Vos kelios dienos liko iki beprotiškiausio bėgimo metuose – „Insane Run“. Rugsėjo 11 dieną Vingio parke vyks unikalus bėgimas su net septyniomis gamtos stichijomis.

Šiame unikaliame bėgime dalyviai turės įveikti trasą su specialiomis zonomis – tropinės audros, stingdančio šalčio, uraganinio vėjo, sniego, Sacharos karščio, kalnų šturmo bei kosmoso platybių. Nenuostabu, kad šiuo renginiu susidomėjo bei trasą ketina įveikti ne vienas žinomas Lietuvos žmogus. Apie dalyvavimą patvirtino žinoma fitneso trenerė, Europos bikinio čempionė Laura Stalinkevičiūtė, taip pat asmeninė trenerė Jolanta Leonavičiūtė.

J. Leonavičiūtė visada mėgsta aktyvią veiklą ir pati dažnai renkasi keliones po įdomiausias Lietuvos ir užsienio vietas. Dėl to nemažai stichijų ji yra išbandžiusi ir natūralioje gamtoje.

„Visada įdomu yra išbandyti naujus dalykus, ypač kas susiję su sportu. Pati labai mėgstu save išstumti iš komforto zonos, todėl tie kontrastai zonose yra labai įdomūs ir intriguojantys, – kalbėjo J. Leonavičiūtė. – Apskritai sportas yra reikalingas kiekvienam žmogui. Ne tik dėl išorinės išvaizdos, bet ir dėl sveikatos bei savijautos. Labai daug žmonių dirba sėdimą darbą ir jiems trūksta aktyvumo. Tada dažnai atsiranda diskomfortas atliekant paprastus judesius. Fizinis aktyvumas yra būtinas kiekvieno žmogaus gyvenime vien dėl sąnarių judėjimo ar bendro raumenų tonuso. O toks renginys kaip „Insane Run“ yra reikalingas, nes tai ne tik judėjimas, bet ir įdomi pramoga. Tokia šventė tikrai skatina nesėdėti namuose, prasibėgti ir naudingai praleisti laiką“.

Išskirtinio bėgimo šventė Vingio parke rugsėjo 11 dieną prasidės jau 18 valandą, kai bus duotas startas moksleivių bėgimui. Beje, pirmam 1000 moksleivių dalyvavimas šiame renginyje yra nemokamas, o organizatoriai kviečia registruotis mokyklas, nes pačios aktyviausios bus apdovanotos prizais. Aktyviausioms mokykloms atiteks taurės ir „Sportland“ dovanų čekiai. Taip pat bus apdovanota ir aktyviausia klasė. Moksleivių „Insane Run“ trasoje vaikai ir jaunimas turės įveikti penkias gamtos stichijas.

Po moksleivių apdovanojimų, 18.30 val. bus atidaryta speciali Extremedelight.lt iššūkių zona. Joje dalyviai varžysis su savo draugais ar kolegomis. Tai puikus šansas įgyvendinti kolektyvo susilipdymą. Šioje zonoje dalyvių laukia daug skirtingų pramogų ir žaidimų: „Off-road Segway“, NASA simuliatorius, kliūčių ruožas, mega stalo futbolas, šlapias futbolas, penkiaviečių slidžių lenktynės ir dar daugiau. Stipriausia komanda „Jeep Challenge“ iššūkiuose gaus taurę ir renginio partnerių dovanas. Tuo pat metu vyks ir muzikinis šou su žinomais diskžokėjais.

Tie iššūkio zonoje, tiek pagrindiniame bėgime dalyvaus nemažai įmonių ir miestui bei valstybei priklausančių organizacijų. Gausiausių komandų lauks „Insane Run“ partnerių paruoštos dovanos.

Didysis renginio startas – 21 valandą. Kiekvienas startavęs dalyvis taps naujos istorijos dalimi, nes „Insane Run“ bėgimas Lietuvoje vyksta pirmą kartą. Pirmi įspūdžiai, pirmos emocijos, pirmi džiaugsmai, pramogos, apdovanojimai ir nepamirštamos akimirkos papuoš šį puikų renginį.

Visi renginio dalyviai gaus startinius paketus su įvairiomis rėmėjų dovanomis, o visi finišavusieji bus apdovanoti specialiais „Insane Run“ medaliais. 3,5 km bėgimo trys greičiausi dalyviai bus apdovanoti LaisvalaikioDovanos.lt dovanų čekiais. Aktyviausios komandos bus apdovanotos dovanų čekiais ir rėmėjų prizais. Gausiausia valstybinio arba nevalstybinio sektoriaus organizacija taip pat bus apdovanota taure bei rėmėjų prizais.

„Insane Run“ bendrai finansuojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) Sporto rėmimo fondo lėšomis, skirtomis įgyvendinti sporto projektus, susijusius su sporto renginių organizavimu ir kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

25 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog nemokamas parkavimas prekybos centruose būtų tik juose apsiperkantiems?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.