Pristatome šios savaitės (rugsėjo 24 d. – rugsėjo 28 d.) svarbiausių renginių TOP 15.

PIRMADIENIS

 1. „SENVAGĖS“ PROJEKTO PRISTATYMAS – SUTIKTUVĖS

  Rugsėjo 24 d. 17.30 val. kviečiame jus dalyvauti naujo ir unikalaus „Senvagės“ projekto pristatyme – sutiktuvėse.

  Sužinokite – kaip pasikeis ilgus dešimtmečius netvarkytos Neries senvagės aplinka ir kokios naujos erdvės atsiras jau visai greitai šalia jūsų gyvenamosios aplinkos.

  KUR? VGTU „LinkMenų fabrikas“, Linkmenų g. 28

 2. INOVACIJŲ SAVAITĖ 2018

  „Inovacijų savaitė 2018“ – tai nemokamų renginių ir novatoriškų idėjų kupinas miesto festivalis, draugėn suburiantis inovacijų entuaziastus: visuomeninkus, verslo, mokslo, viešojo sektoriaus atstovus ir jaunimą dalytis ateities vizijomis.Trečius metus iš eilės vykstantis festivalis šiemet rugsėjo 24–30 d. aplankys du didžiausius Lietuvos miestus – renginiai vyks Vilniuje ir Kaune. Miesto festivalio dalyvius kvies atviros ir nemokamos paskaitos apie ateities technologijas, lietuvių sukurtų novatoriškų produktų paroda, nemokamos programavimo pamokos, verslo pusryčiai, protmūšis, interaktyvios pramogos ir daug kitų veiklų.

  KUR? Įvairios vietos

 3. RIEDSLIDŽIŲ TRENIRUOTĖS

  Užsiėmimus veda buvęs slidininkas, Lietuvos slidinėjimo čempionatų prizininkas ir Pasaulio čempionato dalyvis, o dabar – klasikinių slidinėjimo maratonų mėgėjas – Marijus Rindzevičius. Treniruotes retkarčiais aplankys ir kiti esami ar buvę lygumų slidininkai, todėl turėsite progą išgirsti patyrusių sportininkų patarimų ar bent jau kartu su jais pasportuoti.

  KUR? Vingio parkas

ANTRADIENIS

 1. FLORENCIJOS MUZIKOS GENIJUS

  Koncertuos – Lucia Baldacci (klavesinas, vargonai; Florencija, Italija / Firenze, Italia)

  Koncerto metu Florencijos senosios muzikos tyrinėtoja ir atlikėja pristatysturtingą Toskanos muzikinį paveldą – atliks įvairių ten gyvenusių ir kūrusių muzikų kūrinių, žinomų ne tik specialistams, bet ir visiems senosios muzikos gerbėjams.

  KUR? Valdovų rūmai

 2. „VAKARAS P“

  „Vakaras P“ – intensyvi poezijos, muzikos ir šokio valanda su aktoriais: Baliu Ivanausku, Artūru Dubaka ir Gintaro Grajausko poezija. Aktoriai jautriai dalinasi jiems artima poezija, bei savomis istorijomis. Tai septynis metus gyvuojantis pasirodymas, kuris vis kinta ir auga. ,,vakaras P” jau apkeliavo nemažą dalį Lietuvos, buvo rodytas teatruose, bibliotekose, universitetuose ir įvairiose netradicinėse erdvėse. Aktoriai vakarą pritaiko individualiai prie kiekvienos erdvės. Tai unikalus renginys, kurį rekomenduojama pamatyti bent vieną kartą.

  KUR? Teatras Atviras Ratas

 3. TEATRALIZUOTA EKSKURSIJA VAIKAMS

  Jūsų laukia nuotykių ir stebuklų kupina kelionė po paslaptingą Teatro pasaulį. Į ekskursiją po Vilniaus mažąjį teatrą kviečiame smalsius tėvelius ir jų vaikus nuo 5 metų. Vilniaus mažojo teatro aktorės Ilona Kvietkutė ir Agnė Kiškytė sukūrė unikalią teatralizuotos ekskursijos programą, leisiančią ekskursijos dalyviams praverti duris į ypatingą Vilniaus mažojo teatro pastato erdvę, primins šimtmetį menančią pastato Gedimino prospekte 22 istoriją, pakvies Jus ten, kur paprastiems žiūrovams pakliūti dažniausiai netenka – į užkulisius, repeticijų salę, grimerinę, kostiumų sandėlį, meno technikų cechą.

  KUR? Valstybinis Vilniaus mažasis teatras

TREČIADIENIS

 1. EUROPOS KALBŲ DIRBTUVĖS

  Europos kalbų dienai paminėti kviečiame registruotis į Kalbų dirbtuves, kurias ves Ambasadų atstovai. Išankstinė registracija yra būtina. Registruokitės el.paštu [email protected] pasirinkę kalbą ir laiką. Jei planuojate dalyvauti keliose dirbtuvėlėse, registruokitės į kelias.

  KUR? Įvairios vietos

 2. „KONZERTHAUS BERLIN“ VILNIUJE

  Lietuvai švenčiant valstybės atkūrimo 100-metį, ypač suaktyvėjo kūrybiniai mainai. Lietuva pasauliui rodo geriausius savo muzikos meno pavyzdžius, o mūsų šalį aplanko žymiausi atlikėjai ir kolektyvai iš užsienio. Šį kartą turą po Baltijos šalių sostines Vilnių, Rygą ir Taliną surengė itin aukštai vertinamas Berlyno „Konzerthaus“ orkestras, kuris iš kitų Berlyno orkestrų išsiskiria ne tik meistriškumu, bet ir savo neoklasikiniu architektūriniu šedevru vadinamais namais – reziduoja Berlyno centrą puošiančiuose teatro rūmuose (vėliau tapusiuose koncertų sale), sukurtuose žymiausio Vokietijos architekto klasiko Karlo Friedricho Schinkelio.

  KUR? Lietuvos nacionalinė filharmonija, Aušros Vartų g. 5

 3. VAKARAS, SKIRTAS VILHELMO STOROSTO -VYDŪNO 150-OSIOMS GIMIMO METINĖMS

  „Iš šaknų tiesiai į liemenį“ skaito aktorė Gražina Urbonaitė. Ddainuoja Vilniaus mokytojų namų liaudiškos muzikos ansamblis „Kankleliai“, vadovė Daiva Čičinskienė.

  KUR? Mokytojų namai, Vilniaus g. 39/6

KETVIRTADIENIS

 1. PAŽINK RAMINTOJĄ | NEMOKAMA EKSKURSIJA

  Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčia – tai dar viena laisvos Lietuvos pergalė valstybės šimtmečio proga. Sovietmečiu niekinta šventovė šiandien vėl atvira tikėjimui, menui, kultūrai bei įvairioms visuomeninėms veikloms.

  Kviečiame į nemokamą ekskursiją, kurios metu sužinosite daug įdomių faktų apie Ramintojos architektūrą, istoriją, gyvenimą, niekinimą ir prisikėlimą. Aplankysite ne tik tris simbolinius pastato aukštus, bet ir bažnyčios rūsį, saugantį gausybę archeologinių paslapčių.

  KUR? Švč. Mergelės Marijos Ramintojos (Augustijonų) bažnyčia

 2. VILNIAUS GETO DAINOS

  Nacionalinei Lietuvos žydų genocido atminimo dienai ir Vilniaus geto likvidavimo 75-mečiui skirto renginių ciklo koncertas – Vilniaus geto dainos.

  Jaukioje Lietuvos žydų bendruomenės J. Heifetzo salėje prisiminsime Vilniaus getą, jo žmones, dainuosime mūsų dainas kartu.

  KUR? Lietuvos žydų bendruomenė

 3. ŠIAURIETIŠKOJO ĖJIMO PAMOKOS

  Ne paslaptis – šiaurietiškas ėjimas tinka VISIEMS, nesvarbu, nei JŪSŲ fizinis pasirengimas, nei amžius!

  Nemokamų užsiėmimų metu JŪSŲ laukia daug naudingų patarimų bei, žinoma, pasivaikščiojimai gražiausiomis Vingio parko vietomis.

  KUR? Vingio parko estrada

PENKTADIENIS

 1. TYRĖJŲ NAKTIS 2018

  Rugsėjo 28-tąją jau keturioliktąjį kartą geriau pažinti mokslą ir mokslininkus kvies Tyrėjų naktis.

  Šiemet, kaip ir kasmet nestigs galimybių pažinti mokslą ir mokslininkus, apsilankyti pažangiausiose laboratorijose, imtis eksperimentų ir atradimų, leidžiančių kitaip pažvelgti į mus supančią aplinką, interaktyviai pažinti augalų, mikroorganizmų, kvapų, technologijų pasaulį, pamatyti ir patirti nematomus dalykus, kurie kasdien šalia ir gali būti pastebėti tik pasitelkus mokslininkų bei technologijų draugiją.

  KUR? Įvairios vietos

 2. TUSKULĖNŲ AUKŲ ATMINIMO DIENA

  Maloniai kviečiame į Tuskulėnų aukų atminimo dienos minėjimą, kuris vyks 2018 m. rugsėjo 28 d., penktadienį, 15 val. Tuskulėnų rimties parko memorialinio komplekso koplyčioje-kolumbariume.

  Nuo 10 iki 18 val. bus galima aplankyti koplyčią-kolumbariumą ir nemokamai susipažinti su muziejine ekspozicija „Tuskulėnų dvaro paslaptys“ (Žirmūnų g. 1N).

  KUR? Tuskulėnų rimties parko memorialinis kompleksas

 3. MOKSLO MONOGRAFIJOS „KULTŪRŲ KRYŽKELĖ“ PRISTATYMAS

  2018 m. rugsėjo 28 d., 17.00 val. Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų (Katedros a. 4, Vilnius) Renginių salėje vyks mokslo monografijos „Kultūrų kryžkelė: Vilniaus Švč. Trejybės šventovė ir vienuolynas“ pristatymas.

  KUR? Valdovų rūmai

SAVAITGALIO RENGINIŲ TOP 10 rasite ČIA.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist