Sausio 25-osios vakarą MO muziejaus lankytojams paruošta speciali programa. Pirmojo šiemet MO penktadienio metu laukia pokalbiai ir susitikimai su architektu Audriumi Ambrasu, Nanook.lt įkūrėju Artūru Morozovu. Vakarą užbaigs muzikos ir video performansas „Atgyjantys paveikslai”, pirmą kartą viešai pristatytas tik per MO muziejaus atidarymą ir sulaukęs publikos simpatijų.

MO muziejus toliau vysto parodą papildančių renginių serijas. Praėjusiais metais prasidėję MO penktadienio renginiai, tęsiami ir 2019-aisiais. Taigi ir toliau kiekvienas paskutinis mėnesio penktadienis MO muziejuje bus kitoks.

„Mums rūpi, kad  lankytojai parodose atrastų kažką sau ir apie save. Tam pasitelkiam įvairias pasakojimo ar kalbėjimosi apie meną formas. Be to, norime praplėsti ir praturtinti muziejaus patyrimą – paskutiniai mėnesio penktadieniai MO būtent tam ir skirti”, – teigia Milda Ivanauskienė, MO muziejaus direktorė.

Sausio 25-ąją MO muziejaus lankytojai galės susitikti su pirmosios MO muziejaus parodos „Visas menas – apie mus” architektu, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu Audriumi Ambrasu. Architektas papasakos savo asmeninę patirtį ir ką jam reiškė pirmą kartą įveikti iššūkį – kurti parodos architektūrą.

Kitas sausio mėnesio MO penktadienio svečias – fotografas, žurnalistų kolektyvo Nanook.lt įkūrėjas Artūras Morozovas. Jau 10 metų dirbantis fotožurnalisto darbą A. Morozovas kalbės apie MO muziejaus parodos „Visas menas – apie mus” fotografijos dalį ir atskleis savo interpretaciją ir požiūrį.  

Paskutinis MO penktadienio vakaro elementas – muzikos bei video performansas „Atgyjantys paveikslai”. Skambant gyvai muzikai, menininko Rimo Sakalausko fantazijos dėka atgis tapytojo Andriaus Zakarausko paveikslai. Projektas buvo ruoštas specialiai MO muziejaus atidarymui, o šios netikėtos kolaboracijos idėjos autorė – režisierė Dalia Ibelhauptaitė.

Renginiai sausio 25 dieną MO muziejuje prasideda nuo 20 val. Daugiau informacijos: mo.lt

Bilietus įsigyti galima MO muziejaus bilietų kasoje ir bilietai.mo.lt

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist