Renginiai

Prasideda nemokama registracija į „Velomaratoną“

Daugelis lietuvių pastaruosius metus praleido sėsliau nei įprastai. Todėl dvyliktą kartą organizuojamas „IKI Velomaratonas“ ragina įveikti save ir grįžti į aktyvų gyvenimo būdą ne vienai, o kiekvienai dienai.

Rugpjūčio 22-ają planuojamam dviračių maratonui intensyviai ruošiamasi nuo metų pradžios. Esminis organizatorių uždavinys šiemet – parengti skirtingus šventės scenarijus, vadovaujantis gerąja praėjusių metų praktika. Renginio metu dėmesys bus skiriamas saugiai aplinkai sukurti, o iki renginio – motyvuoti aktyviai leisti laiką.

Gryname ore organizuojamas dviračių maratonas ruošia penkis skirtingus važiavimus. Dviratininkai mėgėjai pasirinktinai riedės 10, 20 arba 30 km trasa. Gerą pasiruošimą turintiems entuziastams skirta „CRAMO Semi-Sport“ (50 km) grupė, o profesionalams – „CRAMO Sport“ (50 arba 100 km). Pastarieji važiavimai yra vieninteliai, kuriuose rungiamasi dėl rezultato.

 

Atskiroje 2,4 km trasoje vyks vaikų, elektrinių paspirtukų bei „Terrasport“ riedučių, riedlenčių ir paspirtukų važiavimai. Vaikai grupėje pagal amžių galės rinktis bet kokią žmogaus jėga varomą transporto priemonę. Elektrinių paspirtukų bei riedučių, riedlenčių ir paspirtukų grupėje riedės dalyviai nuo 12 metų – šiose kategorijose, kaip ir vaikų bei mėgėjų grupėse, nesivaržoma.

Judėjimo šventės epicentras priešpaskutinį rugpjūčio sekmadienį numatomas Seimo rūmų aikštėje, kur dalyvius ir praeivius planuojama kviesti į „IKI Velomaratono“ miestelį. Čia atvykusiųjų lauks eismo saugumo, ekologijos ir sveikos gyvensenos principais paremtos aktyvacijos.

Dviračių maratono organizatoriai didelį dėmesį ketina skirti visų amžiaus grupių fizinio aktyvumo didinimui ir sveikos gyvensenos skatinimui. Dalyviai ir fanai bus raginami saugiai judėti pasirenkant įvairias formas: dviračius, paspirtukus, riedučius, riedlentes ir kt. Tikimasi, jog toks pavyzdys įkvėps ne tik dalyvius, bet ir aplinkinius, o kiekvieną vakarą išeiti pasivaikščioti ar pasivažinėti su šeimos nariais taps tradicija.

 

Registracija į važiavimus nemokama visoms mėgėjų grupėms iki liepos 25 d. Registracija į sportininkų važiavimus iki liepos 25 d. – 10 Eur. Vėliau registracijos mokestis brangs. Nemokama registracija visą laikotarpį taikoma elektrinių paspirtukų, riedučių, riedlenčių ir paspirtukų grupėms bei žmonėms su negalia. Registracija vykdoma internetu: www.ikivelomaratonas.lt. Projektas bendrai finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės biudžeto lėšomis.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
8 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
VELIKAS
VELIKAS
1 mėnesį

JEI VAZIUOJAME DVIRACIU TAI TURETU BUT DVIRATMARATONIS…O JEI VELIKU TAI AISKU VELA….

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button