MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Renginiai

Mažylių popietėse tėveliai liūliuos ir žaidins vaikus

Lapkričio 9-osios priešpietį Vilniaus etninės kultūros centro mažuosius lankytojus liūliuos gražiausios tradicinės lopšinės ir juokins smagūs liaudiški žaidinimai. 11 val. mamytės ir tėveliai maloniai kviečiami atvykti į pirmąjį šiais metais ciklo „Mažylių popietės“ užsiėmimą.

Mažylių popietės, vyksiančios kiekvieną penktadienį, kviečia kartu su savo mažaisiais atvykti tėvelius, norinčius išmokti tradicinių lopšinių ir žaidinimų. Žaidinimai – tai trumpi sinkretiniai kūrinėliai, kurie nuo žaidimų skiriasi tuo, jog žaidžia ne patys vaikai, o juos žaidina, sūpuoja, myluoja jų tėvai. Tai apibendrintas žaidimų vaiko pirštais, rankomis, mylavimų, sūpavimų, kykojimų, raminimų, maldymų, juokinimų pavadinimas.

Kaip teigia Mažylių popietes vesianti etnomuzikologė, folkloro ansamblio „Laukis“ vadovė Lijana Šarkaitė-Viluma, lopšinės vaikui suteikia begalinį ramybės ir saugumo jausmą. Pavargusiam, suirzusiam vaikui kartais tereikia uždainuoti ir jis palaimingai užmiega. Žaidinimai taip pat yra puikus ir kūrybiškas būdas bendrauti su vaiku, parodyti jam dėmesį, kurti malonią ir jaukią atmosferą.

Mažylių popietės skirtos tėvams ir jų mažyliams nuo 6 mėnesių iki 3 metų. Norintiems registruotis ir dalyvauti nebūtina jokia dainavimo ir žaidinimo patirtis, pakanka noro mokytis.

Daugiau informacijos apie šį ir kitus Vilniaus etninės kultūros centro organizuojamus renginius svetainėje www.etno.lt ir Centro Facebook paskyroje.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Gedimino prospekte sužibo 70 laužų

Evaldas Činga

Vasario 16-sios minėjimas prie Signatarų namų

ELTA

Sostinėje – tūkstantinė jaunimo eisena „Lietuvos valstybės keliu“

Evaldas Činga

Vasario 16-ąją Katedros aikštėje bus išdalintos dvi tonos saldainių

Donatas Andrijauskas

Televizijos bokšte iškelta didžiausia Lietuvos Trispalvė

Evaldas Činga

Rengiamas šventinis vasario 16-tosios žygis po piliakalnius

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika