Renginiai

„Parodyk augintiniui eglutę“ keliasi į internetinę erdvę

Tradicinis renginys „Parodyk augintiniui eglutę“ ir vėl kviečia šventes švęsti kartu su savo keturkojais draugais. Šiemet dėl Covid-19 renginys vyksta internete, tad prisijunkite ir dalyvaukite jau nuo gruodžio 21 d.!

Renginio tikslas – ne tik paskatinti ir per šventes kuo daugiau laiko praleisti su savo augintiniais, nepalikti jų vienų namuose, bet ir surinkti kuo daugiau maisto prieglaudose gyvenantiems gyvūnams.

Kaip dalyvauti renginyje?

 
  • Nusifotografuokite ar pasidarykite vaizdo įrašą su savo augintiniu prie kalėdinės eglutės ar kitų šventinių dekoracijų, kur jos bebūtų – namuose ar lauke.
  • Gruodžio 21–27 d. įkelkite nuotrauką / vaizdo įrašą ant renginio „Parodyk augintiniui eglutę 2020“ Facebook‘o sienos.
  • Nuo gruodžio 28 d. iki sausio 4 d., 9 val., balsuojame – dedame „patiktukus“ prie finalinio renginio vaizdo įrašo. 1 „patiktukas“ = 1 maisto porcija prieglaudose gyvenantiems gyvūnams!
  • Sausio mėnesį viešai pasidžiaugsime, kiek maisto visi kartu surinkome per renginį „Parodyk augintiniui eglutę 2020“!
  • O 5-iems nuotraukų ar vaizdo įrašų autoriams, išrinktiems atsitiktine tvarka, „Mars Lietuva“ įteiks po dėžę gyvūnų skanėstų.

Internetinio renginio privalumas – jame gali dalyvauti daug daugiau gyvūnų mylėtojų, mat nusifotografuoti savoje aplinkoje galima ne tik su šuniu ar kate, bet ir kitais augintiniais, – net su akvariumo žuvytėmis! Ir jei ankstesniuose renginiuose fotosesiją darydavome prie pagrindinės Vilniaus eglės, tai šiemet, renginiui persikėlus į internetą, jame gali dalyvauti visa Lietuva!

Gerus darbus daryti lengva ir gera. Geriems darbams svarbus kiekvienas iš mūsų. Tad dalyvaukite ir kvieskite prisijungti kuo daugiau žmonių – tam, kad prieglaudose savo naujųjų šeimininkų belaukiantys gyvūnai būtų sotūs. Juk Covid-19 – ne priežastis likti be pietų.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button