Renginiai

„Open House Vilnius”: unikalią ISM universiteto pastato istoriją įprasmins išskirtinės ekskursijos

Balanžio 22-23 d., Atviros architektūros savaitgalio „Open House Vilnius” metu duris lankytojams atvers ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas. Vilniaus Bazilijonų vienuolyno rūmuose įsikūręs universitetas pakvies susipažinti su XIV-ąjį amžių siekiančia pastato istorija bei padiskutuoti apie architektūros pokyčių svarbą šių dienų kontekste.

Savaitgalį visi norintys turės galimybę dalyvauti universitete vyksiančiose ekskursijose, sužinoti, kokios svarbios asmenybės gyveno ir dirbo dabartinio universiteto patalpose, lankytojams bus atskleistos ir Švč. Trejybės bažnyčios požemių paslaptys, liudijančios europinės reikšmės Lietuvos asmenybes bei svarbius istorinius įvykius.

Renginio metu taip pat bus galima susipažinti su Vilniaus miesto gynybinės sienos istorija, atidžiau apžiūrėti barokines freskas, vienuolyno celes, unikalias jų arkas ir patalpų struktūrą, taip pat naujųjų laikų architektūrą, subtiliai įlietą į senųjų plytų statinius.
Šį šeštadienį, 11 val., ISM Inovacijų bazėje vyks atvira paskaita, kurios metu dalyviai turės galimybę išgirsti naudingų įžvalgų apie komandinį darbą ir verslumą. Pranešimą auditorijai skaitys viena iš įmonės „DO ARCHITECTS” įkūrėjų – Gilma Teodora Gylytė. Paskaitoje bus analizuojama, kaip komandinis darbas gali padėti sėkmingai pasiekti bendrą tikslą, kaip įkvėpti, kurti ir suprasti vienas kitą komandoje, kodėl reikia kasdien mokytis ir mokyti bei kokias kompetencijas būtina savyje ugdyti.

 

„Open House Vilnius” – tai atviros architektūros savaitgalis, Lietuvoje pradėtas organizuoti nuo 2015 m. Projekto tikslas – sukurti galimybę kiekvienam domėtis, tyrinėti architektūrą, pamatyti ją iš arčiau nemokamai. Tai vienintelis toks renginys Baltijos šalyse, kurio metu duris atveria pastatai, pasižymintys architektūros kokybe, svarba miestui ir bendruomenėms. Pastatuose programoje nurodytu laiku vyksta ekskursijos, kurias veda gidai-savanoriai, pastatų architektai ir dabartiniai jų gyventojai.

Projektą „Open House Vilnius” organizuoja savanoriška, nevyriausybinė, ne pelno siekianti viešoji įstaiga „Architektūros fondas”.

Daugiau informacijos apie renginį rasite: www.ism.lt/OpenHouseVilnius ir www. openhousevilnius.lt

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button