MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Nuotrauka: Ryčio Šeškaičio
Renginiai

Pirmasis šiemet MO penktadienis: naujos temos, pašnekovai ir patirtys

Sausio 25-osios vakarą MO muziejaus lankytojams paruošta speciali programa. Pirmojo šiemet MO penktadienio metu laukia pokalbiai ir susitikimai su architektu Audriumi Ambrasu, Nanook.lt įkūrėju Artūru Morozovu. Vakarą užbaigs muzikos ir video performansas „Atgyjantys paveikslai”, pirmą kartą viešai pristatytas tik per MO muziejaus atidarymą ir sulaukęs publikos simpatijų.

MO muziejus toliau vysto parodą papildančių renginių serijas. Praėjusiais metais prasidėję MO penktadienio renginiai, tęsiami ir 2019-aisiais. Taigi ir toliau kiekvienas paskutinis mėnesio penktadienis MO muziejuje bus kitoks.

„Mums rūpi, kad  lankytojai parodose atrastų kažką sau ir apie save. Tam pasitelkiam įvairias pasakojimo ar kalbėjimosi apie meną formas. Be to, norime praplėsti ir praturtinti muziejaus patyrimą – paskutiniai mėnesio penktadieniai MO būtent tam ir skirti”, – teigia Milda Ivanauskienė, MO muziejaus direktorė.

Sausio 25-ąją MO muziejaus lankytojai galės susitikti su pirmosios MO muziejaus parodos „Visas menas – apie mus” architektu, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu Audriumi Ambrasu. Architektas papasakos savo asmeninę patirtį ir ką jam reiškė pirmą kartą įveikti iššūkį – kurti parodos architektūrą.

Kitas sausio mėnesio MO penktadienio svečias – fotografas, žurnalistų kolektyvo Nanook.lt įkūrėjas Artūras Morozovas. Jau 10 metų dirbantis fotožurnalisto darbą A. Morozovas kalbės apie MO muziejaus parodos „Visas menas – apie mus” fotografijos dalį ir atskleis savo interpretaciją ir požiūrį.  

Paskutinis MO penktadienio vakaro elementas – muzikos bei video performansas „Atgyjantys paveikslai”. Skambant gyvai muzikai, menininko Rimo Sakalausko fantazijos dėka atgis tapytojo Andriaus Zakarausko paveikslai. Projektas buvo ruoštas specialiai MO muziejaus atidarymui, o šios netikėtos kolaboracijos idėjos autorė – režisierė Dalia Ibelhauptaitė.

Renginiai sausio 25 dieną MO muziejuje prasideda nuo 20 val. Daugiau informacijos: mo.lt

Bilietus įsigyti galima MO muziejaus bilietų kasoje ir bilietai.mo.lt

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Vasario 16-sios minėjimas prie Signatarų namų

ELTA

Sostinėje – tūkstantinė jaunimo eisena „Lietuvos valstybės keliu“

Evaldas Činga

Vasario 16-ąją Katedros aikštėje bus išdalintos dvi tonos saldainių

Donatas Andrijauskas

Televizijos bokšte iškelta didžiausia Lietuvos Trispalvė

Evaldas Činga

Rengiamas šventinis vasario 16-tosios žygis po piliakalnius

Donatas Andrijauskas

Lietuva švenčia valstybės atkūrimo 101-ąsias metines

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika