Renginiai

Rotušės aikštėje įspūdingas Pasadoblio vakaras

Liepos 31 – rugpjūčio 2 dienomis vyks „Ispaniškos atostogos“. Lietuvių mėgstama Ispanija atsiskleis per aistringus ir energingus šokius, romantiškos muzikos koncertus, ispaniško paveldo ir maisto atradimus. 

Vilniuje galima bus išvysti ir patiems sušokti daugybę lotyniškų šokių: flamenko, pasadoblį, salsą, bačatą, kizombą, pasportuoti su šių šokių žingsnius apjungiančia energingąja zumba.

Rugpjūčio 1 d., šeštadienį, 18 val. Rotušės aikštėje vyks Pasadoblio vakaras.

 

„Pamatyti ispaniškos koridos ispaniško savaitgalio metu galimybės nebus, tačiau išvysti  ypatingojo pasadoblio – ispanų kilmės šokio, kuris vaizduoja koridos kovą – žingsnius tikrai galėsite. Vyras šokėjas vaizduoja toreadorą, šokio judesiais perteikia išdidumo, drąsos bei ryžto jėgą. Dama poroje laikosi reikiamo atstumo ir lanksčiai bei ekspresyviai vaizduoja raudoną skraistę, savo judesiais perteikdama  audeklo judrumą ir greitumą. Šiame šokyje aistra veržiasi per kraštus – kaip tikroje ispaniškoje koridoje. Pasadoblio melodijos dažnai pavadinamos garsių toreadorų vardais“, – vietime rašo organizatoriai.

„MJ sportinių šokių akademijos“, kurią įkūrė daugkartiniai Lietuvos čempionai, Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė, šokėjai žiūrovus supažindins su šiuo įspūdingu šokiu. Bus galima išvysti net  penkioliką šokėjų porų, šokančių pasadoblį:

 1. Raigardas Gedvilas ir Patricija Vičiūtė („Baltic Sea cup“ nugalėtojai, Lietuvos dešimties šokių čempionato finalininkai, tarptautinių varžybų finalininkai, prizininkai bei nugalėtojai)
 2. Aleksandr Kutskij ir Austėja Tereikytė (Lietuvos pirmenybių finalininkai, tarptautinių varžybų finalininkai, prizininkai bei nugalėtojai)
 3. Adrijus Kasiulis ir Eglė Čeburnytė (Lietuvos dešimties šokių finalininkai, tarptautinių varžybų finalininkai, prizininkai bei nugalėtojai)
 4. Erikas Rutavičius ir Aneta Zenovič (tarptautinių varžybų finalininkai, prizininkai bei nugalėtojai)
 5. Gintautas Grinkas ir Adriana Blaževič (Lietuvos reitingo varžybų finalininkai, prizininkai bei nugalėtojai)
 6. Maksim Sidelskij ir Gabrielė Grušaitė (Lietuvos dešimties šokių pirmenybių nugalėtojai, čempionato finalininkai, „Baltic Sea cup“ nugalėtojai)
 7. Augustas Lopeta ir Ariana Kiprijanovič (Lietuvos pirmenybių finalininkai)
 8. Augustas Jonušauskas ir Gabija Gumbrytė
 9. Povilas Dovydaitis ir Melani Bartosevič (Lietuvos Lotynų Amerikos šokių pirmenybių nugalėtojai, bronzos medalio laimėtojai Šiaurės šalių čempionate bei „Baltic Sea cup“ varžybose, Pasaulio reitingo varžybų finalininkai, prizininkai bei nugalėtojai)
 10. Maksim Korvel ir Gertė Pabrėžaitė
 11. Karolis Čeburnis ir Patricija Mikolojūnaitė (tarptautinių varžybų finalininkai bei prizininkai)
 12. Vėjas Petrovskis ir Marija Ravinskaitė (Lietuvos dešimties šokių čempionato finalininkai)
 13. Gustas Dovydaitis ir Greta Sokolnikaitė (naujos poros debiutas. Nors ir labai jauni, tačiau abu šokėjai jau yra iškovoję ne vieną aukštą titulą Lietuvos ir viso pasaulio mastu)
 14. Rapolas Lukša ir Saulė Kučauskaitė (tarptautinių varžybų finalininkai, prizininkai bei nugalėtojai)
 15. Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Lietuvos Lotynų Amerikos šokių jaunimo grupės čempionai, Šiaurės šalių čempionai, pasaulio reitinge užimantys aukštą penktąją vietą iš daugiau nei 1000 porų, ne kartą atstovavę Lietuvai pasaulio ir Europos čempionatuose)
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
29 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Lina
Lina
1 metus

Labai džiaugiuosi, kad Vilniuje organizuojami tokie ir panašūs šokių renginiai. Tai puošia miestą, suteikia geros nuotaikos ne tik dalyviams, bet ir praeiviams. Tai tikra atsvara koronai ir karantinams.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button