Renginiai

Pirmą kartą Lietuvoje – sportinių šokių varžybos internetu

Nuo 2015 m. kasmet vykstančios Lietuvos sportinių šokių varžybos „Domino taurė“ organizatoriai ir šiemet nenuleido rankų bei lapkričio 28 dieną vyksiančias varžybas nutarė perkelti į virtualią erdvę – „Youtube“ platformą. Tai bus pirmosios Lietuvos šokių istorijoje internetiniu formatu transliuotos šios sporto šakos varžybos.

Jau tradicinėmis tapusias varžybas „Domino taurė 2020“ organizuoja Molėtuose įsikūrusi „Domino šokių studija“. Mintis nepasiduoti ir surengti virtualias varžybas kilo studijos šokių mokytojai ir jų organizatorei Dianai Dranseikienei.

„Idėja bet kokiais būdais suorganizuoti tradicines šokių varžybas kilo, vis dažniau girdint, kad šokėjai dėl sustojusių treniruočių praranda motyvaciją dirbti savarankiškai. Dėl to, žinoma, kenčia ir jų fizinis pasirengimas. Taigi, siekiant jį palaikyti bei paskatinti šokėjus nesustoti, nutarėme neatsisakyti „Domino taurės“ varžybų, o įgyvendinti jas internetinėje erdvėje ir net sugalvojome joms šūkį – #NesustokŠokti“, – sako D. Dranseikienė.

 

Anot pašnekovės, konkurse atsirado ir dar viena naujovė – nuo šiol visos sportinių grupių poros bus vertinamos, naudojant naujausią šokio komponentų vertinimo sistemą AJS 3.0, pagal kurią yra vertinamos tik geriausios Pasaulio sportinių šokių čempionato poros.

„Pagal šią sistemą varžybų dalyviai gaus ne vien pliusiuką, bet aiškų balą, kas leis geriau suprasti, į kuriuos šokio komponentus vertėtų sutelkti dėmesį treniruočių metu“, – tikina šokių mokytoja.

Kaip ir visada, konkurso dalyviai bus suskirstyti į vaikų ir solo grupes bei įvairių amžiaus grupių sportines grupes. Kiekvienoje amžiaus grupėje ir klasėje poros bus vertinamos atskirai kiekvieno šokio varžybose. Taip pat dalyviai galės dalyvauti vieno – mėgstamiausio savo šokio varžybose arba sušokti nuo 1 iki 10 šokių atskirai!

 

„Šokėjai yra kviečiami paskubėti registruotis, nes dalyvių skaičius kiekvienoje grupėje yra ribotas. Be to, po registracijos dalyvių laukia ir daugiau darbų – teks nufilmuoti savo šokį ir atsiųsti jį mums“, – pasakoja D. Dranseikienė

Pasak pašnekovės, gera žinia tai, jog apdovanojimus, o taip pat rėmėjų dovanėles, gaus visi vaikų ir solo grupės dalyviai, о trijų geriausių pasirodymų autoriai gaus dar ir varžybų taures. Sportinių grupių finalininkai gaus apdovanojimus, o taip pat – rėmėjų prizus. Jaunimo LA grupės pirmos vietos laimėtojams numatytas piniginis prizas.

Renginį tiesiogiai ves sportinių šokių šokėjas Ligitas Bernatavičius.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vilnietis
Vilnietis
1 metus

tikriausiai tuojau ir vaikus daryti bei gimdyti pradesime internetu

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button