Renginiai

Per Vilniaus gimtadienį TV bokštas nušvis naujomis spalvomis: vyks šviesų šou

Sausio 24 ir 25 dienomis Vilniaus televizijos bokštas nušvis naujomis spalvomis, taip sveikindamas 698 metų sukaktį švenčiantį Vilniaus miestą, jo gyventojus ir svečius. Šviesų, kintančių pagal muziką, šou bus surengtas kaip jungtinis Vilniaus šviesų festivalio, Telecentro ir radijo stoties M1 kūrybos projektas.

Šviesų ir muzikos šou prasidės sekmadienį, sausio 24 dieną ir tęsis iki pirmadienio, sausio 25 dienos. Šiomis dienomis nuo 18:30 val. kas valandą tiesiogiai per radijo stotį M1 bus transliuojamos populiarios lietuviškos dainos, kurias lydės atitinkamos šviesų instaliacijos ant televizijos bokšto. Sausio 24 d., sekmadienį, muzikos ir šviesų šou bus atliekami pagal grupės „Sisters on Wire“ kūrinį „Mėlyna mėlyna“, o sausio 25 d., pirmadienį – pagal Vaido Baumilos ir Sofijos Vasilevskytės dainą „Galingi“. Dainos skambės ir TV bokštas švies 18.30, 19.30, 20.30 ir 21.30 valandomis.

„Džiaugiamės galėdami šiuo multimedijos projektu prisidėti prie sveikinimų Vilniui ir kartu jį traktuojame kaip įžangą į perspektyvoje numatomą reguliarią šviesinių instaliacijų projektavimo ant Vilniaus TV bokšto veiklą. Dar 2019 metais įrengta kompiuterizuota bokšto apšvietimo sistema mums leidžia projektuoti labai įvairias kintančių spalvų kompozicijas, todėl tikiu, kad ateityje bokštas galės efektingais šviesų šou atliepti ne tik į miesto gimtadienį, bet ir kitas Lietuvos bei užsienio valstybių šventes, svarbius organizacijų, įmonių ar net atskirų žmonių gyvenimo įvykius“, – teigia Telecentro vadovas Remigijus Šeris.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
28 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Jonas
Jonas
1 mėnesį

Karantinas, uždrausti vieši reginiai, o pasirodo galima taškytis mokesčių mokėtojų pinigais, svarbu kad savi otkatais papeneti būtų.

Back to top button