Išsikelk ne vieną klausimą, balandžio 6 dieną atvyk į MIDI 2018 Konferenciją ir pasinaudok puikia galimybe atsakyti į aktualius klausimus, aptariant juos su paskaitas vedančiais lektoriais bei įmonių mugėje dalyvaujančiais savo srities specialistais.

Code Jam
6d., 21:00
Vieta: MIF Didlaukis.
CodeJam atkeliauja į MIDI! Naujasis renginys Tau pasiūlys išbandyti savo programavimo įgūdžius. Programavimo turnyre galėsi spręsti uždavinius pasirinkdamas vieną iš populiariausių programavimo kalbų. Tad per duotą laiką išspręsk kuo daugiau galvosūkių, aplenk kitus dalyvius ir galbūt būtent Tau pavyks užsidėti nugalėtojų karūną. Ateik, programuok ir įrodyk, kad būtent Tu esi geriausias!

 

LAN Party
6d., 20:00

Hearthstone: Balandžio 6 d. 22:00
League of Legends: Balandžio 7 d. 9:30
Counter Strike: Global Offensive: Balandžio 7 d. 00:00
FIFA 18: Balandžio 6 d. 23:00
NBA 2K18: Balandžio 7 d. 02:00
Stalo futbolas Monster DYP (Drop Your Partner): Balandžio 6 d. 21:00
Stalo Futbolas Open Doubles: Balandžio 7 d. 12:00
Vieta: MIF Didlaukis.
MIDI LAN Party – vienas iš geriausiai matematikų ir informatikų kultūrą atskleidžiančių renginių, kasmet suburiantis šimtus dalyvių. Šiemet Tavęs lauks trys pagrindiniai turnyrai:
Counter Strike: Global Offensive
Hearthstone
League Of Legends
Jei nežaidi šių žaidimų – nenusimink! Bus ir kitų įtraukiančių turnyrų. Jeigu neturi kompiuterio ar tavęs nedomina esami turnyrai, tavęs laukia senosios konsolės, stalo žaidimai, Just Dance turnyras ir dar daugiau! Atrask žaidimų kupiną pasaulį įžengęs į MIDI 2018 LAN Party!

Šachmatų turnyras
7 d., 9:30
Vieta MIF Naugardukas.
Šachmatai – tai vienintelis MIDI renginys, vykstantis kiekvienais metais. Visai nesvarbu, ar tik vakar pirmą kartą sužaidei savo pirmąją partiją, ar metų metus kuri strategijas ir esi geriausias Lietuvos šachmatininkas. Tereikia kartu su savimi pasiimti puikią nuotaiką, pasitelkti logiką ir nebijoti rizikuoti. Tad nieko nelauk ir sudalyvauk viename iš intelektualiausių MIDI renginių! Žaidžiama šveicariška sistema 11 ratų. Laiko reglamentas yra 3 + 2 (partijai skiriama 3 minutės ir pridedama 2 sekundės už ėjimą). Dalyviai skirstomi į keturias grupes: studentai, dėstytojai, absolventai ir svečiai.

Krepšinio turnyras
7 d., 11:30
Vieta: VU SSC, Saulėtekio al. 2.
MIDI 2018 Krepšinio turnyras ir šiemet laukia sportiškų dalyvių. Balandžio 7 d. VU Sveikatos ir sporto centre kils tikras karas, nes pašėlusiame 3×3 krepšinio turnyre susirems stipriausios komandos ir kovos dėl geriausiųjų vardo. Jei manai, kad Tavo komanda yra pajėgi laimėti MIDI 2018 Krepšinio turnyro taurę, o galbūt tiesiog nori linksmai praleisti laiką su bendraminčiais kolegomis? Tai nieko nelauk – pildyk anketą ir dalyvauk!
Papildoma taisyklė: komandoje turi būti vienas VU MIF bendruomenės narys

 

Futbolo turnyras
8 d., 09:50
Vieta: A. Mickevičiaus gimnazijos stadionas, Kruopų g. 11.
Tai ne UEFA Čempionų lyga ir net ne X faktoriaus scena sekmadienio vakarą. Tai MIDI 2018 Futbolo turnyras, kuriame dalyvių užsidegimas bei noras laimėti yra ne ką mažesnis nei studento noras pabaigti semestrą be skolų. Prizai, mini turnyrai, gausybė aplodismentų bei kurtinantis triukšmas – šiame turnyre netruks nieko. Treneriai jau derina rungtynių planą, savanoriai ruošia tribūnas sirgalių antplūdžiui, trūksta tik Tavęs! Na ką gi, tegu futbolo spektaklis prasideda!
Papildoma taisyklė: komandoje turi būti vienas VU MIF bendruomenės narys

Mokslo konkursas
9 d., 18:00
Vieta: MIF Naugardukas.
Domiesi mokslu ir mėgsti tyrinėti? Sugebėtum tyrimais sudominti bet kurį skaitytoją? Tada atvyk į MIDI 2018 Mokslo konkursą, kuriame, pristatydamas mokslinį darbą, turėsi galimybę pasidalinti savo žiniomis apie mėgiamą dalykinę sritį su bendraminčiais.

Pokerio turnyras
10 d., 18:00
Vieta: Du Karaliai, Konstitucijos pr. 12.
MIDI 2018 Pokerio turnyras kviečia išbandyti savo jėgas! Jau balandžio 10 dieną susitinkame prie pokerio stalo. Laukiami yra visi, – tiek profesionalūs pokerio žaidėjai, tiek pradedantieji. Gal šį kartą fortūna nusišypsos būtent Tau ir vertingiausią prizą laimėsi TU!

 

Asseco Protmūšis
11 d., 19:00
Vieta: Katpėdėlė, P. Lukšio g. 34.
Mėgsti narplioti įvairias, logiškas problemas, klausimus, galvosūkius? Esi tikras eruditas, ieškantis iššūkio? O gal tiesiog nori smagiai praleisti laiką su draugais? VU MIF studentai turi nuostabų pasiūlymą – MIDI 2018 Protmūšį! Tavęs laukia ne tik klausimai, reikalaujantys loginio mąstymo bei kūrybiškumo, bet ir smagus, turiningai praleistas laikas. Tad nedelsk, suburk komandą ir parodyk, ką gali!

Orientacinės
12 d., 19:15
Vieta: MIF Didlaukis.
Esi aktyvus žmogus, mėgstantis spręsti galvosūkius, neeilines užduotis ar problemas? Pažįsti dar keturis tokius pačius draugus kaip ir Tu? Jei į didžiają dalį klausimų atsakymas buvo „Taip“, tada turime Tau puikų pasiūlymą! Tai MIDI 2018 Encounterio varžybos, kitaip žinomos kaip naktinės orientacinės automobiliu. Šiame kelių valandų naktiniame žaidime Tu ir Tavo komanda spręs įvairiausius galvosūkius. Jų atsakymas – tai raktas į vis naujos vietos koordinates, kur nuvykus lauks nauji iššūkiai ir užduotys. Tad nieko nelauk, griebk draugus ir pasiruošk gyvenimo nuotykiui su MIDI!

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button