Lapkričio 9-osios priešpietį Vilniaus etninės kultūros centro mažuosius lankytojus liūliuos gražiausios tradicinės lopšinės ir juokins smagūs liaudiški žaidinimai. 11 val. mamytės ir tėveliai maloniai kviečiami atvykti į pirmąjį šiais metais ciklo „Mažylių popietės“ užsiėmimą.

Mažylių popietės, vyksiančios kiekvieną penktadienį, kviečia kartu su savo mažaisiais atvykti tėvelius, norinčius išmokti tradicinių lopšinių ir žaidinimų. Žaidinimai – tai trumpi sinkretiniai kūrinėliai, kurie nuo žaidimų skiriasi tuo, jog žaidžia ne patys vaikai, o juos žaidina, sūpuoja, myluoja jų tėvai. Tai apibendrintas žaidimų vaiko pirštais, rankomis, mylavimų, sūpavimų, kykojimų, raminimų, maldymų, juokinimų pavadinimas.

Kaip teigia Mažylių popietes vesianti etnomuzikologė, folkloro ansamblio „Laukis“ vadovė Lijana Šarkaitė-Viluma, lopšinės vaikui suteikia begalinį ramybės ir saugumo jausmą. Pavargusiam, suirzusiam vaikui kartais tereikia uždainuoti ir jis palaimingai užmiega. Žaidinimai taip pat yra puikus ir kūrybiškas būdas bendrauti su vaiku, parodyti jam dėmesį, kurti malonią ir jaukią atmosferą.

Mažylių popietės skirtos tėvams ir jų mažyliams nuo 6 mėnesių iki 3 metų. Norintiems registruotis ir dalyvauti nebūtina jokia dainavimo ir žaidinimo patirtis, pakanka noro mokytis.

Daugiau informacijos apie šį ir kitus Vilniaus etninės kultūros centro organizuojamus renginius svetainėje www.etno.lt ir Centro Facebook paskyroje.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar keliaujantys kiemeliai prisidėjo prie Naujamiesčio humanizavimo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist