Pasibaigus vasarai, industriniame Vilniaus Naujamiesčio rajone įsikūręs menų fabrikas „Loftas” tradiciškai skelbia naujo, jau aštuntojo, sezono pradžią ir visus kviečia į iki ryto vyksiantį atidarymo vakarėlį „Blitzrave Season Opening”. Rugsėjo 1-ąją „Lofte” vilniečių ir miesto svečių lauks įspūdinga naktis, kurios metu muzika liesis net penkiose scenose, o jose pasirodys daugiau nei dvidešimt grupių, atlikėjų ir didžėjų. „Tai bus ne šiaip atidarymas, o mini festivalis ir mažytė įžanga į jau kitą savaitgalį vyksiantį „Loftas Fest’17”, – žada „Lofto” įkūrėjas Viktoras Diawara.

Šį rudenį vienas aktyviausių muzikinių ir kultūrinių Vilniaus centrų pradės ne tik jau aštuntąjį savo sezoną, bet ir paskelbs visą vasarą veikusios „LRT Opus terasos” rudens sezono pradžią. Vienas laukiamiausių šios terasos rudens renginių – brito „Fink” koncertas, kuris „Lofto” terasoje vyks jau rugsėjo 30 d.

Naujojo „Lofto” sezono atidarymo vakarėlis taip pat prasidės nuo koncertų terasos scenoje. Joje pasirodys kone per naktį su hitu „Lietuvos istorijos repas” išgarsėjęs „Šventinis Bankuchenas”. Ironiški, provokuojantys ir juoką keliantys jo kūriniai nepalieka abejingų. Terasos scenoje pasirodys vienas geriausių Lietuvos muzikos prodiuserių Paulius Kilbauskas, prisidėjęs prie grupės „Empti” albumo „Estrada” ir daugelio kitų kultinių Lietuvos muzikos perlų.

Didžiausia atidarymo scena įsikurs „Lofto” viduje. Joje pasirodys elektroninės ir techno muzikos atlikėjai: eksperimentinių techno ir house mix’ų meistrai Shkema & Wolg, tik gyvai grojantis vilniečių elektronikos duetas „Black Water” (Live), vienintele scenos dama tapsianti Mist, kolektyvas „Kandy Killers”, „ST/Black Fire” ir Vainilaitis. Prieš ant scenos užlipant didžiosios scenos atlikėjams, „Lofto” viduje visu garsu veiks ir baro scena, kurioje ne tik pilstys barmenai, bet ir suksis grotuvai. Už baro pultų stos „NARTi”, Jack Krass, Alex Krell, Rheeno prieš Cheh.

Antrame „Lofto” aukšte, „Above” salėje, naujo sezono atidarymo dalyviai ras jungle ir drum’n’bass muzikos sceną: gyvą pasirodymą joje surengs „Uprising Tree”, pasirodys ir Lietuvos jungle muzikos tėvas Doctah Jahngle aka Cr-edit kartu su Karpiz, taip pat E-roott, Fantas, „Socle”, Jahstina, „M1dlet”.

Penktoji scena įsikurs pas „Lofto” kaimynus „Elfa GastroBar”, kuriuos pasiekti galima užlipus į „Lofto” balkoną. „Elfa” scena labiausiai trauks beats ir eksperimentinės muzikos gerbėjus, nes joje pasirodys „Eleven Degrees” (Live), „I:B”, „Arfao”, „Clearless.”, „Melvitronica” (Live), Lukas Keraitis.

„Turiu gerų žinių „Lofto” draugo kortelių (LDK) savininkams – jiems įėjimas bus nemokamas! Visi kiti, iki penktadienio vidurdienio „Facebook” renginyje pasižymėję, kad eis į vakarėlį, temokės vos 3 eur.,” – pasakoja V. Diawara. Nors bilietai į atidarymo vakarėlį bus pardavinėjami prie durų, šiuo metu galima įsigyti išankstinius bilietus: goo.gl/6wZgSu

Viena naktis, penkios scenos ir daugiau nei 20 atlikėjų naujo „Lofto” sezono atidaryme jau šį penktadienį, rugsėjo 1 d. Menų fabrikas „Loftas” yra įsikūręs Švitrigailos g. 29, Vilniuje.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist