Renginiai

„Registrų centras“ vilniečius kvies į Klientų dieną

Birželio 13-ąją Registrų centro Vilniaus filiale visą dieną vyks jau dešimtoji Registrų centro Klientų diena – tokia forma įmonė visus metus mini dvidešimtuosius veiklos metus.

Renginys įmonės Vilniaus filiale vainikuos Klientų dienų “maratoną”, kurį įmonė organizavo nuo 2017 m. rugsėjo iki šios vasaros kiekvieną mėnesį skirtinguose filialuose. Pirmasis renginys įvyko Kauno filiale.

Vilniaus filialo direktoriaus Jono Štreimikio teigimu, tokie renginiai padeda klientams daugiau sužinoti apie įmonės veiklą, kaupiamus ir tvarkomus duomenis bei paskatina aktyviau naudotis savo teise neatlygintinai gauti registrų informaciją apie save. Žmonės, registruose atradę netikslius savo duomenis, čia pat galės pateikti prašymus juos patikslinti.

 

Klientų dienos metu vilniečiai ir miesto svečiai galės pasitikrinti Registrų centro tvarkomus ir sukauptus duomenis apie save, pasikonsultuoti jiems rūpimais su įmonės veikla susijusiais Nekilnojamojo turto kadastro ir registro, Juridinių asmenų registro, kadastro duomenų nustatymo, masinio vertinimo, individualaus turto vertinimo ir turto vertinimo valstybės reikmėms klausimais.

Finaliniame Klientų dienų renginyje Vilniuje pirmą kartą dalyvaus ir Valstybinės teritorijų planavimo ir statybų inspekcijos (toliau – Inspekcijos) atstovai, kurie visą dieną šalia Registrų centro specialistų teiks konsultacijas statybų užbaigimo ir Inspekcijos teikiamų elektroninių paslaugų klausimais.

Lygiagrečiai žmonės kviečiami registruotis bei dalyvauti ir pirmą kartą organizuojamose dviejose nemokamose paskaitose. Birželio 13 d. 10 val. filiale vyks paskaita apie Registrų centro sukurtą ir aktyviai savivaldybėse naudojamą atvirų duomenų platformą REGIA (registracija – čia) ir jos naudas, o 11,30 val. – paskaita apie blockchain technologijos galimybes viešajame sektoriuje (registracija – čia).

 

Užbaigus 10-ies Klientų dienų “ratą” įmonė per vasarą pasirengs naujam “maratonui” ir nuo rudens pakvies visuomenę į daugiau veiklų (paskaitų, renginių) su daugiau partnerių. Tikimasi, jog kasmetinės Klientų dienos taps įmonės ir visuomenės bendravimo tradicija.

Klientų diena vyks birželio 13 d. 8-17 val. Lvovo g. 25-101. Duomenis apie save norėsiantys pasitikrinti asmenys su savimi turėtų turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Informacija bus teikiama tik apie atvykusį asmenį.

Su renginiu nesusiję gyventojų užsakymai Klientų dienos filiale metu bus vykdomi įprastine tvarka.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button