Renginiai

„MO“ muziejaus erdvėje susijungs tvaraus dizaino ir sveiko gyvenimo būdo idėjos

Sąmoningo vartojimo svarbą akcentuojanti popup.lt komanda mūsų planetoje vykstančių klimato krizės procesų kategoriškai nebelaiko diskusijos objektu. Sprendimų, kaip galime padėti mūsų planetai, popup.lt renginių organizatoriai kviečia ieškoti rugsėjo 14 – 15 d. vyksiančio „Smart Pop Up“ metu, „MO“ muziejaus erdvėje sujungdami tvarią madą, dizainą ir sveiką gyvenimo būdą.

 „Kokybę kaip ir visuomet laikydami kertine mūsų renginių vertybe, kviečiame kūrėjus ir lankytojus diskutuoti, kaip mūsų kasdienybę gali papildyti sąmoningo vartojimo įpročiai. Renginio metu visiškai nenaudodami plastiko, kalbėdami apie tvarią, ilgaamžę madą, rūšiavimą bei klimato krizę, visi bendrai galėsime ieškoti atsakymų į svarbiausius su klimato kaita ir besaikiu vartojimu susijusius klausimus“, – teigia popup.lt renginių organizatorė Erika Paulė.

Šiais metais tematiką kiek pakeitęs renginys po vienu stogu suburs stipriausius lietuviškos mados, interjero bei galanterijos ženklus, kurie savo kūryboje vadovaujasi atsakingo vartojimo principais. Taip pat „Smart Pop Up“ metu bus galima diskutuoti su natūralios kosmetikos gamintojais, o sveikos gyvensenos ir mitybos atstovai dalinsis įvairias būdais, kaip į savo kasdieninę rutiną įtraukti naudingų produktų vartojimą. Unikalų renginį papildys ir visą dieną vykstančios paskaitos, meno instaliacija, o pozityvią atmosferą kurs muzika ir „MO“ muziejaus kieme įsikursianti maisto erdvė.

 

„Šį renginį laikome savotiška higiena sau. „Smart Pop Up“ metu sveiko maisto kultūra susijungia su tvarios mados ir dizaino idėjomis, tad dalindamiesi mintimis ir informacija, sieksime atrasti kryptį, kuria galime judėti visi kartu. „MO“ muziejaus erdvė renginio metu bus padalinta į maisto, dizaino bei paskaitų zonas, kurios nors ir kvies išbandyti skirtingas veiklas, turės vieną pagrindinį tikslą – kalbėti ir paprastai pristatyti kasdienines veiklas ir įpročius, kurie veda link sąmoningo vartojimo įvairiose gyvenimo srityse“, – pasakoja vienas iš „Smart Pop Up“ organizatorių Domas Monkevičius.

Tradicinės, tik prekybai skirtos erdvės ribas peržengiančio „Smart Pop Up“ organizatoriai, tvarų dizainą sujungdami su sveikos gyvensenos principais, siekia pabrėžti ir sąmoningo vartojimo įvairiapusiškumą. Dėl šios priežasties popup.lt komanda prie renginio kviečia prisijungti atsakingo dizaino bei natūralios kosmetikos kūrėjus, gydančio maisto bei sveikos gyvensenos atstovus bei kitus ženklus, kurie savo veikla skatina atsakingą vartojimą, sveiką gyvenimo būdą bei siekia kovoti su klimato kaitos problematika.

„Smart Pop Up“ vyks rugsėjo 14 – 15 d., „MO“ muziejuje, Pylimo g. 17, Vilnius.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button