Šiais metais vasara į Lietuvos muzikos sceną ateis nevėluodama. (Nepri)klausoma muzikos agentūra „Tilto namai“ kartu su Vilniuje įsikūrusiu „Downtown Forest“ hosteliu kviečia pasižymėti kalendoriuose birželio 2–4 dienas. Pirmąjį vasaros savaitgalį čia įvyks Tilto namų festivalis.

„Festivalis, kaip ir pati agentūra – šeimyniškas, todėl jame gros ne tik grupės, gyvuojančios po Tilto namų stogu, bet ir scenos draugai“, – pasakoja ką tik iš Pekino muzikos industrijos festivalio „Sound of the Xity“ grįžusi agentūros vadovė Gabrielė Tamutytė.

Ant visas tris dienas veiksiančios hostelio scenos lips tokie atlikėjai kaip „Sheep Got Waxed“, „Arklio Galia“, „Ministry of Echology“, „Without Letters“, „Chung Kran“, Eglė Sirvydytė, „The Independent“, „Migloko“ ir „Garbanotas Bosistas“.

Dar daugiau muzikinių vardų klausytojai galės išgirsti dienos metu. Čia pat, hostelyje ir aplink vyksiantys trumpi ir jaukūs koncertai bus skirti tiems, kurie mėgsta iš labai arti stebėti atlikėjų akis ar grojamus akordus.

Vienas iš festivalio sumanytojų, grupės „Garbanotas Bosistas“ gitaristas Mantas Joneikis dalinasi mintimis apie renginio idėją: „viskas prasidėjo nuo Tilto namų, kuriuose apsigyveno daug žmonių, mylinčių muziką ir mėgstančių smagiai leisti laiką. Nuo pavienių buto koncertų iki per kambarius išsimėčiusio festivalio per keletą metų išaugo noras padaryti šventę, kurioje tilptų daugiau žmonių, būtų geresnis garsas ir grotų daugiau mūsų mylimų grupių.“

Namus trijų dienų muzikos šventei pasiūlęs hostelio vadovas Benas Terekas pasakoja: „Iš muzikantų, kurie grojo mūsų hostelio kieme, esame girdėję, kad turime festivalio atmosferą. Todėl su nekantrumu laukiame šio įvykio, kuris papuoš Vilniaus muzikinę padangę.“

Festivalio atmosferą kurs ne tik muzika – viso festivalio metu čia vyks įvairios veiklos. Nuo grilių kepimo iki blusturgio, kuriame be vargo tėčiams melomanams bus galima išrinkti Tėvo dienos vinilą dovanų.

Tilto namų festivalio organizatoriai klausytojų neskirsto į amžiaus grupes ir tikisi sulaukti visokiausių muzikinių pažiūrų publikos. Geriausias vasaros atidarymo planas galioja ne tik sostinės gyventojams. Svečių iš kitų Lietuvos miestų visas tris dienas lauks „Downtown Forest“ hostelis ir kempingas.

Daugiau apie renginį

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist