Renginiai

Organizuojamas orientacinis žaidimas „Austrija Vilniuje“

Pasiilgus kelionių nebūtina leistis į tolimą kelią automobiliu ar sėsti į lėktuvą – kitų šalių kultūros ir architektūros pėdsakų galima atrasti ir savo mieste. Birželio 4-20 d. sostinėje organizuojamas orientacinis žaidimas „Austrija Vilniuje“ kviečia pažvelgti į pažįstamus sostinės objektus naujomis akimis.

Pasak draudimo bendrovės BTA Marketingo ir viešųjų ryšių skyriaus vadovo Boriso Kuzmo, pandemijos metu ne vieną Lietuvos gyventoją aplankė kelionių ilgesys, tačiau ne visi pasiryžta keliauti svetur – nuo tolimų kelionių vienus atbaido baimė užsikrėsti koronavirusu, kitus – galima saviizoliacija po kelionės.

„Manome, kad puikiai pailsėti galima ir savo šalyje – kasmet vykdomos kampanijos „Be streso“ metu parengėme daug dėmesio sulaukusį TOP 50 Lietuvos antistresinių vietų žemėlapį, nurodantį, kur galima atsikvėpti nuo rūpesčių. Šįkart kviečiame vilniečius ir miesto svečius pasivaikščiojimą sostinėje pagyvinti žaidimu, ieškant Austrijos pėdsakų.

 

Mažai kam žinoma, kad Lietuva ir Austrija turi nemažai istorinių sąsajų – tai ir šalis jungęs Gintaro kelias, ir Vilniuje kūrę austrų dailininkai, auksakaliai ir architektai. Būdami Austrijos „Vienna Insurance Group AG“ dalimi, norime, kad kuo daugiau Lietuvos gyventojų atrastų Austrijos kultūros ženklų šalies sostinėje“, – komentuoja B. Kuzmas.

Orientacinį žaidimą „Austrija Vilniuje“ bus galima išbandyti kiekvieną dieną nuo birželio 4 iki 20 d. Norint dalyvauti žaidime, reikės suburti daugiausiai 5 žmonių komandą ir turėti išmaniuosius telefonus su mobiliojo interneto prieiga. Detalias žaidimo instrukcijas ir užduotis dalyviai gaus starto vietoje – BTA draudimo atstovybėje J. Basanavičiaus g. 16 (įėjimas – iš Mindaugo g.).

„Žaidimo maršrutas driekiasi per Vilniaus senamiestį, tad rekomenduojame avėti patogią avalynę. Be to, žaidimo finišas yra kiek nutolęs nuo starto, tad raginame dalyvius naudotis viešuoju transportu ir atsižvelgti į tai planuojant savo laiką“, – pasakoja B. Kuzmas.

 

Žaidimo „Austrija Vilniuje“ dalyviai turėtų startuoti BTA draudimo atstovybės darbo laiku: pirmadienį – trečiadienį nuo 8 val. iki 17 val., ketvirtadienį – penktadienį nuo 8 val. iki 19 val., šeštadienį – nuo 12 val. iki 17 val., sekmadienį – nuo 12 val. iki 16 val. Žaidimą užbaigti galima ir ne atstovybės darbo metu – į žaidimo starto vietą grįžti nereikia. Norėdami apeiti visą maršrutą, žaidimo dalyviai užtruks apie porą valandų, tačiau, jei užduočių atlikimo laikas jiems nėra svarbus, maršrutą tęsti ir spręsti užduotis bus galima ir kitą dieną.

Greičiausių ir sėkmingai visą maršrutą įveikusių dalyvių laukia austriškos staigmenos. Turnyrinės komandų rezultatų lentelės bus skelbiamos kas savaitę bendrovės „Facebook“ paskyroje „BTA draudimas“.

Orientacinis žaidimas „Austrija Vilniuje“ yra vienas iš bendrovės vykdomos socialinės–edukacinės kampanijos „Be streso“ projektų. Praėjusiais metais BTA pristatė menininkės Jolitos Vaitkutės ir Andriaus Mamontovo sukurtą meninę instaliaciją „Skambina“, kurioje stresą simbolizuojantys daiktai atgimė naujai – seni telefonai buvo paversti į harmoningai skambančius muzikos instrumentus.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
4 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button