Renginiai

Į „Moterų ralį“ jau užsiregistravo daugiau kaip 500 dalyvių

Nuotaikingas automobilių sporto renginys moterims „Moterų ralis“ fiksuoja rekordinius registracijos skaičius. Per pirmąjį registracijos mėnesį paraiškas pateikė 150 ekipažų – daugiau nei 500 moterų. „Moterų ralio“ organizatorių teigimu, kol kas tai yra didžiausias užsiregistravusių dalyvių skaičius per tokį trumpą laiką.

„Vos tik paskelbėme registracijos pradžią, jau pirmąjį vakarą gavome daugiau kaip 50 paraiškų. Gausus paraiškų kiekis rodo, kad Lietuvos moterys yra aktyvios, veiklios, azartiškos, o renginys yra tikrai laukiamas. Tai, kad susidomėjimas raliu tarp moterų stiprėja, rodo ir naujų dalyvių skaičius. Iš visų iki šiandien užsiregistravusių ekipažų, net trečdalis dalyvaus pirmą kartą“, – sako „Moterų ralį“ organizuojančios įmonės „Idėjų grupė“ vadovė Neringa Simson.

 

Įdomu tai, kad „Moterų raliu“ domėjosi ir vyrai. Anot Neringos, vyrai rašė žinutes, skambino telefonu teiraudamiesi, kaip dalyvavimą renginyje padovanoti žmonai, draugei. Tad dalyvavimas „Moterų ralyje“ kai kurioms tapo puikia šventine staigmena.

„Gausiai registruojasi įmonės – į renginį jos siunčia po keletą ekipažų, tad pastebime išaugusį aktyvumą ir komandinėje įskaitoje. Beje, turime vieną ekipažą iš Estijos, o du ekipažai jau užsiregistravo istorinių automobilių įskaitoje. Ekipaže moterys dažniausiai važiuoja po tris, keturias ir net penkias. Smagu, kad į ralį sugrįžta jau ne kartą jame dalyvavusios moterys bei merginos. Būtent jos mus priverčia kasmet pasitempti, ieškoti naujų, įdomių užduočių, dar nematytų trasos atkarpų“, – teigia N. Simson.

Šiemet ralio dalyvių lauks nauja vaizdinga varžybų trasa su istoriniais Lietuvos paveldo objektais, dvarais, piliakalniais. Bus originalių sporto ir automobilio vairavimo rungčių, įvairūs žaismingi galvosūkiai ir kitos užduotys. Pasak Neringos, kadangi jau dabar užsiregistravo daug ekipažų, organizatoriai iš anksto pasiruošė dalyvių srauto suvaldymui.

 

„Kviečiame aktyviau dalyvauti nedidelį vairavimo stažą turinčias moteris. Joms specialiai įsteigėme pradedančiojo vairuotojo įskaitą. Išbandykite save, įgaukite vairavimo įgūdžių. Mūsų ralyje svarbiausia ne sportinis pasiruošimas, o gera nuotaika, stilinga išvaizda ir teigiamo adrenalino dozė visiems metams“, – pabrėžė N. Simson.

Šių metų „Moterų ralis“ yra skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Moterys važiuos su šūkiu „Išsilaisvink“, dalyvių lauks naujos šventinės nominacijos bei rungtys. Komandos kviečiamos savo aprangoje panaudoti aksesuarų tautine tematika. Anot Neringos, „Išsilaisvink“ taip pat reiškia – jokių ribų, tik stilius, mada ir pavasariška nuotaika.

 

Registruotis į „Moterų ralį“ galima iki 2018 m. balandžio 20 d. „Moterų ralis“ vyks balandžio mėn. 28 d.

Daugiau informacijos apie renginį ir registraciją moterys ras svetainėje www.moteruralis.ltbei „Facebook“ paskyroje.

Apie „Moterų ralis“

 

Nuotaikingas sporto renginys „Moterų ralis“ Lietuvoje organizuojamas nuo 2015 m. Tai analogo Lietuvoje neturintis masiškiausias moterų automobilių sporto renginys, skirtas tik moterims. Vos gimęs šis renginys sulaukė gausaus dalyvių skaičiaus ir tapo vienu laukiamiausių aktyvių moterų laisvalaikio renginiu.

„Moterų ralio“ vienas tikslų – vairavimo kultūros bei saugumo kelyje didinimas. Ralio varžybos vyksta pagal kelių eismo taisykles, čia svarbiausia skubėti lėtai ir tiesiog gerai praleisti laiką. Kelių šimtų kilometrų trasoje ralio dalyvių laukia ypatingas kraštovaizdis, daugybė lankytinų objektų, įdomūs keliai bei linksmos ir sportiškos užduotys. Dalyvaudamos varžybose moterys įgauna daugiau vairavimo, orientavimosi keliuose patirties.

2017 m. užfiksuotas Lietuvos rekordas – „Masiškiausias moterų autosporto renginys“ (273 ekipažai, kuriuos sudarė 1064 moterys).

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button