Renginiai

Prie M. Mažvydo bibliotekos organizuojamas renginys „Kartu tarkime „ačiū” JAV!”

Liepos 23 dieną, nuo 16 val., vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami į aikštę, priešais Lietuvos nacionalinę M. Mažvydo biblioteką, vyksiantį istorinės „Sumner Welles” deklaracijos minėjimą. Užsienio reikalų ministerijos ir JAV ambasados organizuojama šventė skirta padėkoti mūsų NATO sąjungininkei JAV už Baltijos šalių okupacijos nepripažinimą. 

Šiemet sukanka lygiai 80 metų, kai JAV Valstybės sekretorius Sumner Welles paskelbė deklaraciją, kuria JAV oficialiai pasmerkė Sovietų Sąjungos įvykdytą Baltijos šalių okupaciją ir nepripažino aneksijos Šaltojo karo metais iki pat Baltijos šalių nepriklausomybės atstatymo.

PROGRAMA

16:00 val. Vėliavų pagerbimo ceremonija, sveikinimo kalbos ir fotoparodos „Sumner Welles deklaracijai – 80“ atidarymas
16:45 val. Lietuvos kariuomenės orkestro programa
17:45 val. Arinos ir Veto Bank koncertas
18:30 val. JAV ambasada pristato amerikietiškus filmus
22:00 val. Renginio pabaiga

 

Renginio metu bus galima apžiūrėti Lietuvos Šaulių Sąjungos ginkluotės ir įrangos ekspoziciją, pabendrauti su Lietuvos ir JAV kariais, paskanauti amerikietiško maisto.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
7 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

6 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Antanas
Antanas
1 metus

Kol yra pinigai Europos,tai visi vogiam,grobism,pasibaigs pinigėliai,puikiai suprantama kad šitas kraštas bus Zimbabvė,iškart išvažiuojant)))tai suprantamas dalykas,visi grobia,net su Europos pinigais klounai nesugeba nieko padaryti,Sostinėje kelių nėra,sovietmetis,klounai.nu dar 7 metai o toliau ,kas maitina? Jeigu bus ką maitinti,eikit jūs,ubogai sugeba tik pinigus maldauti,slikstine o ne valstybe

Agne
Agne
1 metus
Atsakinėti į  Antanas

O tai LEnkija sventa karve. Ten daugiau ubagu vagiu. NEsugeba net miestus susitvarkyti. Maistas slikstus, viskas ant sintetikos ar cia valstybe? Lietuvoje nors kokybe yra.

Antanas
Antanas
1 metus

Na taip okupacija buvo,įstatymas gi yra))) tai pripažinu,bet be vieno šūvio,lietuviai priešinosi kaip tigrai,aš net nuotraukas mačiau kaip su gelem stovėjo,žinot viskas tas pats buvo ir tada,ir dabar viskas kartojasi,jūs galit rėkti kiek norit”russai puola”bet dauguma jaunų lietuvių britų liekanas svarbios negu jūsų valstybėlė UAB

Antanas
Antanas
1 metus

JAV))) kai reikės ta JAV kaip prezervatyvajus po sexo ismes,klounai jūs visiškai nusivaziavot,kas per tauta vargu,na mes lenkai tikrai ne su jumis,mes neturime to vargisko,ubogisko mintaliteto.

Jonas
Jonas
1 metus
Atsakinėti į  Antanas

Oj bl** lenkas 😀 😀 Paziurek i savo tauta, lenda JAV staciai i sikna, o cia dar puoli lietuvius?? Sielos ubagas. o kodel sedi dar Lietuvoje?

Patriotas
Patriotas
1 metus
Atsakinėti į  Jonas

****—–***
Administratorius: Komentarai pašalinti dėl BK 170 str.:
2. Tas, kas viešai tyčiojosi, niekino, skatino neapykantą ar kurstė diskriminuoti žmonių grupę ar jai priklausantį asmenį dėl amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos, neįgalumo, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button