Renginiai

Paskutinė galimybė: netrukus po pasirodymo Vilniuje „Cirque du Soleil“ šou „Toruk – the First Flight“ atsisveikins su žiūrovais

Jameso Camerono kino juostos „Įsikūnijimas“ įkvėptas „Cirque du Soleil“ šou „Toruk – the First Flight“ netrukus baigs savo kruopščiai suplanuotą kelionę po pasaulį ir atsisveikins su žiūrovais. Milijonus pakerėjęs „Toruk – the First Flight“ gastroles baigs šių metų birželį, tad jo pasirodymai gegužės 22–26 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje bus ne tik vienintelė galimybė šį šou išvysti Lietuvoje, bet, tikėtina, ir viena paskutinių planetoje.

„Esame be galo laimingi ir dėkingi „Toruk – the First Flight“, kad savo vieninteliam vizitui mūsų regione pasirinko Vilnių, „Siemens“ areną. Nors liūdna, kad suplanuota šou kelionė artėja prie pabaigos, tačiau džiaugiamės, kad mes turime dar septynias progas jį pamatyti“, – sako „Seven Live“ vadovas Tomas Inčikas.

Per savo kelionę „Toruk – the First Flight“ iš viso bus aplankęs net 103 miestus, kurių kone kiekviename sulaukė anšlago.

„Šou panorusių pamatyti žiūrovų skaičiai kalba patys už save. Mano žiniomis, į šou Krokuvoje, Lenkijoje, buvo parduoti net 32 tūkst. bilietų, į pasirodymus Antverpene, Belgijoje, dvigubai tiek – apie 64 tūkst. Šou bus rekordinis ir Lietuvoje – jau dabar į septynis pasirodymus parduota per 18 tūkst. bilietų, nors paskutinis mėnuo, kuomet prekyba intensyviausia, dar prieš akis“, – skaičiuoja T. Inčikas.

Įspūdingais technologiniais sprendimais išgarsėjusio „Cirque du Soleil“ šou „Toruk – the First Flight“ oficiali premjera įvyko 2015 m. gruodžio pabaigoje Monrealyje, Kanadoje. Vėliau šou trupė iš karto leidosi į pašėlusias gastroles po pasaulį.


Trupė gastroliuoja jau beveik ketverius metus – kone kiekvieną savaitę lankosi vis kitame mieste. Pasirodymus pradėjusi Šiaurės Amerikoje „Toruk – the First Flight“ trupė vėliau kėlėsi į Okeaniją, Aziją, Australiją, o nuo praėjusių metų pabaigos keliauja po Europą.

Pagal dabartinius duomenis, paskutinį kartą „Toruk – the First Flight“ bus parodytas birželio 30 d. Londone. Daugiau pasirodymų datų nėra numatyta, apie naują turą taip pat neskelbiama.

Nors „Toruk – the First Flight“ įkvėpė J. Camerono kino juosta „Įsikūnijimas“, šou pasakojama kiek kitokia istorija. 3 tūkst. metų iki į Pandoros planetą įžengiant J. Camerono žmonėms, magiškai navių planetai teko įveikti gamtos katastrofą. Šou, kaip ir „Įsikūnijime“, blogio jėgos kėsinasi pražudyti šventąjį Sielų medį.

Įspūdingam šou sukurti prireikė bene tituluočiausios šou kūrėjų komandos. Prie „Toruk – the First Flight“ vairo stojo ir vienu geriausių XXI a. režisierių laikomas Jamesas Cameronas, ir „Titaniko“ bei „Įsikūnijimo“ prodiuseris Jonas Landau, ir oskaru už geriausius vaizdo efektus apdovanotas Richardas Banehamas, ir didžiausios „Cirque du Soleil“ žvaigždės – įkūrėjas Guy Laliberté, režisierius Michelis Lemieuxas ir kiti.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button