Rytoj šalies gyventojai ir miškininkai kartu sodins mišką – visoje Lietuvoje vyks „Nacionalinis miškasodis 2019“. Tai jau kelerius metus iš eilės Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos ir VĮ Valstybinių miškų urėdijos iniciatyva organizuojama miško sodinimo šventė, įprasminanti bendrą visų rūpestį mišku ir palikimu ateities kartoms.

„Nacionalinis miškasodis 2019“ vyks 47-iose skirtingose vietovėse visuose Valstybinių miškų urėdijos regioniniuose padaliniuose. Kartu su gamtos mylėtojais šią dieną planuojama pasodinti apie 100 hektarų miško. Miškininkai šiam tikslui skirs apie 400 tūkst. vienetų įvairių miško sodmenų.

Į „Nacionalinį miškasodį 2019“ registravosi šeimos su vaikais, moksleiviai, studentai, įvairių įmonių ir organizacijų atstovai. Nespėjusieji to padaryti, visą informaciją ir kontaktus registracijai gali rasti Valstybinių miškų urėdijos interneto svetainėje https://www.vivmu.lt/lt/nacionalinis-miskasodis-2019/.

Iš viso 2019 metais Valstybinių miškų urėdija planuoja atkurti 8663 hektarus miškų ir įveisti 523 hektarus naujų. 

„Nacionalinis miškasodis“ – miško sodinimo darbų šį pavasarį baigiamasis akcentas ir šventė visuomenei. Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija ir Valstybinių miškų urėdija prie miško sodinimo šventės kviečia prisijungti visus mylinčius gamtą, kad Lietuvoje visada oštų miškas, kad miške visiems būtų gera. 

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist