MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Renginiai

Nemokamos Vasario 16-osios ekskursijos

Pažinkite gyvąją istoriją – čia, Vilniaus gatvėse, dar girdėti 1918 m. vasario 16 d. aidai. Kaip ir kokiomis sąlygomis pavyko atkurti Lietuvos nepriklausomybę? Dalyvaukite nemokamose ekskursijose su profesionaliu gidu vasario 16 d. 11 val. ir 14 val., ir sužinokite ypatingų istorijos detalių. 

Kaip gimė lietuviškoji trispalvė ir kur ji pirmąkart suplėvėsavo? Kas sukūrė Lietuvos herbą? Kur vyko pirmosios lietuviškos mišios? 

Apie Lietuvos Nepriklausomybės Akto pasirašymą ir jo paieškas kalbama daug, tačiau lietuviškumui palaikyti ir nepriklausomos Lietuvos idėjai įgyvendinti prireikė daugybės žmonių pastangų. Keliaujant po Vilnių specialiu Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui sukurtu maršrutu susipažinsite su ankstyvojo XX a. šalies kultūriniu gyvenimu. Už Senamiesčio pastatų fasadų besislepiančios istorijos laukia, kada bus papasakotos. 

Registracija į ekskursijas

Organizatoriai Informuoja , kad ekskursijos metu bus fotografuojama, o sukurtos nuotraukos bus naudojamos Vilniaus miesto komunikacijoje. Jei nesutinkate būti fotografuojamas(-a), parašykite el. paštu: marius.kantakevicius@vilnius.lt 

Maršrutą išbandyti galite ir savarankiškai, maršruto aprašymą ir žemėlapį rasite čia

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Renginių gidas: sekmadienį – Anderseno sapnas ir Bacho muzikos visata

LRT.lt

Gedimino prospekte sužibo 70 laužų

Evaldas Činga

Vasario 16-sios minėjimas prie Signatarų namų

ELTA

Sostinėje – tūkstantinė jaunimo eisena „Lietuvos valstybės keliu“

Evaldas Činga

Vasario 16-ąją Katedros aikštėje bus išdalintos dvi tonos saldainių

Donatas Andrijauskas

Televizijos bokšte iškelta didžiausia Lietuvos Trispalvė

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika