MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Renginiai

Pavasario naktis kaip Berlyne – „Blitzrave“ ir vakarėlis su vokiečių legenda M. Dettmannu

Industriniame Vilniaus Naujamiesčio rajone įsikūręs menų fabrikas „Loftas“ pavasarį kviečia pasitikti su tinkamu elektroninės muzikos kokteiliu ir naująjį „Blitzrave“ sezoną pradeda su Berlyno elektronikos krikštatėviu – Marceliu Dettmannu.

„Blitzrave“ yra „Lofto“ vakarėlių serija, neretai šokčiojanti tarp muzikos žanrų, bet itin pastovi, kai kalbama apie didelįreivąir masę žmonių. Ne išimtis ir šis kartas  – 

“Blitzrave” grįžta su dar didesne renginių serija, kur kaskart šokių ištroškusius džiugins elektroninės muzikos grandai.

Kovo 10 dieną „Lofte“ Vilniaus miesto klubinėtojų lauks įspūdinga naktis, kurios metu muzika liesis iki paryčių, o ausis džiugins tikra vokiečių legenda.

Marcelis Dettmann – didžėjus ir prodiuseris, pripažintas vienas įtakingiausių šiuolaikinio techno muzikos šalininkų. M. Dettmannas išlieka ištikimas savo šaknims, nuosekliai puoselėdamas savo elektroninės muzikos interpretacijas bei integruodamas meną į sceną.

Didžėjus nenuilstamai ieško naujų būdų ir įkvėpimo savo elektroninės muzikos koncepcijos plėtojimui, būtent dėl to jo vardas tapo žinomas visiems didžiausiems elektroninės muzikos festivaliams Europoje bei už jos ribų.

Berlynas yra laikomas didžiausia techno muzikos sostine, todėl nenuostabu, kad viso pasaulio klubinėtojų pamėgtas naktinis klubas “Berhainas” samdo geidžiamiausius didžėjus, tame tarpe ir M. Dettmanną. 

Atlikėjo vardas taip pat yra gerai žinomas pasaulinei internetinės muzikos transliavimo platformai “Boiler Room”. Projekto sesijos metu didžėjų muzika yra transliuojama visame pasaulyje tiesiai iš vakarėlio vietos.

Aistringas kūrėjas ir vienas pagrindinių Berhaino veidų, Marcelis siekia įkvėpti savo klausytojus skoninga ir ritmiškai subalansuota muzika. Elektronines istorijas didžėjus perteikia kiekvienam neabejingam šiuolaikinės muzikos gerbėjui.

Menų fabrikas „Loftas“ tikina, kad pavasario naktis bus kupina įspūdžių, Berlyno dvasios ir pažada dar daugiau malonių staigmenų bei palaikymo iš vietinių didžėjų, kurie privers šokti net iki aušros!

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Sekmadienį rengiamas žygelis Belmonto miškuose

Made in Vilnius

Vilnelė vėl pažaliavo – prasidėjo Šv. Patriko savaitgalis (nuotraukų galerija)

Evaldas Činga

Aštuntą kartą Vilnelė nusidažys žaliai (Šv. Patriko dienos renginių programa)

Donatas Andrijauskas

Savaitgalio renginių TOP 10 (11-asis metų savaitgalis)

Donatas Andrijauskas

„Gatvės muzikos diena“ vyks gegužės 18 d. Prasidėjo dalyvių registracija

Evaldas Činga

Šviesos sėja – pasitikti pavasarį kvies tradicinis pavasario lygiadienio renginys

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika