Renginiai

„Nacionalinės ekspedicijos“ dalyviai kviečia diskutuoti apie Vilniaus istoriją

Vilniuje TV projekto „Nacionalinė ekspedicija“ komanda pakvies gyvai susitikti ir drauge padiskutuoti apie Vilniaus istoriją.

Žiūrovų pamilto TV projekto „Nacionalinė ekspedicija“ komanda, didžiausiomis Europos upėmis apiplaukusi senąsias LDK valdas, šiemet grįžta į Lietuvą. Upeiviai, vadovaujanti charizmatiškojo istorijos profesoriaus  Alfredo Bumblausko, vasarą leisis į kelionę Nerimi per keturias Lietuvos sostines – Vilnių, Kernavę, Trakus, Kauną. 

Birželio 10-ąją „Nacionalinės ekspedicijos“ komanda išsilaipins Vilniuje prie Baltojo tilto ir vilniečius bei miesto svečius visus tris savaitgalio vakarus pakvies gyvai susitikti ir drauge padiskutuoti apie Vilniaus istoriją. 

 

„Pokalbiai apie istoriją su ekspedicijos dalyviais kaskart užverda natūraliai, atvykus filmuoti į bet kurį miestą ar miestelį. Nuoširdus žmonių susidomėjimas ir paskatino galvoti apie atskirą formatą – viešas diskusijas“, – sako idėjos autorius prodiuseris Edmundas Jakilaitis. 

Diskusijose miestiečiai išvys ne tik ekspedicijos laidose matytus istorikus, bet ir kitus įdomius pašnekovus – žinomus vilniečius, mokslo, meno atstovus, visuomenininkus. 

„Pirmą kartą tokioje didelėje viešoje erdvėje kalbėsime apie Vilniaus istoriją, o taip pat – labai netikėtais kampais, su geriausiais savo srities specialistais. Taip ekspedicija praplės savo kompetencijas, o šie renginiai taps labai prasminga artėjančio Vilniaus  jubiliejaus šventimo dalimi“, – pasakoja  E. Jakilaitis.  

 

Susitikimų metu žiūrovai gyvai įsilies į pokalbius – galės ne tik klausyti, bet ir klausti bei pareikšti savo nuomonę.

„Nacionalinės ekspedicijos“ diskusijos Vilniuje vyks birželio 10, 11 ir 12 dienomis nuo 18 valandos prie Baltojo tilto.   

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
9 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button