Renginiai

Rugsėjo pirmą dovanoja nemokamus plaukimus ant irklenčių vyrams su kostiumais

Jau prasidėjo registracija į nemokamą kostiumuotų irklentininkų plaukimą Neries upe, kuris turėtų nustebinti sostinės gyventojus ir svečius. Būtent kostiumas bus nemokamas bilietas norintiems plaukti irklente. Nesvarbu, ar tai pirmas kartas išbandantiems šią pramogą, ar jau patyrusiems ir pamėgusiems pasiplaukiojimus ant irklentės– taisyklės tos pačios. Būtinas švarkas, marškiniai, kaklaraištis ar varlytė. Kadangi plaukiant kojos tikrai sušlampa, organizatoriai nekelia labai rimtų reikalavimų ir palieka vietos fantazijai sprendžiant, kokia bus apatinė kostiumo dalis. Tai gali būti juokingi šortai, tos pačios kelnės, džinsai, o gal maudymosi kelnaitės?!

Nemokamas plaukimas su kostiumais skirtas vyrams, tačiau tik pasklidus žiniai apie šį renginį, organizatoriai sulaukė skambučių, jog ir moterys nori plaukti pasipuošusios švarkais ir kaklaraiščiais! Kadangi renginys yra skirtas pasilinksminti visiems – tiek patiems plaukiantiems tiek stebintiems veiksmą upės pakrantėse – ir moterys apsirengusios kostiumais galės plaukti nemokamai.

Kodėl renginys skirtas vyrams? Tai šiokia tokia dovana arba atsiprašymas. Moterys visą vasarą turėjo galimybę dalyvauti FOCUS fit treniruotėse Neries upėje. Šios treniruotės organizuojamos kartu su Jolantos Verseckaitės sporto klubo, kuriame sportuoja išskirtinai moterys, trenere, Lietuvos dziudo čempione – Viktorija Petruliene, todėl idėja liko nepakitusi – ir ant irklenčių sportuoja tik moterys. Tada daugelis stipriosios lyties atstovų piktinosi tokia nelygybe. Norėdami ištaisyti situaciją, sugalvojome, kad toks renginys bus puiki proga tai padaryti. Tiesa, tik moterims skirtos treniruotės vyks ir toliau. Kadangi rugsėjis keičia gyvenimo ritmą – šios treniruotės iš rytinių tampa vakarinės. Rudens rytai tikrai vėsus, taip pat visi grįžta į darbus, norisi ilgiau pamiegoti, todėl laikas po darbų – 18:30 bus daug patogesnis ir šiltesnis. Upę keičia Žalieji ežerai, kuriuose bus daugiau galimybių atlikti įvairius pratimus ant vandens. Pirmoji vakarinė treniruotė jau šį trečiadienį.

 

Irklentės

Pati kostiumų idėja renginiui kilo, kai vasarą vieną įmonė, kurios buveinė yra Goštauto gatvėje, prie upės, nusprendė, kad apsirengę drabužiais, kuriais jie įprastai keliauja į darbus – plauks irklentėmis. Plaukimas buvo ankstyvas, kilo saulė ir miestas dar tik budo. Šaunioji komanda, kurioje vyrai buvo pasipuošę kostiumais, o moterys gražiomis suknelėmis, kai kurie norėdami sustiprinti įspūdį pasiėmė ir kompiuterių krepšius (žinoma, be kompiuterių), stojo ant irklenčių Valakampių paplūdimyje ir po kelių valandų plaukimo išlipo prie pat savo darbo krantinėje. Buvo ir tokių, kurie krito į vandenį ir į ofisą įžengė šiek tiek varvantys, bet tokio komandinio plaukimo ilgai nepamirš ir patys ir jų kolegos tą dieną įprastai atkeliavę į darbus.  Vaizdas, kai Neries upe ant irklenčių plaukė būrys kostiumuotų ir gražiai pasipuošusių žmonių buvo tikrai nuostabus, todėl buvo nuspręsta su tokia apranga padaryti tikrą šventinės nuotaikos plaukimą, o naujo sezono pradžia tam puikiai tinka!

Rudens pradžioje veiksmo upėje tikrai bus, nes irklenčių sezonas paprastai nesibaigia su kalendoriniu rudeniu. Plaukimai vyks, kol leis oro sąlygos. Studentams su studento pažymėjimu taikomos nuolaidos, moksleivių grupėms organizuojami plaukimai su picų iškyla, geru oru organizuojami trumpieji plaukimai nuo Šilo iki Baltojo tilto, o rugsėjo 17 dieną, sekmadienį –  Europos sporto savaitės proga organizuojamas rekordinis plaukimas baidarėmis #BEACTIVE, kuriame planuoja plaukti 100 baidarių! Daugiau informacijos apie plaukimus ir renginius rasite: www.sup-board.lt, www.pipirobaidares.lt  www.beactive.lt svetainėse.

 

Norėdami prisijugnti prie rugsėjo pirmosios plaukimo su kostiumais – būtinai registuokitės telefonu: +370 611 500 66

Į rekordinį plaukimą baidarėmis registruokitės telefonu: (+370) 683 389 35

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button