Renginiai

Robotikos paroda „po vandeniu“ – ko laukti renginyje „Robotiada 2018“

„Robotiada 2018“ kviečia visas išmanias šeimas susitikti didžiausioje išradėjų šventėje Lietuvoje! 2017 metais per dvi dienas „Robotiada“ sutraukė 10000 lankytojų ir dalyvių, o 2018 metais išsikėlė tikslą šį skaičių pasiekti per vieną dieną.

Tai renginys, kuriame technologijų įmonės, universitetai pristato savo inovacijas ir naujoves, technologijų ir robotikos entuziastai atvyksta išsiaiškinti, kuris taps nugalėtoju 6 rūšių robotų kovose, o moksleiviai atvyksta pademonstruoti savo žinių ir pasiekimų pasaulinio standarto varžybose First LEGO League. Į Vilnių iš visų miestų ir miestelių traukia robotikos ir technologijų entuziastai, o lietuviškos technologijų įmonės pristato įspūdingiausius edukacinius ir technologinius produktus.

 

„Mums labai smagu, kad pirmą kartą First LEGO League varžybos Lietuvoje bus visiškai atviros. T.y. lankytojai galės pamatyti ne vien tik robotų lauko misijų atlikimą, bet ir nuostabius vaikų kuriamus projektus bei Vertybių plakatus. Šių varžybų dalyviai jau dabar intensyviai ruošiasi, nes į „Robotiadą“ paklius tik 16 geriausių komandų. Be to vyks geriausių Jr. FLL dalyvių darbų paroda, kurioje savo kūrinius pristatys jauniausi – 5-9 m. amžiaus dalyviai. Parodos dalyje lankytojai galės išvysti įdomiausius robotus – tiek paprastus, skirtus vaikų lavinimui, tiek sudėtingus, naudojamus pramonėje,“ – sakė renginio vadovas Kristijonas Vasiliauskas.

Robotikos ademija renginyje kvies išbandyti įvairias robotikos dirbtuvòes nuo 4,5 iki 14 metų, LitLUG įkurs didžiausią LEGO miestelį su atrakcionais ir pramogų parkais. Visų vaikų mylimi transformeriai kvies fotografuotis bei kurs gerą nuotaiką.

Robotiada

 

Renginys skatina socialinę atsakomybę, bendradarbiavimą tarp mokslo institucijų ir verslo atstovų, padeda geriau plėtoti STEAM veiklas Vilniuje ir visoje Lietuvoje tiek ikimokykliniame tiek mokykliniame ugdyme, padeda burtis sumanioms šeimoms, kurios kuria sumanią visuomenę, o ji sumanius miestus, sumanią šalį ir sumanią ateitį. Renginyje pažintinė funkcija stipriai persipina su patirtine ir padeda geriau suvokti visus supantį pasaulį, atveria naujus kelius į išmanesnį, pažangesnį, patogesnį, kūrybiškesnį gyvenimą. Renginys įtrauks tiek pažengusius technologijos srityje tiek žengiančius pirmus žingsnius technologijų link bei visus, kuriems rūpi strategija LIETUVA 2030. Renginio mastas ir skirtingos veiklos spadės plėtoti inovacijas skirtinguose socialiniuose sluoksniuose esantiems žmonėms, mažins socialinę atskirtį.

„Robotiados“ 2018 kertiniai akcentai:

– Daugiausiai robotų Lietuvoje vienoje vietoje

 

– Didžiausia STEM paroda Lietuvoje

– Didžiausios Lietuvoje robotų kovos

– Pirmoji pasaulyje robotų paroda „po vandeniu“

 

– Daugiausia robotikos dirbtuvių

– Didžiausia šeimų edukacija su STEAM priemonėmis

Robotiada vyks kovo 3 d. LITEXPO parodų rūmuose.

 

 

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Laima
Laima
3 metus

Labai laukia mano vaikas. Patiko pernai kovos.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button