Renginiai

Rugpjūčio gale Vilniuje – išskirtinės multisporto varžybos

Nors iš pirmo žvilgsnio riedučiai, dviračiai, prožektoriai, virvės, popierius ir tušinukas neturi nieko bendro, tačiau rugpjūčio 28 d. juos susies bendras tikslas – įveikti „Vilnius Challenge 2022“ užduotis. „Vilnius Challenge“, tai daugiau nei paprastos varžybos – absoliučiai visi – pradedant vaikais, baigiant patyrusiais sportininkais, gali mesti sau iššūkį ir išbandyti save skirtingose užduotyse. Organizatoriai neslepia, kad šiemet laukia tikrai nepamirštamos ir išskirtinės trasos, kurios padės Vilnių ir save pažinti iš visai kitos pusės.

Keturios trasos – keturi skirtingi iššūkiai komandoms

Išbandyti multisportą kviečiami absoliučiai visi norintys, bet dalyvaujant pirmąjį kartą, organizatoriai rekomenduoja pradėti nuo paprastesnių trasų, pavyzdžiui, „Laisvalaikio“arba „Nuotykių“. Šiemet rengiamos 3 skirtingos trasos iš kurių gali rinktis komandos: „Ekstremali“ (raudona), „Laisvalaikio“ (geltona) ir „Nuotykių“ (žalia).  Komandas sudaro du žmonės, kurie, pasirinkę norimą trasą, į starto vietą Vingio parke turi ateiti pasiruošę organizatorių numatytą inventorių. Kiekviena distancija pagal jos sunkumo lygį susideda iš atitinkamų disciplinų: bėgimo, važiavimo dviračiu, orientavimosi, kliūčių ruožų, riedučių/riedslidžių, virvių rungties, vandens rungties, baidarių, galvosūkių. Tačiau kokia tvarka ir kur vyks varžybos dalyviai sužino tik atvykę į startą.

Specialioje trasoje vaikams, kliūtis padės įveikti superherojai

Tarp šių metų trasų yra ir „Vaikų Challenge“ trasa skirta vaikams nuo 3 iki 12 m. Trasos šūkis „Bėk, lįsk, lipk,šypsokis!“: todėl organizatoriai patikina, kad vaikai patirs tikrai neeilinį nuotykį. „Vaikų Challenge“ kliūčių ruožas pritaikytas visiems vaikams, o jeigu kiltų klausimų, kliūtis kartu įveikinės ir vaikų gerai pažįstami superherojai, kurie tik prireikus, iškart išties pagalbos ranką. Be to, kiekvienas iš anksto užsiregistravęs vaikas gaus atminimo dovanėlę ir marškinėlius.

 

Multisporto varžybos – itin mėgstamos užsieniečių

Paprastai varžybos sulaukia susidomėjimo ir iš užsieniečių, kadangi tai – unikalus būdas susipažinti su Vilniumi. O ir vietiniai, kurie gerai pažįsta savo miestą, turi galimybę tas pačias, jau iki skausmo pažįstamas vietas, pamatyti iš įvairiausių ir netikėtų kampų: irkluojant baidare, važiuojant dviračiu ar riedant riedučiais. Renginio organizatoriai tikina, kad rengiant trasas ir užduotis, organizatorių komanda pamiršo skaičiuoti valandas. Todėl laukia tikrai neeilinė šventė, kurioje bus visko: ir prakaito, ir džiaugsmo ašarų.

Nereikalingas specialus fizinis pasiruošimas

Organizatoriai patikina, kad norint dalyvauti, svarbiausias yra noras ir patikimas komandos draugas ar draugė: „Svarbu nebijoti mesti sau iššūkį, o visos užduotys tikrai bus malonios ir privers iš netikėtos pusės pažinti ne tik Vilnių, bet ir save.“ –  teigia renginio organizatoriai.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button