Viena elegantiškiausių vasaros švenčių „Le Dîner en Blanc“ vyks Vilniuje, rugpjūčio 23 dieną. Kaip visada renginio vieta iki pat paskutinės minutės bus laikoma paslaptyje. Dalyviai ją sužinos jau susirinkę į susitikimo taškus.

Renginys, Vilniuje vyksiantis jau vienuoliktąjį kartą, yra tarptautinės „Le Dîner en Blanc“ organizacijos dalis, kurio vadovybė yra įsikūrusi Kanadoje. Baltieji piknikai kasmet vyksta daugiau nei šimte dvidešimt miestų, keturiasdešimtyje šalių visame pasaulyje, o tradicija juos organizuoti iš anksto neskelbiamose miestų vietose, pasipuošus baltai, kilo Paryžiuje 1988 metais ir pasklido po visą pasaulį.

Viena iš organizatorių Lietuvoje Dovilė Butkienė sako, kad šiais metais, renginio dalyviai kaip visada gali tikėtis itin pakilios nuotaikos, pramogų ir geros muzikos: „Tai, kad jau net vienuoliktus metus iš eilės „Le Dîner en Blanc“ vyks Vilniuje ir tai, kad renginio dalyvių skaičius kasmet auga, rodo, kad toks renginys itin reikalingas vilniečiams ir miesto svečiams. Per visus šiuos metus susibūrė „Le Dîner en Blanc“ renginio bendruomenė, kuriems ši šventė yra vienas svarbiausių vasaros pabaigos momentų. Jie ateina poromis, didesnėmis ar mažesnėmis draugų, kolegų grupėmis. Tiesa, vakariene renginys neapsiriboja, vertėtų paminėti, kad po jos visada vyksta geriausių Lietuvos atlikėjų ar grupės koncertas ir šokiai. Kas koncertuos šiais metais – paskelbsime vasaros eigoje.“

Šiais metais atsinaujino vizualinis „Le Dîner en Blanc“ identitetas bei svetainė, kuri leis dar patogiau registruotis į šventę.

Dalyviai, kurie jau nors kartą yra dalyvavę baltajame piknike gali iš karto registruotis trečiajam etapui:  vilnius.dinerenblanc.com paspaudę Dalyvauti „Le Dîner en Blanc“ mygtuką. Susikūrę paskyrą jie gaus kvietimus, kai tik jie bus paruošti.

Kad ir ką esate suplanavę vasaros atostogoms, būkite tikri, kad grįšite iki rugpjūčio 23! Iki balto susitikimo!

Siekiant išsaugoti „Le Dîner en Blanc“ unikalumą bei tradicijas, svečiai turi laikytis keleto pagrindinių taisyklių:

  • Aprangos kodas: elegantiška balta apranga nuo galvos iki kojų. Sveikintinos tik stilingos ir skoningos idėjos.
  • Stalas turi būti paserviruotas tik baltais indais.
  • Siekiant užtikrinti „Baltosios vakarienės“ vietos slaptumą iki pat paskutinės minutės, visi svečiai bus sutikti tam tikruose punktuose. Iš jų į šventės vietą svečius palydės savanoriai.
  • Po šventės dalyvių prašome susirinkti visus savo daiktus ir pikniko vietą palikti tokią pat gražią, kokia ji buvo prieš tai.

Svečiai turi atsinešti:

  • Stalą, dvi baltas kėdes, baltą staltiesę.
  • Pikniko krepšį su elegantiškais patiekalais, taurėmis ir baltais indais.
  • Pasiūlysime paruoštų gurmaniškų rinkinių. Jie puikiai tiks tiems, kurie nenorės neštis savo maisto. Jau paruoštų patiekalų norintys galės užsisakyti tiesiai iš dinerenblanc.com.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

24 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist