Naują sezoną pasitiko su „Blind Driving Challenge“ iššūkiu

Trečią super automobilių sezoną „Laisvalaikio Dovanos“ pasitiko automobilių sporto atstovus pakvietę priimti „Blind Driving Challenge“ iššūkį – pavairuoti sportinius automobilius užrištomis akimis.

Ir taip nekasdieniška pramoga – super automobilių vairavimas – sezono atidarymo proga buvo paversta savotiška avantiūra. Renginio organizatoriai pakvietė sėsti už Ferrari 360 Spider“ ir „Lamborghini Gallardo LP 560-4“ vairo nieko nematant bei įveikti numatytą trasą tik klausant komandos nario nurodymų.

„Blind Driving Challenge“ iššūkį priėmė būrys automobilių sporto atstovų: Darius Grinbergas su sūnumi Gustu, Vytas Bilinskas, Šarūnas Kezys, Ignas Abečiūnas, Laurynas Černeckas, Ramūnas Žilionis ir kiti.

Tamsa kūrė nekasdienę vairavimo patirtį – sunkiai nuspėjamas greitis, sudėtingai atliekami posūkiai vertė tarsi iš naujo mokytis vairavimo įgūdžių. Laikinai praradę  regos galią, vairuotojai buvo priversti pasikliauti kita jusle – klausa, bei atidžiai klausyti savo komandos draugo, viską puikiai matančio iš šalies, žodžių.

„Nejauku, kai azartiškas lenktynininkas stengiasi kuo greičiau įveikti trasą užrištomis akimis, o tu neturi papildomų pedalų, – įspūdžiais dalinasi instruktoriumi „Lamborghini Gallardo“ automobilyje buvęs Rokas Markevičius. – Planuodami pramogą tikrai nesitikėjome, kad kas nors mūsų numatytą slalomo trasą įveiks per 60 sekundžių. Bet tai įvyko. Gera nuotaika viską atpirko. Jau seniai per vieną dieną tiek nesijuokiau. Svajonių darbas!“.

Sunkiausia varžybų dalyviams buvo žodžiais perteikti judėjimo kryptį, greitį ir padrąsint vairuojantį komandos draugą. Juk vairuoti teko „svetimomis rankomis“, nes sėdintis prie vairo tik vykdė kolegos nurodymus. Kuomet važiuoji užrištomis akimis, nesupranti net kurioje trasos vietoje esi. Ką jau kalbėti apie greitį. Jausmas išties be galo keistas.

Paklausti, kas turi pranašumą greičiau įveikti trasą – lenktynininkai ar neprofesionalai, renginio organizatoriai sutartinai tvirtino, jog lenktynininkai tikrai turi privalumų. Jie turi išlavintą tempo pojūtį. Jie natūraliai jaučia, kur galima surizikuoti, o kur rizika jau per didelė ir reikia pristabdyti. Be to sportininkai turi triukų, kaip aiškiau ir greičiau perduoti informaciją važiuojančiam.

Renginyje netrūko ir kuriozinių situacijų: „Kartą „šturmanas“ supainiojo puses, o vairuotojas žaibiškai įvykdė nurodymą – vos nenulėkėm nuo trasos. Kitos komandos „sufleris“, pasibaigus važiavimui, vairuotojui nepasakė sustoti. Instruktoriui teko riktelėti, kad stabdytų. Liko tik keli metrai iki Ferrari uodegos“, – tęsia „Laisvalaikio Dovanos“ atstovai.

„Blind Driving Challenge“ iššūkį varžybų laimėtojai V. Bilinskas ir Š. Kezys palygino su tikru raliu. „Komanda turi labai gerai komunikuoti tarpusavyje – aiškiai pasakyti, kaip važiuoti. Turi jausti kolegą. Sunkiausia buvo aiškinti, kiek reikia pasukti. Antrą kartą būtų lengviau“, – apie alternatyvią vairavimo patirtį su šypsena veide kalbėjo nugalėtojai, jau pažadėję priimti ir antrą kartą panašų iššūkį.

Taip nestandartiškai buvo pradėtas naujas super automobilių sezonas. Paslaugos organizatoriai džiaugiasi, kad per du sezonus super automobilių vairavimo pramoga tapo tikra sensacija – ją išbandė daugiau nei 4000 klientų. Tokia sėkmė paskatino verslininkus pristatyti tarptautinį pramogos projektą – „Super Drive“, vienisiantį 4 šalis: Lietuvą, Latviją, Estiją, Suomiją.

Matydami džiaugsmingas klientų emocijas išbandžius pramogą, „Laisvalaikio Dovanos“ toliau plečia vairavimo pramogų asortimentą. Šiais metais bus pradėti organizuoti važiavimai Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje.

Ir tai ne vienintelė naujiena, kurią organizatoriai ruošia 2017-iesiems metams. Turima ir daugiau minčių, kokias naujas pramogas galima pasiūlyti automobilių sporto mėgėjams, bet kol kas šių planų jie nenori atskleisti.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist