Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcija maloniai kviečia visus vilniečius ir miesto svečius sudalyvauti žygyje po piliakalnius.

Žygio metu bus lankomi trys Pavilnių regioniniame parke esančius piliakalniai. Žygis prasidės nuo Vilnios perlu vadinamų Pūčkorių.

Susitikimas prie Pūčkorių piliakalnio, kuris buvo žinomas jau nuo pirmųjų mūsų eros amžių, amžinai žaliuojančiais pušynais ir eglynais žygeiviai keliaus į Rokantiškių piliavietę, kuri mena vienos seniausių Lietuvos pilių gyvenimą. Iš šios legendomis apipintos ir strielčiukų nuožmiai saugotos vietos dalyviai keliaus į vieną iš Vilniaus miesto gynybai supiltų piliakalnių – Rokantiškių piliakalnį, arba dar kitaip vadinamą Murlės piliakalnį.

Atviras ir nemokamas žygis tinkamas visai šeimai.

Dalyviai susitinka automobilių stovėjimo aikštelėje prie Pūčkorių piliakalnio liepos 3 d., 19:00 val. (Nuoroda: https://g.page/Puckoriu-piliakalnis?share )

Planuojamas nužygiuoti atstumas – 8 km

Vykstantys viešuoju transportu gali atvykti 74 autobusu iki autobusų stotelės „Pūčkoriai“.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

5 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Ar reikalingas dar vienas kino teatras Vilniuje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist