Vasario 18 d. vilniečių ir miesto svečių laukia nutrūktgalviškiausias šios žiemos nuotykis – sugrįžta jau tradicinėmis tapusios savadarbių rogių varžybos „Red Bull Jump & Freeze”. Iki šiol Liepkalnyje vykęs renginys šįmet persikelia į dar patogesnę lokaciją – sostinės Tauro kalną.

Nuo kalno skriejančių dalyvių lauks tikras adrenalino pliūpsnis – teks ne tik pakilti nuo tramplino į orą, bet ir savo šuolį užbaigti specialiame, sniego apsuptame baseine.

„Buvome pasiilgę šios beprotybės. Deja, praėjusiais metais „Red Bull Jump & Freeze“ neįvyko, priėmėme sprendimą renginį perkelti į 2023 metus. Metai prabėgo itin greitai ir masinis nutrūktgalvių susibūrimas jau nebe už kalnų“, – pasakojo renginio organizatorių komanda.

Šiemet keičiasi ne tik renginio lokacija, bet ir nevykdoma dalyvių atranka. Varžybose dalyvaus ankstesniais metais atrinkta 31 nutrūktgalvių komanda bei 2 „Red Bull“ draugų komandos. Pasirodymo metu speciali komisija, kurią sudarys Monika Pundžiūtė (Monique), Simona Nainė, Akvilė Bielo-Petravičiūtė Aqva, Paulius Mykolaitis (Paul de Miko) ir Deividas Bendžius vertins komandos prisistatymo šou, jų savadarbes roges ir nusileidimo bei skrydžio į baseiną sėkmingumą.

„Šįkart neorganizuojame dalyvių atrankų – nuo kalno čiuoš praėjusiam renginiui pasiruošę ir roges konstravę čiuožikai, kurie turėjo ir papildomus metus pasiruošimui. Tad tikimės, kad šių metų varžybos išsiskirs ne tik rogių, bet ir pasirodymų kokybe“, – sakė renginio organizatoriai.

Jų teigimu, ankstesniais metais dalyvaujančios komandos ne kartą pademonstravo savo kūrybingumą – nuo kalno čiuožė namai, bokso ringas, lauko tualetas ir net popiežiaus kostiumu pasipuošęs dalyvis.

„Red Bull Jump & Freeze” nutrūktgalvių varžybos vyks jau vasario 18 d., Vilniuje, ant Tauro kalno. Renginio organizatoriai kviečia prisijungti ne tik komandas, bet ir žiemiškos beprotybės pasiilgusius renginio žiūrovus, kuriems šis reginys bus nemokamas.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

18 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist