Artėjantis gruodis žada daug šventinio šurmulio ir dėmesio vertų renginių visoje Lietuvoje. Įspūdingi muzikos atlikėjų pasirodymai didžiausiose šalies arenose, spektakliai,  koncertiniai turai ir laukiamiausi svečiai iš užsienio – paskutinį metų mėnesį tikrai bus ką pamatyti. Pristatome populiariausius gruodžio mėnesio renginius Lietuvoje.

Gruodžio 1 d.

Justinas Jarutis Žalgirio arenoje

Vienas populiariausių ir sėkmingiausių Lietuvos atlikėjų – Justinas Jarutis, Gruodžio 1 dieną pasirodys Žalgirio arenos scenoje.

Paskutinis Justino koncertas šiais metais, didžiausioje šalies arenoje – išskirtinė galimybė gerbėjams išgirsti populiariausius, didžiausiais hitais tapusius kūrinius ir ne tik.

Gruodžio 5 d.

Muzikinis spektaklis „Pasakų medis“

Visai šeimai skirtą spektaklį bus galima išvysti Žalgirio arenoje, kur žiūrovų lauks unikali galimybė –  interaktyviai dalyvauti siužeto veiksme.

Scenoje pasirodys daugiau kaip dvidešimt populiariausių pasakų herojų: pelenė, princas, snieguolė, batuotas katinas, coliukė, ragana ir kiti.

 „Pasakų medis“ – tai daugiau nei 100 žmonių kūrybinė komanda – solistai, šokėjai, gyvo garso grupė, techninis personalas, partneriai iš Kanados, surengsiantys įspūdingą pasirodymą su moderniomis technologijomis papildyta scenografija ir vaizdo efektais.

Gruodžio 3- 31 d.

Mantas Jankavičius ir jo misija – Kalėdos

Jau šį gruodį, dainininkas Mantas Jankavičius savo gerbėjus kviečia leistis į muzikinį nuotykį – autorinį koncertų turą net aštuoniuose Lietuvos miestuose.

Talentingas muzikantas, vokalistas, įvairių televizijos projektų dalyvis ir nugalėtojas, įkūnijęs teatre nepakartojamus vaidmenis –  klausytojams žada daug geros muzikos, nerūpestingo laiko ir malonių akimirkų.

Žiemos koncertuose, kuriuos organizuoja patyrusi ir profesionali „Pepper live“ komanda, skambės jau pamėgtos dainos bei tos, kurias galbūt teks išgirsti pirmą kartą.

Gruodžio 7 –30 d.

Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis – „Kalėdų žvaigždės“

Įspūdingas gyvo garso koncertas su komedijos prieskoniu, kurį kartu su gyvo garso grupe atliks aktoriai ir dainininkai, LRT projekto „Auksinis balsas“ nugalėtojai Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis.

Unikalus ir žaismingas muzikinis projektas „Kalėdų žvaigždės“ – atspindintis kalėdinį blizgesį, spalvas, muziką ir dar labiau žadinantis šventinio laukimo jausmą.

Žiūrovai galės mėgautis ne tik gyvo garso muzikiniu šou, bet ir išgirsti intriguojančių istorijų apie Kalėdas, sudalyvauti interaktyviose situacijose, išgirsti gražiausias, visų laikų kalėdines dainas.

Gruodžio 8 – 26 d. 

Ryškiausia Latvijos scenos žvaigždė sugrįžta

Lietuvoje itin mylima Latvijos atlikėja Laima Vaikulė gruodžio mėnesį mūsų šalyje surengs du koncertus – Vilniuje ir Kaune.

Tai bus tikras „Christmas Rendez Vous“ (Kalėdinis pasimatymas) su nepriekaištingo stiliaus ikona, sodraus balso tembro savininke ir rafinuota scenos diva, kurios žinomiausių kūrinių populiariumas neblėsta dešimtmečius.

Šie ir dar daug kitų skambės ir per turo pasirodymus – kiekviena atlikėjos daina yra tarsi maža gyvenimo istorija, kurią verta išgirsti.

Gruodžio 9 d.

Didžiausias grupės „8 kambarys“ koncertas

Tai lyg savotiškas sugrįžimas į Vilnių, kuriame grupė nekoncertavo kurį laiką ir dabar surengs didžiausią šių metų koncertą parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

Scenoje „8 kambarys“ pasirodys su jau gerai pažįstamu sąstatu, o prie koncerto išpildymo prisijungė ir „AB Light“ komanda bei režisierius Saulius Baradinskas.

Dar 2013 metais susikūrusi hiphopo muzikos  grupė, išpopuliarėjo su dainomis „Ieškau“, „Tyloj“, „Išmokyk mane šypsotis“ ir žaibišku greičiu hitu tapusia, kartu su Vidu Bareikiu įrašyta daina – „Ežero dugne“.

Grupės nariai Talaz ir Corsalis žada, jog po šio koncerto neliks klausimų, kodėl „8 kambarys“ – viena geriausių hiphopo grupių Lietuvoje.

Gruodžio 10 – sausio 7 d.

Martyno Kavaliausko „Latino šou“

Martyno Kavaliausko šventinė koncertinė programa – „Latino Christmas Show“, skirta gražiausiems ir įspūdingiausiems žiemos vakarams.

Pasirodymų metu skambės geriausi visų laikų ispaniški hitai bei naujų Martyno dainų ir legendinių lietuviškų kūrinių interpretacijos latino ritmu – „Lambada“, „Bamboleo“, „Baila me“, „Let’s get loud“ ir dar daug kitų.

Kruopščiai atrinktas repertuaras su užburiančia pietietiška dvasia, perteikiančia aistrą gyventi, švęsti ir dalintis pozityvia energija.

Gruodžio 10- 31 d.

Autorinės Merūno kūrybos premjera

Po ketverių metų pertraukos, vienas geriausių Lietuvos tenorų kartu su VDU styginiu kvartetu leidžiasi į koncertinį turą po Lietuvą – „Atvira širdimi“.

Solinių koncertų metu gerbėjų laukia ne tik unikaliu balsu skambanti muzika, šilti pokalbiai, daug jaukių spontaniškų akimirkų, bet ir išskirtinis debiutas – paties Merūno kurtos dainos.

Gruodžio 13 – 29 d.

Hitai ir superhitai su Sauliumi Prūsaičiu ir Igle

Dainininkas Saulius Prūsaitis gruodį pradeda dešimties koncertų turą po Lietuvą, į kurį leidžasi su Igle – duetas neseniai pristatė jau trečią bendrą dainą.

Koncertuose gerbėjai gali tikėtis aukščiausios kokybės, skoningo ir originalaus šou, su puikiai žinomais kūriniais: „Norim šokt“, „39“ , „Vasara 3016“, „Tas jausmas“ ir kitais.

Šviesi energija, nesumeluoti jausmai ir nepakartojamas požiūris į pasaulį – pasirodymai Mažeikiuose, Panevėžyje, Klaipėdoje Birštone, Kaune, Vilniuje, Marijampolėje, Alytuje.

Gruodžio 13 d.

Britų elektronikos žvaigždė Bonobo – vėl Vilniuje

Muzikos agentūra „8 Days A Week“ skelbia dar vieną klasišką koncertą –  gruodžio 13 dieną, „Compensa“ koncertų salės scenoje pasirodys net 5 „Grammy“ nominantas, pasaulyje pripažintas prodiuseris ir didžėjus iš Didžiosios Britanijos – Bonobo.

Su niekuo nesupainiojamas artistas ir savo žanro lyderis – naujausias jo kūrinys „Fragments“ sukurtas per pandemiją yra emociškiausias ir intensyviausias kūrinys iki šiol.

Bonobo koncertuoja su didžiule muzikantų grupe, tarp kurių – pučiamieji, styginiai, sintezatoriai ir kiti instrumentai, kuriantys magiją scenoje.

Gruodžio 14 d.

Įspūdingiausias karjeros koncertas – DADDY WAS A MILKMAN

Atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas „Daddy was a milkman“ sceniniu pseudonimu, gruodžio 14 dieną sukvies gerbėjus į Žalgirio areną, kur surengs koncertą kartu su Modestro Pitrėno vadovaujamu orkestru.

Prieš šešerius metus debiutavęs atlikėjas greitai pelnė melonamų ir kritikų simpatijas. Geriausias to įrodymas – antšlaginiai koncertai: Trakų pilyje, „Avia Solutions Group“, „Žalgirio“ arenose, o taip pat tai vienas nedaugelio atlikėjų pelnęs pripažinimą ir rengiantis koncertus užsienyje.

Gruodžio 15 – 20 d.

Istorinis miuziklas „Čikaga“

Tai antrasis Brodvėjaus istorijoje rodomas miuziklas – muzikinė teisingumo satyra, reporterės Maurine Dallas Watkins pjesės (1926) motyvais, pasakojanti apie dvi dėmesio ir pripažinimo siekiančias žudikes.

Miuziklas satyriškai žvelgia į teisingumo sąvoką, kuria apsiginklavę šio „teatro žaidėjai“ tampa šou egzistencijos įkaitais – čia kriminalinės teisybės paieškos susipina su stilingu nuteistųjų seksualumu ir paverčia kalėjimo sienas žvaigždžių kalve – teisingumo šou, kur egzistuoja savos taisyklės.

1975 m. Brodvėjuje pirmąkart pastatytas miuziklas „Čikaga“  įvertintas šešiais „Tony“, dviem „Olivier“ bei „Grammy“ apdovanojimais.

Gruodžio 17 – 20 d.

Muzikinis šou visai šeimai – „Frozen Christmas“

Grandiozinis naujametinis muzikinis šou „Užšaldytos Kalėdos“, kurį sukūrė produserių komanda iš Ukrainos „Made in Odesa“.

Nesenstanti Andersono animacinio filmo ir pasakos „Sniego karalienė “ istorija, kurią žiūrovai išvys visiškai kitokiame amplua.

Daugiau nei 30 personažų, spalvingos dekoracijos, svaiginantys akrobatiniai pasirodymai, muzika ir kiti efektai sukurs didingą ir šventinę nuotaiką visai šeimai.

Gruodžio 16 d.

Grandiozinis šou  su Jessica Shy

Viena populiariausių ir mylimiausių jaunosios kartos atlikėjų – Jessica Shy, gruodžio 16 d. surengs savo grandiozinį pasirodymą Žalgirio arenoje.

Tai bus didžiausias atlikėjos koncertas kartu su grupe, kuriame skambės garsiausios dainos: „Rožė“, „Viskas ką turiu“, „Šokam lėtai“ bei visiškai negirdėti kūriniai iš naujo albumo.

Įspūdingą šou ruošia choreografų, scenografų ir režisierių komanda, todėl pasirodymas žada daug išskirtinių detalių, o taip pat ir nemažai žinomų svečių, kurie ištikimiausiems gerbėjams bus staigmena.

Gruodžio 17 – sausio 1 d.

Jūratė ir Kastytis po 20 metų!

Visiems puikiai pažįstama, legendinė roko opera į sceną sugrįžta su istorijos tęsiniu po 20 metų.

Pagrindinius vaidmenis įkūnijantys Aistė Smilgevičiūtė ir Marijonas Mikutavičius bei kiti aktoriai siužetą pradės nuo to, kuo baigėsi legenda – ant jūros kranto,  Kąstyčio apraudojama Jūratė staiga atgyja…

Žiūrovų laukia jausmingas, emocijų ir meilės kupinas pasirodymas Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Gruodžio 22-27 d.

Linas Admomaitis: „Šviesa spindės tamsoje“.

Vienas žinomiausių Lietuvos atlikėjų, Linas Adomaitis, kviečia į koncertinį turą didžiausiose šalies arenose – Klaipėdoje ir Kaune.

Dar prieš kelerius metus turėjęs įvykti pasirodymas „Saulės pėdomis“, atšauktas dėl pandemijos, įgavo ne tik kitą prasmę, bet ir  pavadinimą – „Šviesa spindės tamsoje“.

Tai muzikanto dovana sūnui ir gerbėjams, kurie galės mėgautis Lino Adomaičio ir kamerinio orkestro NIKO atliekama muzika.

Gruodžio 29 d.

Didžiausias metų šou Lietuvoje – Donatas Montvydas „2057“

Tai garsiai nuaidėjusio praeitais metais „1987“ šou tęsinys, kurį gerbėjai galės išvysti Žalgirio arenoje. Atlikėjas žada likti ištikimas sau – padaryti geriau nei buvo.

Įspūdingas pasirodymas su profesionalių šokėjų komanda, specialiai kuriama scenografija, įvaizdžiai bei unikalios vizualizacijos, kurios susirinkusius žiūrovus nukels į 2057 metus.

Scenoje skambės ne tik pamilti hitai, bet ir išskirtinai šiam šou paruoštos dainų aranžuotės, o tai pat laukia dėmesį prikaustantis vaizdas – rekordinis lazerių kiekis, kuris Lietuvoje bus panaudotas pirmą kartą.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

5 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar reikalingas greičio matuoklis Gedimino prospekte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.